Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Doktorlar - Bölüm Yorumları (78)

Durum:
    yarenELAlevent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    AİHL
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Doktorlar - Bölüm Yorumları (78)

146.Bölüm
    Belki unutlup gidecek,belki sevgiler yok olup eriyecek ama şunu unutma bu kalp seni sonsuza dek SEVECEK
    “Herkez aynı hayatta
    Kendini bişey sanma
    Ne kadar çok bilirsen
    Okadar bela başa
    Sen bilirsin aslında
    Aklımdan geçenleri
    Zaman her şeyi çözer
    Şu beklemek olmasa
    Gözlerimi açsamda
    Sen çıksan karşıma
    Gel beni azat et
    Kayboldum karanlıkta
    Ben bizi unutmam
    Gitmek yakışmaz bana
    Yolcuyuz hayatta
    Sen gel otur yanıma”

----27.09.2008----
    e-geldim işte hadi buse anlat istediklerini
    b-annem babam ben hep beraber olalaım istiyorum hiç kava etmesin kimse ekipten herkezin yüzünde gülümseme olsun üzgün olsalar bile pollyanna cılık oynasın herkez çok şey istiyorum biliyorum ama bu kadarınıda hak ediyorum bence
    bütün ekip-Anlaştık
    ef-bak ben eninde sounda mutlu olucaksın dedim
    b-daha hiç bişi kesin diil akışına bırakıyorum buradan sonrasını
    ÖĞLEN MOLASI
    l-onun o gün odasında yılmış bi şekilde anlattığı şey içime çok dokundu
    e-ne anlattıki
    b-hani hep beraber olucaktık hani
    leventle sesi duyup yukarı çıkar
    l-noldu kızım
    b-hani söz vermiştik deniz ve tunayla bakkal kavgası yaparken asla ayrılmıcaz dmeiştiniz nerde o sözünüz denizle tuna bizi ebediyen bıraktı sen buradasın annem amerikada büyükler hep kendilerini düşünyolar 2 nizin arasında ben kalıyorum bütün acıları ben çekiyorum birazda beni anlamayı denesenizx ne olurdu he ne

e-o daha çok küçük ama çok büyük olaylar yaşadı hayata kasrşı olan savaşından gelip gelme olasılığı çok yüksek
    l-peki biz
    e-biz hayata karşı zaten galip eldik ama aşkta yenildik
    l-hayır ben hala siperimdeyim ve galip gelmeden çekilmeyede hiç niyetim yok
    ya-baba
    e-???
    l-efendim
    ya-annem niye beni almaya geliyo bu akşam
    l-öyle gerekiyo bitanem
    e-babamı
    l-ela
    e-sen çoktan siperden çekilmişsin levent Atahanlı diyip gider
    l-ela ela Allah kahretsin

diğer bölümüde eklerim belki
    Gözlerin silah Bakışın kurşun ZAMANSIZ BİR ANDA KALBİMDEN VURDUN

Durum:
    < péri > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ♥Robert♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart herşeye rağmen..

aradan 2 hafta geçmişti..doktorlar gecesi yaklaşıyordu.herkes hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyordu.
    o gün zenan arslanın asistanıydı..
    arslan:zenancım bugün benimle 4285 teki hasta için ameliyata girmeni istiyorum bana en iyisi lazımdı o yüzden seni seçtim. ve bugün çok mutluyum nedense..
    zenan: peki aslan bey.
    zenanla arslan hastanın yanındayken suata ihtiyaç olur.ve hemşirelerden biri suatı çağırır.suat geldiğinde gördüğü manzara karşısında çok şaşırır..aslanın eli zenanın belindedir ve çpk samimi görünmektedirler..aslan suatın geldiğini gördüğü halde elini çekmeden devam eder.
    ar:ooo hoşgeldin suat..ne güzel bir gün değil mi?..bizde zenanla birlikte hastalarla sohbet ediyorduk.
    su:görüyorum..
    ze:suat bey hastamıza bay pas ameliyatı yapmanız gerekiyor.
    su:tamam ama önce başka bir hastam var acele değilse ondan sonra ilgilenirim.
    suat sinirli bir şekilde dışarı attı kendini..zenanda peşinden tabi..
    zen:ne oluyor suat..
    su:ne mi oluyor içerde gördüğüm şey hiç hoşuma gitmedi zenan.
    zen:sakin olurmusun biraz..
    su:hayır olamam..nasıl olurda o pis herifin sana dokunmasına izin verirsin..
    zen:ne var bunda sadece elini belime koydu..bende çek ellerini üzerimden mi deseydim yani..
    s:bakıyorum da hoşuna gitti galiba.
    ze:saçmalama suat. kendine gel lütfen..
    su:yok yok öyle hoşuna gitti baksana............
    zen:haddini aşıyorsun suat ne dediğinin farkında değilsin.doğru konuş.
    su:konuşmazsam ne olur.
    z:sen kendinde değilsin başka zaman konuşalım.
    s:hayır efendim ben kendimdeyim ve şimdi konuşucaz
    z:o zaman daha hiç konuşmayalım suat..sen bana güvenmiyorsan eğer uzatmaya gerek yok deyip hızlı adımlarla uzaklaşır
    suat ne yapmıştı öyle..ne dediğini bilmediği için zenanı üzmüştü..hatasını anlamıştı ama çok geçti işte..bir anlık sinirinin bedelini ödüyordu şimdi..zenandan özür dilemeye yüzü de yoktu..

