Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Doktorlar - Bölüm Yorumları (67)

Durum:
    kraliche_zenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    yeniden doktorlar (( :
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Doktorlar - Bölüm Yorumları (67)

Sonunda asistan odasına vardı zenan…hep aynı düşünceler dönüyordu kafasında…film şeridi gibi geçiyordu tüm gün beyninden…dolabıda gördüğü not sayesinde döndü gerçek dünyaya…kaderdendi…

“ canım benim nöbetim erken bitti eve gidiyorum görüşürüz çabuk gelmeye çalış

Zenan da zaten tam olarak bunu istiyordu... bir an önce eve gitmeyi... hastaneden ve suattan bir an önce uzaklaşmayı... unuttuğu bir şey vardı... suat onun komşusuydu ve kader de fazla iyiydi....

4.bölüm

Sonunda eve gelmişti Zenan... kapıyı açtı ve anahtarını direkt vestiyere fırlattı... çantasını bitmiş bir halde yere koydu ve ayakkabılarını çıkarmaya başladı... kader mutfakta bir şeyler yapıyordu... şu anda zenana iyi gelebilecek tek şey de kaderin muhteşem pastalarıydı... mutfağın önüne gitti... kader de kapının önüne gelince fark etti zenanın geldiğini...

Kader: hoş geldin

Zenan: hoş bulduk... döktürmüşsün yine

Kader: birkaç bir şey sadece

Zenan: ne ki canım altı üstü un kurabiyesi, puding, pasta, simit, poğaça, muhallebi yapmışsın... gerçekten bir şey değilmiş

Kader: zenaaann

Zenan: yalan mı

kapını sesiyle tartışmaları bölündü birden…zenan bitkin bi hade kapıya yöneldi….kaderin “önce dürbünden bakkk” demesine fırst vermemek için dürbüne yöneldi hemen…dürbünden bakmasıyla başından aşağı kayar sular dökülmesi bir oldu…yok artık dedi…ne işi var şimdi burada…tüm gün yetmedi burada da mı işkenceye geldi yaaa…emin olmak için tekrar yöneldi dürbüne…ama ordaydı işte…sabırsızlıkla kapının açılmasını bekliyordu suat….

Zenan: inanmıyorum suat

Kader: evet adam yeni taşınmış bir hoş geldin yemeği veriyim dedim

Zenan: manyak mısın sen ya o suat var ya

Kader: eee

Zenan: suat Birtan

Kader: dalga geçiyorsun

Zenan: keşke ama tüm gün onla çalıştım... bir de tatilde adamın karşısına geçmiş neler söyledim ya... rezil oldum bugün rezil... neyse ben yokum uyuyorum, not geçiriyorum bir şeyler yapıyorum işte...

zenan hemen yukarı uçtu…odasına attı kendi…hayran olduğum cerrah evime geliyor ama ben saklanıyorum…onunla sohbet etmek..başarılarını tartışmak…kalp damar cerrahisi üzerine konuşmak varken saklanıyorum…eskiden olsa suat birtanla bunları konuşabilmek için neler vermezdim…oysa şu anda suatla beraber olmak en son isteyeceği şeydi…

Suatsa kapının önünde kök salmıştı…sabırsızlanmaya da başlamıştı…ama içeriden duydukları sonrası gülümsüyordu şimdi…zenanın söylediklerini duymuştu…gülümsemekten alamamıştı kendini…zenanın sabah ki hali geldi yine gözünün önüne…kendisi de farkına varmadan artıverdi gülümsemesi…

Kader: hoş geldiniz suat bey

Suat: bey mi oldum

kader biran durakladı…sutın suat birtan olduğunu duyunca şef moduna geçmişti…utançla yere indirdi bakışlarını…kırdığı potun verdiği utançla yüzü yanmaya başlamıştı…kahretsin dedi kendi kendine…afferin kader…adama resmen beyliğe terfi ettiniz dedin..tebrikler…nasıl toparlıycaksın bakalım…

Suatsa artık kahkahalar atmak üzereydi…zenanın söyledikleri…kaderin yaptığı hata…kaderin çok utandığını fark etti suat…tıpkı sabah zenanın yaptığı gibi o da bakışlarını yere indirmişti hemen…

