Bu son bölümü yönetmen olsam çekmezdim, oyuncu olsam oynamazdım bu ne diye:) He ilk bölümden beri bu dizinin aşil topuğu biziz diye bağıran senaryo ekibiyle devam eden yapımcıdan bir beklentim yok. Onlar bir sıkıntı görmeyebilirler. Aşağı yukarı aynı kapasitede olmalılar çünkü. Kanalın reytingler bu zamanda geçer akçe oranlarda olduğu halde diziyi gözden çıkarmasını buna bağlıyorum. Bu saçmalığı daha fazla ekranda tutmak istemiyor olmalılar. Prestij meselesi:) Kaçıncı bölüm oldu Nazlı ve Ferit aşık mı hoşlanıyor mu onu tartışıyoruz. Ortada bir onlar başka, birbirlerine şöyle dokunuyorlar böyle bakıyorlar muhabbetleri dönüyor ama izleyici hani ne zaman, nerde, ben görmedim sen gördün mü modunda. Türlü saçmalıkları sevgili ipekaziz güzel özetlemiş. Ama ben bir şey daha sormak istiyorum. Nazlı babası trip attı diye vazgeçti. E Ferit o konuşmayı yaptı babası daha çok trip attı ne değişti? Yani adam evlenmene izin vermiyorum dememişti ki. Gelmiyoruz biz dediydi. Şimdi de aynısını dedi. Nazlı niye rahatladı? Babaya söylediler bence çünkü baba gidip Deniz'e söyleyecek. Hatta ağlayan Deniz'i benim asıl damadım sensin diye teselli bile edebilir:) Ayrıca hangi baba kızını elin adamıyla öyle nikahlar ya. Aynı evde yaşayacak, karı kocayı oynayacaklar. Kim razı olur? Çok ilgili babaysan asıl şimdi kalk git kızına sahip çık.

Ferit daha geçen bölüm yumuşamış kıza hep sen vardın demişti. Affedip affetmeyeceği belli değildi ama duygularını gizlememişti. Şimdi bu neyin robotluğu arkadaş? Ayrıca evlilik sahte veya değil hangi gelin balık kokmayı göze alır güldürmeyin beni ya:) Ferit duygusuz anladım ama biraz akıllı davransın en azından. Kız mecbur olmadığı halde kabul ediyor teklifini. Huyuna gideceğine ne hala bık bık ediyor? Ay şiştim:) Bunlar evlense de bir halt beceremezler. Olan Bulut'a oluyor. Deniz alsın en azından Nazlı da gelir çocuk gerçekten aile ortamında büyür. Ferit ve Nazlı bir aile olamazlar çünkü belli oldu.