ve nihayet doktorlar gecesi gelip çatmıştı...
    ela - levent

ela:levent yaa zenanla suat çok mutsuzlar.
    lev:evet onları barıştırmalıyız bu akşam.
    e:zenan gelmeyeceğini söyledi.
    l:suat gelecekti.
    e:levent zenanı almaya gidelim o zaman
    l:tamam..
    eve gelirler zenan kapıyı açar.
    z:aa ne işiniz var sizin burda?
    e:seni almaya geldik
    z:ben gelmiyorum siz gidin
    le:aa hadi ama buraya kadar geldik bizi kıracak mısın?
    z:eniştem senin hatrına çiğ tavuk bile yenir ama...
    e:aması falan yok gel benimle hemen hazırlanıyorsun..
    ela zenanın hazırlanmasına yardım eder ve zenan çok güzel olur..
    lev: ıslık çalar harika görünüyorsun zenan...
    ze:teşekkür ederim
    ela:hadi gidelim.
    yemeğin olduğu yere gelirler herkes ordadır cerrahlar ve asistanlar aynı masada oturmaktadırlar.zenanda suatın çaprazına oturur.sürekli gözgözedirler..
    ama zenanın üzerinde sadece suatın gözü yoktur neredeyse bütün cerrahlar ve asistanlar zenana hayranlıkla bakmaktadırlar gecenin en güzeli odur çünkü..
    yemek faslı biter ve slow bir müzik çalmaya başlar..suat fırsat bu fırsat hemen zenanı dansa kaldırmak için ayağa kalkar ama geç kalmıştır zenana doğru yaklaşan diğer adamı farkedememiştir...
    ..
    Sanmaki adını ağzıma alıyorum diye seni seviyorum..
    Dudak tiryakiliği benimkisi..
    İçime çekmiyorum..!

Durum:
    < péri > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ♥Robert♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart herşeye rağmen..

xx:gecenin en güzel bayanı bana bu dansı lütfeder mi acaba?
    zenan karşısındakinin suat olması ümdiyle kafasını kaldırır ama büyük bir hayret oluşur gözlerinde..
    ze:mert bey..
    mert:evet zenan benimle dans eder misin?
    ze:teşekkür ederim ama ben kalkmak istemiyorum.
    me:lütfen ama..rica ediyorum
    ze:ısrar etmeyin kalkmayacağım.
    ela:aaa zenan ayıp oluyo ama geri mi çevireceksin mert beyi...
    zenan elaya kötü bir bakış atar..ze:ama ela...
    ela:aması falan yok..kulağına eğilerek:hadi bekletme adamı..
    ze:peki geliyorum..
    zenanla mert dansa kalktılar...zenanın gözleri hemen suatı aradı ama suat yerinde sinir krizi geçirmekteydi..mertin yerinde onun olması gerekiyordu..
    nihayet müzük bitti ve yerlerine geçtiler...
    suatta bu arada zenana pis bakışlar atmayı unutmuyordu..