Kader zorluklada olsa bakışlarını yerden kaldırdığında suatın gülen gözleriyle karşılaştı…
    Haylazca gülümsüyordu suat….kader yine yere indirdi bakışlarını…yerin dibine geçtiğini hissediyordu…

Kader: eee içeriye geçelim kapıda kaldık

Suat: haklısın

Kaderle suat beraber bir şeyler yediler... biraz da muhabbet ettiler... kader zenanla ilgili bir açıklama yapması gerektiğini biliyordu... kafasında söyleyecekleri tamamen hesapladı... bu sefer yanlış bir şey söylememeliydi...

Kader: aslında Zenan da bize katılacaktı ama bugün çok yorulmuş uyuyor şimdi...

Suat: anladım, önemli değil... lavabo nerde acaba

Kader: üst katta soldan ikinci kapı

Suat: teşekkürler...

zenan dört dönüyordu odada…meraktan çatlamak üzereydi…ne yaptıklarını, ne konuştuklarını öyle çok merak ediyordu ki…meraktan ne yapacağını neye saracağını şaşırmıştı…kafayı vurup uyumayı denemişti…sonuç negatif…notlarına bakmayı denemişti…hep aynı sayfada saydığını fark ettiğinde ondanda vazgeçmişti…sonra tarihinde bir ilki denemeye çalışmıştı…savaş alanı gibi olan odasını toplamak…sonuçta oda toplanmak yerine meydan savaşı alanına dönünce ondanda caymak zorunda kalmıştı…şimdiyse odada bir oyana bir bu yana geziyor…merakını frenlemeye çalışıyordu…sonunda dayanamadı..merakına yenilip yavaşça kapıyı açtı…yukarıdan konuşulanları dinlemenin kimseye zararı olmazdı nede olsa…ya da o öyle sanıyordu….

Suatsa banyodan çıkıyordu tam bu sırada…zenanın odasının kapısından kafasını çıkardığını görünce durmuş ve onu izlemeye koyulmuştu…ne yapacağını merak ediyordu…zenanın odadan yavaşça çıktığını gördü…sonra da yavaş yavaş ilerlemeye başladığını…

Zenan kalbi küt küt atarak ve elinden geldiğince sesiz bi şekilde odadan çıktı ve ilerlemeye başladı…birden durdu ve terliklerine baktı…ses çıkarıyorlardı…hemen çıkardı onları..ve çıplak ayakla parmak ucuna basa basa yoluna devam etti…onu gülerek izleyen bir çift gözden habersiz…merdivenin başına geldiğindeyse durdu ve kulak kabarttı…

Suat aynı kapıda olduğu gibi gülmemek için zor tutuyordu kendini…hele ki zenanın terliklerini çıkarıp ilerlemeye başladığında bıraksalar kahkaha atabilirdi…mükemmel zamanlama diye düşündü kendi kendine…daha iyisi olmazdı…ve yavaşça zenana doğru ilerlemeye başladı…

Zenan nekadar kulak kabarttıysa da nafile…duyamamıştı hiçbirşey…gittimi acaba diye düşündü…ama yok dedi sonra…gitse mutlaka kader damlardı yanıma…zenan noldu bugün die…bişeyler duymaktan umudu kesince oflayarak geri döndü…ve dönmesiyle suatla burun buruna gelmesi bir oldu…tabi aynı anda düşük desibelli bi çığlık atması da…suatın gülen bakışlarını gördü…kendi şaşkın bakışlarıyla kesişmişlerdi…şaşkınlıktan ne yapacağını bilemiyordu…ve zamanlamasına da inanamıyordu…tekrar rezil olmuştu…bu saatten sonra ne yapsa durumu kurtaramayacağını da biliyordu…utançla yanmaya başlamıştı yine yüzü…sonunda titrek bir sesle konuşmaya başladı..

Zenan: suat beyy... nasılsınız

Suat: iyiyim de asıl sen iyi misin

Zenan: iyiyim tabi... şey ben aslında size katılacaktım ama acil geçirmem gereken notlar vardı onlarla uğraşıyodum...

