İkinci fragman yarın ya da öbür gün gelir. Set fotoğraflarından anlaşıldığı kadarıyla Deniz-Nazlı sahneleri tam gaz devam. Bunun dışında fragmandaki o sahnenin gündüzü var. Anlaşılan uzun bir süre gerçekler ortaya çıkamayacak.

Spoiler İçermektedir

Nazlı Ferit ile sevgili olursa, ilişkiyi gizlemek ister. Ferit Nazlı'nın Deniz ile arasına bir mesafe koymasını ister ki haklı. Sürekli yanyanalar. Ferit ile Nazlı bu kadar görüşemiyor be. Bir de Nazlı yakın davrandıkça Deniz ümitleniyor. Kapılıyor. Hayaller kuruyor. Tabi bir yanda hep biz arkadaşız mesajı var. Açık açık konuşulursa Nazlı Deniz'e mesafe koyabilir. Dile gelmiş bir itiraf olmadığı için Nazlı Deniz ile kanka modunda. Deniz de öyle sanıyor belki. Bakışlardan da mı anlamıyon Nazlı? Deniz'in kendisine yürüdüğünün farkında değil mi? Bunu arkadaş ayağında yaptığından mıdır nedir Nazlı anlayamıyor. Ferit bari uyandırsa hu Nazlı Deniz sana aşık. Eğer ona karşı bir şey hissetmiyorsan onu ümitlendirme arana mesafe koy. Başka türlü Nazlı Deniz ile o konuşmayı yapamaz. Alya ya da Ferit Nazlı'ya biraz ima yapmalı. Hele Alya nasıl susuyor garibim deli gibi de kıskanıyor. Nazlı'ya gitse ben hala Deniz'e aşığım. Nazlı bunların aralarını bile yapar.:img-hyste O kadar ihtimal vermiyor ki Deniz'in kendisiyle ilgili hayaller kuracağına. Deniz de bu noktada patlar sanırım. Ben seni seviyorum diye. Alya nereye kadar sabredecek acaba? Ferit çünkü Deniz'e Nazlı'dan uzak dur onu ben seviyorum diyemez.:whistle2

Sanki Deniz ve Nazlı aşk yaşıyor Ferit de Nazlı'yı Deniz'den çalmaya çalışıyor gibi. Deniz o kadar sahiplenmiş ki Nazlı'yı Hakan Ferit ile Nazlı arasındaki ilişkinin resmiyete dökülme ihtimalinden bahsedince çok sinirlendi. Hakan bile şaşırdı. Senin benimle derdin ne her seferinde üstüme yürüyorsun diye. Hakan bunu anlayacak ve Deniz'i Ferit'e karşı dolduracak. Aranıza girer ve sevdiğin kızı elinden çalar. Deniz Ferit abi benim Nazlı'dan hoşlandığımı bile bile ona yaklaşmaz der. Hem onların arasında bir şey yok olamaz düşüncesinde takılacak. Ne zaman ki öğrenir bunlar sevgili olmuş gider ablasıyla oy atar. Tabi o zaman da Nazlı'yı hepten kaybetme durumu var. Çünkü Nazlı sevgilisine kötülük yapan biriyle arkadaşlık kuramaz. Uğraşırsa Deniz Nazlı'yı hepten kaybeder. Arkadaşlığını bile. Nazlı tamamen Deniz'i hayatından çıkarırsa o zaman Deniz öfkelenebilir. Alya da ne kadar Deniz'i durdurabilir bilemeyiz. Çünkü Deniz Nazlı'ya olan takıntılı aşkından vazgeçene kadar Alya ile olamaz. Bir süre sonra takıntıya dönebilir. Nazlı'nın onu sevmediğini bile bile onunla gelecek kurmak istemesi aşk değil, takıntıya dönmüş hali olur.

Aslında ne Deniz kötü adam olsun. Ne Ferit ve Nazlı ilişkisini gizlemek zorunda kalsın. Bassınlar nikahı. Alsınlar velayeti. Deniz öfkelenecekse buna öfkelensin.:img-wink: Deniz umarım boyutu Nazlı'yı tehdit ederek yanında tutmaya götürmez. Çünkü öyle de böyle de Ferit'ten ayrı kalacaksa tehditle kalmamış olur. Deniz'in Nazlı'dan vazgeçmesi gerek. Yoksa Ferit ve Deniz birbirine düşecek. Deniz iyi olarak kalsın.:whistle2 Bir de daha fazla Nazlı Ferit sahnesi olsun.