gece bitti ve herkes evlerine dağıldı..
    ertesi gün suat zenanla konuşabilmek için tuvalette prova yapıyordu..
    su:zenan ben çok özür dilerim büyük eşşeklik ettim..yok yaa bu olmaz klasik oldu...ıı..şey zenan sana aşığım..yok lan bu hiç olmaz..ne desem yha offff...
    o sırada wc ye levo gelir..
    su:abicim seni Allah gönderdi valla...gel gell
    le:ne oluyo yha...
    su:zenandan özür dilicem de prova yapıom..
    lev:tamam şimdi ben zenan oliim sende bana açıl hadi..
    su:aman çokta benziyon yaaa :) .. aman Allah korusun sen zenan...ayyyyy
    le:ne var leyn beğenemedin mi beni...
    su:tamam yaa sus...evet zenan lütfen beni affet köpekler gibi pişmanım..
    le:kabul ettin sonunda köpek seni
    su:kes sesini levent..ne biçim rol yapıon...zenan bile senden daha insaflı =) neyse ne diyodum zenan affet beni...
    le:affediyorum ama öpmek yok (aslında greys anatomy deki gibi mi yapsam 2 adam öpüşmüşler yhaa hani...ıyyyyy.nese vazgeçtim :img-hyste )
    su:tamam sadece sarılcazz..
    suatla levent sarılınca içeri hasan girer..
    su:seni seviyorum aşkım..
    le:bende seni bidenem..
    has:şeyy..ben..pardon yanlış zamanda mı geldim..
    hemen ayrılırlar..
    le:ıı şey hasan yanlış anladın sen..
    has:eminim öyledir nese ben gidim..
    hasan koridorda konuşan ela ve zenanın yanına gelir..
    has:kendinize dikkat edin..
    ela:niye?
    has:sevgilileriniz çok şüpheli der sırıtarak..
    ze:benim sevgilim yok
    has:olmasa daha iyi zaten...nese ben gidiyom şunlara bi daha bakim belki işi ilerletmişlerdir
    ela:ne diyo bu yaa..
    zen:aman bırak saçmalıyo gene...
    --------------
    akşam olduğunda suat zenanın yanına geliyordu...ama mert yine ondan önce davranmıştı...
    mert:zenan hanım eğer bir işiniz yoksa sizinle yemeğe çıkabilirmiyiz?
    ze:....................

ela-levent
    ela:bıktım artık..her akşam yemeğini yeyip televizyonun başına çakılıyorsun..sürekli maç izliyosun..atletle dolanıyosun evin içinde ve atletinden kılların fışkırıyor :img-hyste görüntü kirliliği yapıyorsun::.. ayrıca şu pis pis kokan çoraplarını da çıkar ayağından oda hava kirliliği yapıyor ....ne kadar pissin..seni böyle bilmezdim ben..evleneli 3 hafta oldu şunun şurasında insan karısına jest yapar biraz..
    le:dur dur bakim..sen kilo mu aldın :img-grin2
    ela:ayyy..inanamıyorum sana levent yhaa...off ben yatıyorum...
    ela hemen aynanın karşısına geçer ve kendi kendine..ela:ben kilo mu aldım yaa..of levent off..
    ..
    Sanmaki adını ağzıma alıyorum diye seni seviyorum..
    Dudak tiryakiliği benimkisi..
    İçime çekmiyorum..!

Durum:
    _ceyo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Barış Falay ♥&#8734
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ben Hala O Gündeyim

Arkadaslar begenilirse devam edicegim bir senaryo , düsünceleriniz önemli , okuyanlar yorum yaparsa sevinirim:img-wink:

Ben Hala O Gündeyim

Bölüm 1

“Yıllar geçtikçe sıradan mı olacaksın Yoksa yenilmeyip zamana Sevdiğim gibi mi kalacaksın”

5 yıldır hergün yaptığım gibi yine o eve geliyorum , artık onun olmadığını herşeyin bittiğini onun gittiğini bildiğim halde her gün buraya neden geliyorum .. bilmiyorum.Bu boş bekleyiş neden , neden hala icimde bir umut var ve neden yüreğimde ki bu sızı dinmek bilmiyor .. Şimdi içeri girsem ve onu orada bulsam ne değişirdi , herşey bir anda eskisi gibi olur muydu.Geçen zaman neleri değiştirmişti hayatımda. En çok sevdiğim , aşık olduğum adam gitmişti bir hiç uğruna beni terketmişti.Ardından dostum dediğim insanlardan aldığım darbeler , hepsi üst üste gelmemişydi.Hepsi beni bir şekilde terketmemiş miydi.Değişen ben miydim , yoksa onlar mı yada hayat mıydı.Bu geçen zaman herkezin yarasına merhem olmuş muydu , yada herşey unutlmuş yeni bir sayfa açılmış mıydı , bilmiyorum.Ben bu enkazın altında kaldım , herkes değişti , gitti .. yıllar girdi araya çoğu unuttu yok oldu.Yol aldık , büyüdük , yaralandık , sevdik.Sahi sevdik mi , ben sevdim mi ? O günden sonra hiç çarptı mı bu yürek , heyecan duydu mu , birinin gözlerinde kayboldum mu ben , sesim titredi mi konuştuğumda , güldü mü yüzüm , geçti mi yüreğimde ki o dinmek bilmeyen sızı. Ben hep o günde kaldım , sahi değişen neydi , onsuz geçip giden hayatım mı , yükseldim çok yükseldim , başarılı bir cerrah oldum , saygın bir adım oldu , yeni yeni dostlarım , görünürde yeni ama aslında hep o günde kalmış bir hayatım , bir de oğlum oldu.Beni enkazdan bir nebze olsun çıkaran , nefes almamı sağlayan , benim bu işe yaramaz hayatımın tek iyi yanı olan.Ondan bir parçaydı ama sadece benimdi.