Suat: hmm kader uyuduğunu söylemişti

Zenan: öyle mi dedi

Suat: evet

Burada zenanın dumur olmuş halini yasıosun cnm =)

Zenan: öyle tabi önce uyudum sonra notlarımı geçirmeye başladım

Suat: hıhı anlıyorum... işin bitmiş gibi görünüyor

Zenan: yaa sanırım bitti

Suat: o zaman sende katılırsın bize artık...

Zenan: tabi hemen geliyorum...

zenan odasına yöneldi hızla…girdiği gibi kapıyı kapadı..hızla…sonrada kendi kendine söylenmeye başladı…daha doğrusu kendine kızmaya başladı…bugün başına gelenlere inanamıyodu…şansına da…sonra derin bir nefes aldı ve toparladı kendini…aşağı inmem gerekiyo dedi…hemen üzerini değiştirmeye koyuldu…

Suatsa zenanın kaçarcasına odasına koşmasından sonra tekrar gülümsemiş ve merdivenlere yönelmişti…yüzünde hala aynı tebessümle…

Zenan üzerini giyip kendini toparladıktan sonra aşağı inmek için odasından çıktı..bi yanda da kendi kendine sakin olmasını ve çenesini tutmasını öğütlüyordu…bu düşüncelerle ilerlerken birden merdivenin sonunda buluverdi kendini..

Kader: uyandın mı canım

Zenan: hıhı evet notları da geçirdim

Kader: ne notu

Zenan burada kadere gözlerini açıo anlasana dercesine suat da onların hallerine gülüyo falan

Kader: haaa şu notlar tamamen aklımdan çıkmış iyi iyi çok güzel... ııı suat bey şarap alır mıydınız

Suat: olabilir

Zenan: bana da getir

Kader: ne

Zenan: bana da getir

Kader: Zenan sen içki içmezsin

Zenan: bugün içmeye karar verdim

Kader: ama Zenan

Zenan: kader getiriyo musun ben mi gidip aliyim

Kader: tamam tama getiriyorum

zenan kendini öyle köşeye sıkışmış hissediyordu ki…hayatında hiç bu kadar stres olmamıştı heralde…tüm günü suat beye rezil olmakla geçmişti…gün yetmemiş bide az önce rezil etmişti kendini…ve şimdiyse karşısında oturuyordu…bu stresi ne alıp götürebilirdi ondan…içki…hiç haz etmediği içki..içtiği her yudumla rahatlıyodu zenan…hafiflediğini hissediyordu adeta…kaçıncı kadehti peki bu içtiği..bilimiyordu..saymamıştı ki bilsin…sayamamıştı…sadece tekrar tekrar dolduruyordu kadehini…

Kader ve suatsa koyu bi sohbete dalmışlardı…her şeyden bahsediyorlardı…cerrahiden, asmden, suatın başarılarından...ve daha pek çok şeyden…durum böyleyken fark etmemişlerdi zenanın ne çok içtiğini….

Sohbet kısa bir ara vermişti... Zenan da arada katılıyordu ama kaderle suatın sordukları sorularla... şimdiyse salonda büyük bir sessizlik hakimiyet kurmuştu... bu sessizlik zenanın gülmesiyle bozuldu...

Zenan: hahahaha

Kader ne olduğunu anlamadan zenana baktı... Zenan sarhoş olmuştu... ah Zenan sen bir şey de yemedin aç karnına içki mi içilir dedi kendi kendine...

Kader: Zenan... iyi misin?

Zenan: hmmm dur bir düşünelim... sabah hastaneye yetişmek için canımız çıktı... zaten o yasemin midir nedir hiç gözüm tutmadı onu... yok beni kim geçmiş onu merak etmişmiş... yakında başımıza bi iş açmazsa ben de Zenan değilim... sonra Fikret hanım beni şu anda evimizin salonunda oturan saygı değer muhteşem cerrahımız suat birtanın yanına gönderdiğini öğrendim... havalara uçtum resmen... sonra odaya bir girdim ne göriyim...

Kader zenanın daha fazla uzatmaması için zenana bir cimcik attı... ama zenanın uslanıcağı yoktu... tüm günün hırsını atıyordu...

Zenan: aaa kader ne cimcikliyosun ya

Bu lafla artık suat kendini tutamadı ve kıkırdamaya başladı... Zenan zil zurna sarhoş olmuştu ve bu durumda bile kendinse imalarda bulunuyordu... normalde başkası olsa sinirlenirdi... ama bu kız da değişik bir enerji vardı... ne yaparsa yapsın kızamıyordu... hareketleri mimikleri tavırları.... kızamıyordu işte... her şeyi çok sempatik geliyordu...

Kader: Zenan istersen pişman olacağın laflar söyleme

Zenan: kızım ne pişman olması ya... adamın yüzüne baka baka her şeyi anlattım... daha söylenecek bir şey kalmadı ki... bitmişim zaten ben... tüm gün zaten sorulardan birinde hata yapmamı bekledi...

Suat: Zenan... biliyosun daha hastalar bitmedi yani yarında asistanımsın ona göre...

Zenan: hııı şimdi anladım... yavaş yavaş alıyo intikamını... artık yarında şu ukala ve küstah konusuna geliriz heralde...

Zenanın son laflarıyla sevgi doldu suatın gülen bakışları….kendisi bile anlayamadan sevgi dolu gözlerle bakmaya başladı karşısındaki sarhoş asistanına…birkaç kelime daha ettiğini duydu zenanın…sonra yavaşça gözlerinin kapandığını…başını yana düştüğünü…ve masumca uyumaya başladığını…bir süre izledi uyuyan zenanı…çekemiyoru birtürlü bakışlarını…tıpkı kızamadığı gibi…sonra artık gitme vakti dedi kendi kendine…zorlukla çekti bakışlarını ve kadere döndü..

Suat: ben artık gidiyim

Kader: ya kusura bakmayın karnı açtı bi de alkole alışık olmayınca böyle oldu... ne dediğini bilmiyor

Suat: ne dediğini bildiği zamanki laflarını da hatırlıyorum

Kader: şey yani

Suat: tamam tamam önemli değil... bol bol su içir... yarına ayağa kalkabilsin... yoksa Fikret onu affetmez

Kader: hıhı tamam.. iyi akşamlar

Suat: sanada

Suat yorgunca yatağına bıraktı kendini…evinin sessizliği ve huzuruyla yavaşça kapadı gözlerini…ve zenanın masum yüzü süzülüverdi gözlerinin önüne…engellemeye çalıştı zenanı düşümesini…ama başarıya ulaşamadı…sebebini anlayamadan gözlerinin önüne geliveriyordu zenan…utangaç bakışları…şaşkın hali…masum yüzü…kızamıyordu da…kızamıyordu işte…ve engelleyemiyordu da kendini…neden dedi kendi kendine…neden…pes etti sonunda..ve bıraktı kendini…bıraktı hep gözlerinin önünde dursun bu asi kız…

3C3W_&_3$R@

aslında eklemicektim de çıkmadan önce dayanamadım ekleidm umarım beğenirsiniz =)
    bugün 2 bölüm birden oldu..
    ama diğer bölüm ne zaman bilemicem
    umarım beğenirsiniz...
    yorumlarınızı bekliorum
    Konu BERNA tarafından (22-04-08 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    izobar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    bi yer var mı bildiğin??
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Darbe

Doğan güneş seni çağırır gidemezsin ayakların bağlıdır..bilemezsin yarın ne olur göremezsin gözlerin kapanır,çözemezsin sorunlarını öylece kalırsın....
    Yorgunsun,çok karışık kafan,unut herşeyi ,sorgulama,boşalt içini...uyan artık geriye bakma hayat kısa durma orda...

ve evlerine gelmişlerdi .burak ve pınar alışveriş yapmaya gitmişti..
    söyle bir göz gezdirdi zenan..fazla birşey değişmemişti...
    değişmişti...ama zenan farkında değildi..yada farkındaydı ama kabullenmek istemiyordu...
    iki yürek de çok ağır yaralar almıştı...

birden belinde bir sıcaklık hissetti...
    suattı bu ..başkası olamazdı zaten..bir zamanlar olmuştu...ve bitmişti...belkide bitmemişti...çünkü her son bir başlangıçtı...