Gözyaşları yine akıyordu , onun için yine ağlıyordu.Beş yıldır her şey , herkes değişmişti .. Gelenler gidenler her şey bambaşkaydı , tek değişmeyen onun çektiği acıydı . Yine oraya o eve geldi , yavaşça kapıyı açıp içeri girdi .. anahtarı portmantoya bıraktı .. attığı her adım da eskiye döndü .. Evin her bir yanını gözyaşlarıyla gezdi , eşyalara dokunarak , o günleri anımsayarak ..

- Bir gün mutlaka döneceksin , pişmanım affet diyeceksin benim kadar acı çektiğini göreceğim o günü göreceğim.

Gözyaşlarını siliyordu , yavaş yavaş merdivenlerden inerken .. telefonu çaldı ..

- Evet ..
    - Bu senin işin , ne demek huysuzluk ediyor .. Yağmur.. özür dilerim .. evet oradayım .. elimde değil .. yarım saate geliyorum ..
    - Telefonumu kapatıyorum .. kendi mutsuzluğumla çevremdekileri de mutsuz ediyorum , sonra pişman oluyorum .. eğer yaptıklarımdan pişmanlık duyacaksam neden böyle davranıyorum ..
    Işıkları söndürüp , kapıyı kilitleyip çıkıyor o evden .. arabasına binip eve varıyor .. Kapıyı açıp içeri giriyor ..
    - Hoş geldin ..
    - Hoş bulduk .. Nerede ?
    - Biraz huysuzluk etti daha sonra dayanamadı uyuya kaldı .. Ben .. ben onu sakinleştirmeye çalıştım gerçekten bunu denedim ama biliyorsun sen olmayınca böyle oluyor ..
    - Yağmur , tamam sakin .Telefonda sana sert çıktığım için özür dilerim , ben Tuna’ya bakayım ..
    - Zenan , haddim değil ama .. yorulmadın mı artık , o gitti kendi isteğiyle .. bunca yıl geçti .. herkez bir yerlere savruldu , aile kurdu .. mutlu oldu .. ama sen sen hala aynı acı ile o günde kaldın .. hayatında hiçbirşey değişmedi .. söylesene ne zaman kendin için bir şeyler yapacaksın .
    - Haklısın , o gitti .. diğerleri gibi .. belki her gün acı çekiyorum , ama biliyorum o bir gün dönecek ve o gün ben onu unutmuş olacağım acı çektiğini göreceğim .. benim gibi acı çekecek.
    - Peki ya Tuna .. o ne olacak ..
    - Tuna , o bunu asla öğrenmeyecek .. Tuna benim tutunduğum tek dalım o olmasaydı bu kadar zaman ne yapardım , nasıl dayanırdım bilmiyorum .. Bildiğim tek şey .. o benim oğlum sadece benim
    - Onu ne kadar ihmal ettiğinin farkında mısın peki ..
    - Ben bir doktorum , bana ihtiyacı olan onlarca insan var ..
    - O da oğlun , onun da sana ihtiyacı var .. doğru düzgün görüşemiyorsunuz bile .. en son ne zaman beraber bir şey yaptınız ..
    - ……
    - Hatırlamıyorsun değil mi .. peki iki gün sonra ne var ?
    - Bunu unutmamı beklemiyorsun heralde , cok önemli bir kardiyak ameliyatım var ..
    - Ameliyat mı , Zenan iki gün sonra Tuna’nın doğum günü , hani şu oğlun olan Tuna ..
    - Ah evet , tamamen aklımdan çıkmış ..
    - Ameliyatlarının saatlerini bile aklında tutacaksın neredeyse ama Tuna’nın doğum gününü hatırlamıyorsun ..
    - Yağmur , bu kadar üstüme gelme .. ben şimdi oğlumun yanına çıkıyorum .. sen de git yat , yarın için izin alacağım hem biraz oğlum ile vakit geçiririm hem de bir doğum günü planı yaparız seninle ..
    - Peki , iyi geceler ..
    Tuna’nın odasına geliyor , yatağının ucuna oturup oğluna bir öpücük konduruyor ..