Z:suat..dedi gözlerini kapatıp..
    S:zenan..dedi kısık bir sesle...
    S:seni öyle özledimki...dedi daha sıkı sarılarak...
    S:çok özledim seni..çok....ayrı olduğumuz hergün..seni unutmak için çabaladım durdum...sana ait olan herşeyi yok ettim içimde...sonra bir baktım..kendimi yok etmişim..unuttum dedim..kendimi kandırıp durmuşum...ne yaparsam yapıyım seni sevmekten hiç vazgeçmedim...
    Z:bende...bugüne kadar tüm kavgalarımızda..hiç senin tarafından düşünmeyi denemedim..hep sana karşı durdum...sonra anladımki...ben kendime karşı durmuşum hep..
    suat..

ama suat zenanın daha fazla bir şey sölemesine izin vermedi..dudaklarını hapsetti kendi dudaklarına...belkide bu masum öpücük onlara çok pahalıya mal olucaktı..
    çünkü zenanın suata söylemesi gerekenler vardı...
    suatın bunu kendi başına öğrenmesi hiç hoş olmayacaktı...

uzun bir öpücükten sonra ikiside nefes nefese kalmıştı...

Z:sanırım burda durmak zorundayız...
    S:seni çok özledim...
    Z:bende..bende seni çok özledim...ve suatın dudaklarına yöneldi yeniden...

söylemek istediklerini...herşeyi unuttu...bu büyülü anın büyüsüne kapıldı...büyük bir hata yapmıştı...çok büyük bir hata...
    suat yavasca cekti dudaklarını...karşısında duran minik karısına baktı...
    gözlerini kapatmış kendiinden geçmişti adeta zenan..
    onun bu haline mest oluyordu suat...

yavaşca kucagına aldı zenanı...o sırada zenan suatın boynuna minik öpücükler konduruyordu...
    zenanın öptüğü heryer yakıyordu suatı..öptügü heryer yanıp kül oluyordu sanki...

nasıl başarıyordu bunu bu küçük..masum kız..
    suatı yakıp kavurmayı nasıl başarıyordu...

yavaşca yataga oturttu zenanı..
    suratını avuçlarının içine aldı..gözleri konuşuyordu sadece....
    sözcükler tükenmişti...gözleri herşeyi anlatıyordu...acıyı..tatlıyı,,aşkı,,,kini..öfkeyi. .tutkuyu...herşeyi...

yavaşca ellerini çekti suat...zenanın avcunu kendi avcunun içine aldı...avcunun içini öptü uzun uzun...
    zenansa bundan inanılmaz derecede etkilenmişti...yukarılara çıktı suat...zenanın boynuna yöneldi...

zenanda yavaş yavaş düğmelerini açıyordu suatın...her düğmesini açtıkca daha bir heycanlanıyor nefes nefese kalıyordu...

bu sırada tek nefes nefese kalanlar onlar değildi...

P:şapşal senin yüzünden otobusü kaçırdık..nolcaktı azcık daha hızlı koşsaydın..
    B:alah alah..suçlu ben oldum yani..sende tutturmasaydın çikolata alalım diye...nolurdu azıcık bekleseydin...alışveri merkezinden alırdık...yarım saat senin bozuk para çıkartmanı bekledik..
    P:bana bak..ben kız halimle koştum az kalsın yetisiyodum sen ..kaplumbağa tayfa..hah..
    B:eğer biraz daha kafamı ütülersen hiç biyere gelmiyorum
    P:aman gelmezsen gelme ..çok meraklıydım..
    B:peki o zaman ben eve dönüyorum..ve arkasını döndü..
    P:nasıl olsa gidemezsin dedi içinden..

buraksa pınarın verceği tepkiyi cok merak ediyordu...
    burak tam 5-10 adım atmıştıkii...

P:burakkkkk..ya nerye gidiosun gelsenee!
    sırıtarak geri dondu burak..
    B:noldu kıvırcık cadı..dayanamadın dimi yokluğuma..
    P: hah ne münasebet...
    B:ee noldu da çağırdın tekrardan..kabul et bensiz yapamıosun dedi sırıtarak...
    P:bana bak burak efendi..tepemin tasını attırma benim...bir yandanda bir parmagını havaya dikmis sallıyordu..
    P:poşetleri taşıyıcak birisine ihtiyacım vardı..
    B:demek poşetler..
    P:tabi poşetler tek başıma taşıyıcak halim yok herhalde..
    B:iyi peki..bende yedim bunu..
    P:burak şansını zorlama...

biraz daha beklediler..
    P:bu böyle olmicak..en iyisi taksi çağırmak..
    B:ilk defa mantıklı bişi soledin..
    P:bana bak..neyse seninle uğraşamıcam şimdi.. ve bir taksi çevirdi...

taksidede birbirlerini yedikten sonra sonunda alışveriş merkezindeydiler..

ikisinin elindede birer liste vardı...

P:bak şimdi..listeyi bitirdiğinde tam burda buluşlucaz tamam mı?..
    B:şu kasiyer kızı görüyomusun..
    P:sakın bi aptallık yapıpda bekliceğimiz yeri şaşırmayalım tamam mı..zaten telefonları unuttuk..
    B:acaba bana bakar mı..?
    P:sen beni dinliyomusn ya..ve burağın baktığı yere baktı..kasiyere baktığını gördü...
    P:galiba deliricem dedi..burağın yanına gecerken özellikle ona omuz attı...

B: uu..pınarı sinirlendirmeye gelmiyo..anlaşılan kıskanç bir sevgilim olucak...dedi ve elineki listedeki olanları almaya gitti...

o sırada suatla zenan ne yapıyordu...

zenan herzamanki yerinde yani suatın kalbinin üstünde tatlı bir uykuya dalmıştı...
    suatta zenanı izliyordu...
    yavaşca açtı gözlerini zenan....ve suatın gözleriyle karşılaştı...

Z:bana hep böyle bak dedi gülümseyerek...
    S:hep benim ol dedi zenanı sarıp sarmalayarak...
    S:bir tek ben dokunayım sana...seni seviyorum kelimesini ağzından sadece ben duyayım....dedi alnına bir öpücük kondurarak zenanın...

zenanınsa içi bir kötü olmuştu...
    daha önceden söylemediği birşeyin zorluğunu cekiryordu simdi..

Z:şey..duş almam lazım...
    dedi ve banyoya girdi...

uzun bir süre boyunca ağladı..olucakları tahmin ederek...
    sonra soğuk suya bıraktı kendini..

o sırada pınar makarna almaya çalışıyordu...

P:acaba spagetti mi alsam...acaba zenan severmiki ...

o sırada bir adam yanına yaklaştı...
    Adam:bu güzel bayana nasıl yardım edebilirim..?..
    pınarsa ürkmüştü..
    P:yardıma ihtiyacım yok...saolun..
    Adam:bence var dedi daha da yaklaşarak..
    P:lütfen gidermisiniz..
    Adam:yoksa benden korktun mu...

oo sırada burağın sesi duyuldu..burak herşeyi görmüştü..
    B:noluyo burda..rahat bırak kızı..pınar hemen burağın yanına gitti...
    Adam:sen karışma...hem nesi oluyosunki..
    B:sözlüsüyüm dedi ne dediğini bilmeden..pınarda şaşkın şaşkın bakıyordu...
    Adam:bende yazılısıyım ..hadi git şimdi dedi gülerek...

pınarsa yeni anlamıştı....

P:inanmıyorum ömer abiiii diye atladı adamın boynuna pınar..
    Ö:hiç çakmıcaksın sandım..
    P:asla unutmam şu yazılı meselesini...ii de sen..6 senedir nerdeydin....en son annem..ömer abin nişanlandı dedi..ama sonrasını bilmiyorum...noldu evlendin mi bu şanslı kızla...
    Ö:bi gün o da olucak..
    P:ne..
    Ö:boşver sennn...bu eleman kim..
    P:burak...ayrıca sözlum falan da değil dedi gülerek...

buraksa nolduğunu anlamamıştı...

Ö:gelin bir kahve içelim...

o sırada suatla zenan ne mi yapıyordu...

zenan duştaydı...
    suatsa kalkmıştı...alt kattaki banyoda çabucacık duşunu almıştı...
    birden kapının çaldığını duydu...

bir cicekci vardı kapıda..