    - Biliyorum bitanem , seni çok ihmal ettim .. geçen zamanın telafisi olmaz belki .. ama söz , söz bundan sonra böyle olmayacak ..
    Oğlunun yanına uzanıyor , sıkı sıkıya sarılıyor .. sabah Tuna erkenden uyanmış annesini de kaldırmaya çalışıyor ..
    - Anne .. anne kalk
    - Oğlum , dur ..
    - Ya kalk , hadi anne ..
    - Üzerimden inersen kalkabilirim belki ..
    Tuna annesinin üzerinden inerek , yanına oturuyor ..
    - Neden geç geldin ..
    - Bak sen beyefendi büyümüşte hesap soruyor ..
    - Ben bu evin erkeği değil miyim sen öyle demiştin ..
    - Peki peki öylesin .. işlerim uzadı annecim ondan birazcık geçiktim .. ama bugün beraberiz sen ne yapmak istersen onu yapacağız ..
    - Söz mü ?
    - Söz .. hadi gel şimdi üzerimizi değişip aşağı inelim .. bakalım Yağmur ablan kalkmış mı ?
    Üzerlerini değiştirip aşağı inerler ..
    - Tuna düşersin , merdivenlerden inerken dikkatli ineceksin demedim mi ben sana ..
    - Dikkatli indim annecim .. düşmedim ..
    - Oğlum , düşmemiş olman dikkatli indiğin anlamına gelmez .. bir daha merdivenleri koşarak inip çıkmak yok tamam mı ?
    - Tamam ..
    - Günaydın Yağmur
    - Günaydın .. bende kahvaltıyı hazırlıyordum ..
    - Tuna’cım günaydın ..
    - Günaydın Yağmur abla .. biliyor musun annem bugün ne istersem yapabileceğimizi söyledi ..
    Sütü Tuna’ya uzatarak ..
    - Beni ekiyor musunuz Tuna bey ..
    - Ama sen hep yanımdasın zaten , annemi azıcık görüyorum ..
    Zenan bu sözlerle onu ne kadar yalnız bıraktığını daha da iyi anlıyordur ..
    - Öyle olsun bakalım .. Zenan iznin olursa bende siz yokken dışarı çıkabilir miyim ..
    - İzin ne demek Yağmur , tabi ki çıkabilirsin ..
    - Yağmur abla , sende Doğan abimle mi gezeceksin yoksa ..
    - Evet Tuna’cım ..
    - Şu Doğan bey ile bir biz tanışamadık .. bugün görelim bakalım nasıl biriymiş ..
    Güzel bir kahvaltı yaparlar , hazırlanırlar o sırada kapı çalar ..
    - Yağmur’cum kapıya bakar mısın ?
    - Ben bakarım anne , Doğan abim gelmiştir ..
    Tuna kapıyı açar gelen Doğan’dır ..
    - Doğan abiii .. diyerek kucağına atlar ..
    - Tuna’cım .. nasılsın bakalım ..
    - İyiyim Doğan abi , bugün annemle gezmeye gidiyoruz biliyor musun ?
    - Vay ortak demek anneni kandırdın sonunda :) benim içinde gezersin artık ..
    - Anlaştık sende Yağmur ablamla gezersin benim için ..
    Tuna ve Doğan kapıda konuşuyorlardır .. Zenan içeriden bağırır ..
    - Oğlum , içeri davet etsene misafirimizi
    - Doğan abi hadi içeri gel ..
    - Gelelim bakalım ..
    Yağmur Doğan ve Tuna içeride oturuyordur .. Zenan da yanlarına gelir ..
    - Merhabalar hoş geldiniz .. Ben Zenan Parlar ..
    - Doğan .. tanıştığımıza memnun oldum ..
    - Bende , biraz geç oldu ama ..
    - Yağmur sizden çok sık söz eder .. ne kadar meşgul olduğunuzu tahmin edebiliyorum .. Sizinkisi çok zor bir meslek ..
    - Evet , çok zor ve ben işimi en iyi şekilde yapmak için çok çalışıyorum .. hayatı biraz ihmal ediyorum ama bu da bizim mesleğin zorluğu ..
    - Anne , hadi gidelim artık ..
    - Tamam oğlum , çekiştirip durma .. Afedersiniz biz çıkalım yoksa Tuna rahat vermeyecek .. tekrar memnun oldum ..