Çicekci:zenan parlar..
    S:zenan birtan..dicektiniz..galiba..
    Cicekci:hayır burda zenan parlar yazıyo...
    S:ben esiim..ver cicekleri..
    Cicekci:suraya bi imza...
    ve imzasını attı suat...

kapıyı kapatıp..
    çiceği karıstırmaya başladı ve bir not buldu....

zenan...geldim..geri döndüm...lütfen beni affet...ikimizde birbirimizi çok seviyoruz...bize bunu yapma... nişanlın ömer...

S:bu da ne demek...
    S: zenannn!!!!

zaman aksın hızına bakma seni dinlemez nasıl olsa..bırak aksın senide götürsün hepsi hepsi hayat nasıl olsa.....
    Konu BERNA tarafından (23-04-08 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Me(I)tem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    kendi gezegenim var
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Doktorlar Bölüm Yorumları(Arşiv67)

Ve film biter..:img-hyste

Uzun bir aradan sonra zevkle izlediğim bir bölümdü çok beğendim..
    Suat diyim ne diyim..:img-in_lo
    Çok tatlıydı bitanem ya..Gülüşü..Mineye..Zenana olan tavrı..
    Arslana yumruğu..
    Ee vurunca böyle vurulcak..Şiddete hayır tabiki ama karşındakinin aval aval baktığı bir yumruğu hiç atma daha iyi..:img-hyste
    Suat bu vurdumu tam vuruyor..=)
    Sert hali bile çok güzeldi canım benim ya..:love05:

Öpücükten önceki Seni Seviyorumda güzeldi ama ameliyathanedeki ilanı aşk bence bölüme değerdi..
    Bir aşkın bu kadar doruklarda bu kadar farklı bu kadar etkileyici yaşanabileceğini ispatlıyorlar resmen..:img-in_lo

Bakışı..Zenanın gözlerini arayışı..

"Ben zoru seviyorum"..

Bundan sonra daha ne denir..:img-in_lo

Tabi birde şükür dedittiren vaad ve el-aşk bu ya diye sempati getiren başhekimlik mevzumuz..
    "Sana vermeyi gerçekten istiyorum..Ama yapamam"..
    Konu kapanmıştır...

Mineye çok güldüm yahu fena bozuldu..=)
    Çok pisti hali ama ona acımam..:img-hyste

"..Zirveye kadar epey zorluk çekilir,ama oraya varmanın tadı da bir başkadır.."

Ben bunu söylemeyi nasıl unuttum..
    Ay dağcılıkta yapmış bitanem..
    Zirvenin gerçek hakimi belli..Oda SUAT..Kimse dert etmesin..
    Resmini falan görseydik keşke..
    Ee Allahın nimetlerinden şükürle faydalanmak lazım..
    Off canım ya..:img-in_lo

Haftaya daha güzel bir bölüm izlicez diyor içimdeki ses ama bakalım..=)
    Konu Me(I)tem tarafından (13-05-08 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    ...gamze!... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dünkü bölüm gerçekten muhteşemdi baştan sona kadar süperdi...

leventin ela için başhekimliği kabul etmemesi çok güzeldi :) iyi bir baba o artık :)
    Ela:Çocuklarımız olsun istiyorum..İyi bir cerrah olmandansa iyi bir baba olmnı tercih ederim
    Levent:Kabul etmedim çünkü burda çocuklarının babası olmasını istediğim bi kadın var

taş kağıt makas da çok güzeldi:)
    ela bu bölüm çok şekerdi tatlım benim :) zenan ve hasanın barışmasını sağladı canım...
    ayla ya her bölüm olduğu gibi bu bölümde çok gıcık odum kendisinin ne mal olduğunu görsün artık hasan...
    zenan ona aylayı gerçekten seviyomusun dediğinde hasan bilmiyorum demişti :)
    suat zenan a seni ameliyatlarıma sokmam diyerek tehtit ettiğinde ameliyata girmeden zenanın asistanı olarak yanına geldiğinde suratı komikti :)
    haldun nazenine evlenme teklifi etmeden önce parfüm sıkışı çok komikti surata parfüm sıkılırmı ya neyse teklifi etti ama galiba kabul etmiycek o zaten evli değilmi elaya 2 kızının olduğunu sölemişti 1 eşimin eski karısından diyerek?..
    zeynep sevimliydi hasta aradığı sahneler felan olsun...
    hasan doğruyu yapmaya başlıyo ela zenan murat zeynep.... ile bir arada oldukları sahne çok güzeldi...
    suat ve arslanın tokat sahnesi güzel diğildi ama...
    mine:hiç sevmem (sevgilim):img-hyste
    jülide bu bölümde ağladığında bende çok üzüldüm ah arslan ahhh...
    daha fazla uzatmaya gerek yok muhteşem bir bölümdü ....