    - Bende memnun oldum Zenan hanım ..
    - Zenan , sadece Zenan diyin lütfen ..
    - Peki Zenan ..
    - Görüşürüz Yağmur abla , görüşürüz Doğan abi ..
    Tuna ve Zenan beraber önce lunaparka , sonra yemek için her zaman gittikleri restoranta giderler ..
    - Tuna’cım yemeğinle oynamayı bırakır mısın ?
    - Oynamıyorum ben ..
    - Neden somurtuyorsun ..
    - Herkes anne babası ile geziyor , benim babam yok ..
    - Oğlum , tabi ki seninde baban var .. vardı ..
    - Nerede o zaman , neden beni görmeye gelmiyor ..
    - Bunları sen büyüyünce konuşacaktık , unuttun mu ..
    - Yalan söylüyorsun , diyerek masadan kalkıp koşmaya başlar ..
    - Tuna dur , Tuna ..
    Tuna çoktan çıkmıştır .. Garson Zenan’ın yanına yaklaşır .
    - Bir sorun mu vardı Zenan hanım.
    - Tuna koştu çıktı , bir bakabilir misiniz nereye gitti ?
    - Merak etmeyin oyun parkına gitmiştir , biliyorsunuz güvenlik dışarı çıkmasına izin vermeyecektir .
    - Teşekkür ederim.
    - Rica ederim efendim , ben hemen Tuna’yı alıp geleyim.
    Zenan masada beklemeye koyuldu , o sırda Tuna dışarı çıkamayacağını bildiği için oyun parkına doğru koşuyordu ki ayağı takıldı ve düştü . Tuna yerden kalkmaya çalışırken ona bir el uzandı.
    - Yardım ister misin ufaklık .
    - Ben ufaklık değilim , sinirli ve gözleri yaşlı bir şekilde.
    - Peki ufaklık değilsin delikanlı tek başına nereye koşuyordun böyle.
    - Oyun parkına gidecektim.
    - Bunu koşmadan da yapabilirdin öyle değil mi , annen baban nerede ?
    - Annem içeri de , babam başını öne düşürür ,babam uzakta .
    - Seni annenin yanına götürmemi ister misin ?
    O sıra da garson gelir .
    - Tuna’cım demek buradaydın , annen seni bekliyor.
    - Şey ben düştüm de , ayağım acıyor biraz .
    Garson Tuna’nın yanındaki adama dönerek ,
    - Suat bey hoş geldiniz , masanız hazır .
    - Teşekkür ederim , geliyorum . Delikanlı yardım etmemi ister misin ?
    - Ben ilgilenirim Suat bey ,
    - Pekala , ama annesine söyleyin öyle doğurmakla annelik olmaz , çocuğun başına bir şey gelebilir.
    - Haddim değil biliyorum ama Suat bey , hanımefendiyi tanımıyorsunuz bu yüzden bu şekilde konuşmanızı doğru bulmuyorum.
    - Peki öyle olsun , görüşmek üzere Tuna.
    - Görüşürüz Suat abi.
    Garson Tuna ile beraber yemek salonuna geldi ,
    - Annee :img-cray:
    - Oğlum , ne oldu.
    - Zenan hanım sakin olun , ayağı takılıp düşmüş , ufak bi sıyrık var.
    - Gel buraya diyerek Tuna'yı kucağına alır ve dizine bakar sadece ufak bir sıyrılmadır .
    - Cok canım yanıyor mu ?
    - Azıcık sızlıyor ama geçti diyerek annesini öper.
    - Artık kalkalım mı oğlum.
    - Hı hı ,
    Hesabı ödeyip restoranttan ayrıldılar , arabada ;
    - Biliyor musun anne bir abi ile tanıştım düştüğümde.
    - Kimmiş bu abi.
    - Bilmem ama adı Suat'tı.
    Zenan'ın aklının ucundan bile geçmiyordu ,
    - Ee ne olmuş bu Suat abiye .
    - Hiç , büyüyünce bende onun gibi olacağım. :img-yes:
    - O nasıl ki ?
    - Uzun dedi sırıtarak :)
    - Sende sağlıklı beslenirsen ve uslu bir çocuk olursan uzun boylu olursun dedi göz kırparak:img-wink:

Durum:
    _ceyo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Barış Falay ♥&#8734
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ben Hala O Gündeyim

Ben Hala O Gündeyim

Bölüm 2

" Cok zaman olmuştu .. Ama ben ne seni ne ihanetini unutamadım "

Ve şimdi yıllar sonra o evin önündeyim , bir zaman evim evimiz dediğim bu ev , hayatımın en güzel günlerini geçirdiğim ve tek bir hamlede bütün o günleri karartan o gecenin yaşandığı bu ev.Buraya kadar geldim de içeri girebilecek cesaretim var mıydı ?

Beş on dakika kadar kapının önünde girip girmemek için tereddüt etmişti ve bir an eli kapıya gitti , kapıyı açıp usulca içeri girdi . Ağır adımlarla giriyordu içeriye , zihninde geçmiş canlanıyordu ve yürüyordu adım adım , bütün evi gezmişti . İçi acımıştı bir zamanlar ne kadar mutluydular , ne kadar huzurluydular bu evde.Merdivenlere oturdu bir süre sessizce bir kez daha göz gezdirdi etrafa.Ve o gece geldi aklına.

O gece .. o son gece ..

Telefon çalıyordu , Zenan heyecanla telefona koştu.
    - Aşkım..
    - Canım..
    - Nerede kaldın aşkım , hazırlandım seni bekliyorum.
    - Bitanem, biliyorum söz vermiştim ama toplantım uzadı, başka bir güne ertelesek.
    - Of Suat , her seferinde bir engel çıkıyor zaten , benim ameliyatım olsa sen bu kadar anlayışlı olur muydun acaba?
    - Bitanem , çok özür dilerim ama bu toplantıya katılmak zorundayım.Eğer toplantı erken biterse gelip seni alırım ne dersin.
    - Tamam Suat tamam.
    - Zenan , Seni Seviyorum.
    - :) Seni Seviyorum.

Telefon kapanmış , Zenan da yarın ameliyatına gireceği hastanın dosyasını inceliyordu.Aradan yarım saat geçmişti ve kapı çalındı.Suat geldi diye kapıya koştu.

- Aşkım diyerek kapıyı açtı ve büyük bir hayal kırıklığı.
    - Mete , dedi bezgin bir sesle ..
    - Ne o beni gördüğüne sevinmedin mi ?
    - Sevindim Mete sevindim , sadece beklediğim sen değildin.
    - Beklediğin oydu değil mi? Ve yine gelmedi.
    - Bu seni ilgilendirmez Mete , neden geldin ?
    - Biraz konuşabilir miyiz , ayrıca çok hoş görünüyorsun.
    - Teşekkür ederim de , ne konuşacağız.
    - Kapı da konuşulacak şeyler değil , beni içeri davet etmeyecek misin ?
    - Afedersin , içeri geç.

Zenan dostça içeri davet etmişti Mete’yi , nereden bilebilirdi ki bu gecenin kabusa dönüşeceğini.

- Bir şey içmek ister misin ?
    - Hayır teşekkür ederim , oturur musun lütfen.
    - Seni dinliyorum .
    - Zenan , dayanamıyorum artık.Senin bir başkası ile olmana dayanamıyorum.
    - Ne saçmalıyorsun sen.
    - Seni seviyorum Zenan , anlamıyor musun seni seviyorum.
    - Mete ne söylediğini bilmiyorsun sen , ben Suat’ı seviyorum ve bu asla değişmeyecek, lütfen daha fazla konuşma ve git.
    - Senin gibi biri nasıl olur da bu durumlara düşer , şuraya bak üç dört aydır tanıdığın bir adamla aynı evi aynı yatağı paylaşıyorsun.Sana şaşıyorum.
    - O adam , benim aşık olduğum adam ve benim yaşantım seni hiç ilgilendirmez.
    - Benimle ol Zenan , o seni hep ihmal ediyor , yalnız bırakıyor.
    - Mete yeter dinlemek istemiyorum.
    - Söylesene Zenan , sen onun için nesin , sence seni seviyor mu yoksa seni geceleri boş yatağını dolduran bir kadın olarak mı görüyor.
    - Sen..sen çok aşağılık biriymişsin , hemen hemen defol bu evden .. defolll..