Durum:
    st_tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    #AyYıldız.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    5

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

kim ne isterse sölesin ne isterse desin ama bu bölüm levent bir kez daha aşkını ortaya koydu...
    bölüm iyi ve dengeliydi son bölümlerden sonra biras kuru geldi ama fazla gerilim kalbi yorar:icon_whis:icon_whis
    su başhekimlik meselesi sonunda çözüldü
    kimin hoşuna gitmedi kiminin kanına dokundu ama sonnda çözüldü
    neymiş en iyilerin olduğu yerde iiler hep bir adım geridedir..

mine salağının yaptığı abukluklar az olsada gülmeme neden oldu
    özelliklede "sevgilim,sevgilim"die arslanla konuşmasına resmen koptum
    bu kadarsaf olur insan
    ee kırkyılın başında onunla dalgasına da olsa ilgilene birini görünce kaptırdı kendini sonunda da hak ettiğini buldu
    zerre kadar üzülmedim valla ohh oldu canıma değsin ne diyim allahından bulsun dicem ama arslandan buldu bulacağını...
    suatın yumruğuna bir anlam veremedim ama sonunda onada bir yumruk indi
    etkiye tepki meselesi...
    sen önce ablana sahip çık sonra adamlara dal..arslan dio bilmiyordum die
    bilse zaten bulaşmaz başına bela almasına hiç gerek yok çnkü lül gibi bi belası var zaten ki sonunda ondan da kurtulduk...

lülede hiç üzülmedim hep inkar hep inkar...
    sonunda ötüü işte ama bi yemeğe çıkamadılar arslan dert oldu bu ama olsun önümüzdeki yemeklere bakalım yakışıklı azılı çapkınım:img-in_lo(enüşte babında:))

zenanın hala kaçıp saklanmasına bir anlam veremedim çıkıp herşeyi sölesin ne var bunda kimseyi sevmek zorunda değil ama insan sevdiği için çiğ tavuk bile yer (çiğ tavuk parçaladı ama neysee...)
    suatta artık anlasın ablasının ne mal olduğunu yahu bir insan bu kadar kör olabilir mi hem huysuz dio hemde ablası için arslan yumruk sallıyo ohh
    işte sen ble herkese ablanı savunursan ablanda sana böle köstek olur müstahak sana suat zenanı hep haklı çıkarıyo...ablası hakkındda o kadar laf dedi ama suat yok ne ablacıymıs bu yaa..
    evlenselerde kurtulsak...tabi mine rahat bırakırsa..

ayla-hasan-zeynep -murat ve geriye kim kaldıysa sonra bi yorum yaparım

gelelim asıl çiftimee asıl aşk böcüklerime kumrucklarıma...:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

bidenelerim canlarım o ne sekerlikti yaa hem ela hem levent sekerler yaa
    levom gene hafiye gibi düştü bi işin peşine ama sonuçta istediğinide aldı

başhekimlik konusunda da on numaraydı kim aşkı için bu kadar büyük bi mevkiyi bırakır kiii...
    babacık olcakmıs benim canım yaaa
    elada tam 12den vurdu zaten levoyu...bu kız işini biliyo
    aslnda suatada böle bişi sölenseydi yaparmıydı belki yapardı ama zenan dermiydi... :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    neyse konumuza dönelim..
    şu asansöre bayılıyorum bide levomun odasına...
    genel olrak i ama sakin bir bölümdü..

bide bide halduş beye bir lafım var 40 sonra... die bi laf var kendisine armağanımdır..

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)