Mete ayağa kalktı ve Zenan'ı kollarından tutup kendine çekti ve öpmeye başladı , Zenan ondan kurtulmaya çalışıyordu ama bir erkeğin gücü ile bir kadının gücünün ne kadar eşdeğer olduğu tartışılırdı.Mete Zenan'ın direnişlerine aldırmadan öpüyordu ve onu öyle bir sıkıyordu ki kurtulması neredeyse imkansızdı ve derken salonda biri belirdi , manzarayı gören Suat delirmişti.

- Zenan !
    Mete Zenan'ı bırakmıştı , Zenan hemen Suat'a doğru koştu.
    - Suat .. bak ..
    - Çekil şurdan diyerek Zenan'ı ittirdi Mete'nin yanına gelip ona sert bir yumruk attı ve evden def etti , Zenan ise ağlıyordu.
    - Bütün bunlar ne demek oluyor Zenan.
    - Suat , açıklamama izin ver .. :img-cray:
    - Neyi açıklayacaksın , benim yokluğumdan istifade hastanedekilerle nasıl kırıştırdığını mı .?
    - Suat , ne diyorsun sen .. :img-cray:
    - Söylesene , daha kaç kişiyle yattın .. Ben yetemiyormuydum sana .?
    - Suat ne söylediğinin farkında mısın sen ?
    - Söylesene ben şehir dışındayken kaç kişi getiriyordun bu eve .?
    - Sen .. sen neler söylüyorsun , benim böyle birşey yapabileceğimi nasıl düşünürsün ?
    - Aslında senin farklı olduğunu düşünmüştüm ama yanıldım , sende o üç kuruşluk kadınlardanmışsın .. Senden iğreniyorum.
    - Asıl asıl ben senden iğreniyorum , ben seni mi sevmişim .. Bir gün pişman olacaksın Suat BİRTAN .. çok pişman ..
    - Ben zaten seni hayatıma alarak en büyük pişmalığıma neden olmuşum..Artık kendine başka oyuncaklar bul..Ev de sana kalsın , lazım olur belki ..

Acı bir gülümseme ile çıkıp gitmişti Suat , geride yıkık dökük bıraktığı Zenan'ı dinlemeden ..

- O gün seni dinleseyim ne değişirdi , dinlemedim de ne değişti .. Yüreğimde aynı sevda , dilimde aynı isim , aklımda kalbimde sen .. Çok zaman geçti , ne seni unutabildim ne yaşadıklarımızı .. Onca mutlu günün ardından o tek karanlık gece bir kabus gibi çöktü üstüme .. unutamıyorum , seni affedemiyorum ..

Çöktüğü merdivenlerde kendi kendine konuşuyordu Suat , derken bir ses duyuldu ..

- Kim var orada ?
    Bu bir erkek sesiydi adam yavaşça içeri girdi ..
    - Siz de kimsiniz ?
    - Asıl siz kimsiniz ? Ben bu evin sahibiyim ..
    - Ben yan villanın sahibiyim .. Burası 5 yıldır boştu ..
    - 5 yıldır hiç gelen giden olmadı mı .?
    - Aksine her gün biri geliyor .. Bir kadın .. bir kaç saat kalıp gidiyor ..
    - Nasıl biri tarif eder misiniz ? - içses - beş yıl geçmiş o mu değil mi nasıl anlayacaksam -
    - Orta boylu , zayıf , kısa saclı ve oldukca hoş bir bayan ..
    - Peki , tek başına mı geliyor ..
    - Valla ben 4 yıldır buradayım ve o kadın hergün buraya geliyor tek başına ..
    - Teşekkür ederim , sizden birşey rica edebilir miyim ?
    - Tabi , yardımcı olabileceğim birşeyse ..
    - O bayanın geldiğini gördüğünüz bir gün beni arar mısınız - kartını uzattı -
    - Hiç şaşmaz her gün gelir , tabi bazen gündüz , bazen akşam üstü , bazen gece rast geldiğim vakit size haber veririm .
    - Teşekkür ederim , görüşmek üzere .. haber bekliyorum .. - adamın elini sıktı ve oradan ayrıldı –

Güsel yorumlarınız icin bu da cabası oldu
    Ama baska yok simdilik :img-wink: Yorum isterim tabi

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)