Sayfa 1/97 123451151 ... SonSon
482 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Dolunay - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Dolunay - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i geçtiği için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 236

Bahsedilme
    0 Mesaj

önizlemeyi çok beğendim.Fragmanda birlikte zeytin fidanı diktikleri sahneyi pek sönük bulmuş ben olsam tercih etmezdim diye düşünmüştüm. Ama çok anlamlı bir sahneymiş.Önizlemeyi seyredince ışığın o kadar da kötü olmadığını farkettim. İlkbaharda olsak ne sahneler çekerlerdi ama sonbaharın nimetlerinden yararlanmayı da bilmişler.:img-wink:

Ferit Nazlı'ya kendini met ediyor:img-hyste Çekilmez biri değilim istersem ne kadar uyumlu biri olduğumu zaman içinde yaşadıkça göreceksin diyor. Bir ömrü birlikte geçirmeye kadar vermiş alttan alttan Nazlı'ya bu mesajı veriyor. Nazlı huysuz, zor beğenen Ferit'i de kabul etmeye hazırdı, Ferit'cim boşa kendini yorma diyesim geliyor:img-hyste

Durum:
    figan1973 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    düşlerde
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

vah vaah!!!! benim bu dingil'e üzülesim var...:img-hyste:img-hyste.
    N'oldu oduncum hı ?????Bulut, YOK, nAZLI YOK...ev çok mu kocaman? aşağı yukarı koşan
    ayak sesler, neşeli çığlıklar,dır dır konuşan Nazlı nerede...o koca yatak,tam da
    boyuna bosuna göre yat yuvarlan dingilcim..ama nazlı YOK!!! fazla büyük, fazla soğuk
    ısınamadın mı aşkım????:img-hyste:img-hyste
    huzuru,kafa dinlemeği,yalnızlığının tadını çıkarmayı seven Ferit bey...o kalın kafana
    taş mı düştü yoksa biri tam senlik bi odunla mı vurdu....
    kızın peşine düşmüşsün....kırılıp, dökülüyorsun..yok uyumlu adammış,yok huysuz değilmiş
    DAHA ????? pİNOKYO senin yanında doğrucu davut gibi kalır..burnun uzayacak burnun...:img-tomat
    AH benim salak NAZLIM..bu odununun nesine tutuldun ki..YAKIŞIKLILIĞINA mı????
    kızım o yakışıklılık altı ay, aynı yastığı paylaşınca göze görünmez olur ALIŞIVERİRSİN..
    geriye kalan bi odun olursa yıkılırsın gülüm..:icon_whis
    Nazlı unutuverdi ama ama ben ne çat diye kapatılıp eline tutuşturulan YÜZÜK KUTUSU'nu
    ne de soğuk hava deposunda mahsur kaldığını anlatmağa çalışırken "yalancı"diyen FERİT
    BEY'i nede tüm güzelliğin ve geliliğinle merdivenlerden inerken KAZIK GİBİ durup
    gelini karşılamayan o angutu UNUTMADIM..sürünnmelisin dingil..hem de SÜRÜM SÜRÜM...
    MUSTAFA KEMAL'in
    askeri

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    249

Aldığı Beğeni: 549

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nadine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ferit Nazlı'ya kendini met ediyor:img-hyste Çekilmez biri değilim istersem ne kadar uyumlu biri olduğumu zaman içinde yaşadıkça göreceksin diyor. Bir ömrü birlikte geçirmeye kadar vermiş alttan alttan Nazlı'ya bu mesajı veriyor. Nazlı huysuz, zor beğenen Ferit'i de kabul etmeye hazırdı, Ferit'cim boşa kendini yorma diyesim geliyor:img-hyste
    Nazlı onun yüzünden evden gitti sanıyor sadece belki de. Huysuzlukları, uyumsuzlukları, farklılıkları yüzünden. Oysa her şey üst üste geldiği için gitti Nazlı. Tek sebep Ferit değildi. Ona kırıldı, Asuman'a kırıldı ve bıktı, Deniz ile tartıştı parayı ödedi diye. Bir sürü şey onu yordu ve kafa dinlemek istedi.

Ferit kurduğu hayalde baya ciddi görünüyordu ama Nazlı masal dedi. Yani pek de inanmıyor. Hem zeytin ağacı kaç yılda büyür sen biliyor musun deyince Ferit sanki olsun biz de zaten uzun yıllar beraberiz gibisinden baktı. Nazlı önce hayallerine Bulut'u da kattı sonra hadi masalı bir kenara bırakalım dedi.

Diziye yeni gelen senaristler umarım diziyi entrika sıkıcılığından kurtarır ve başrollere aksiyon yazar. Zehirlenebilir, kaçırılabilir, maddi kriz olabilir, silahın ucunda kalabilir. Ne olursa olsun artık millet Nazlı ve Ferit'i birlikte seyretmek istiyor. Aşklarına inanmak istiyor. Artık kabul de ettiler.

Fragmanları seyrettiğimde Leman Hanımın gelişi beni heyecanlandırmıştı ama eğer ki entrika çevirmeye geldiyse o sahneler de ilgimi çekmez. Çünkü dizide şer cephesi yeterince kalabalık ve NazFer tarafında destekleyici kimse yok. Şimdilik en büyük NazFerci Fatoş diyelim. Belki de tek gerçek destekçi. Engin'in şirketteki düşüncesizce a Pelin mantıklı konuştu bla bla deyip destek vermesi ilginçti. Sonuçta Nazlı da onun arkadaşı ve Ferit ile durumlarını biliyor. Hoş olmaz demesini beklerdim en azından. Kendisinden çocuk aldırmış biriyle (yalan ama henüz yalan olduğunu bilmiyorlar) arkadaş kalması, şirketinde çalıştırması aşık olduğu kişiye saygısızlık bence. Önce sevdiğini düşünmeli. Yani öncelikleri Bulut ve Nazlı olmalı her zaman. Nazlı sözünü tutmayan Ferit için kendisinin önceliği olmadığını düşündü. Özür dilerken bile toplantıları bırakıp geldim demesi sanki büyük fedakarlık gibi söylemesi Nazlı'yı daha da kırmış olmalı. Sen git o zaman dedi. Kız sana kırılmış hala toplantı diyor. Ferit karakteri bu Pelin saçmalığı yüzünden çok zarar gördü.

Bu bölüm aşkının peşinden gitmesi ona artı puan kazandırsa da bence yeterli değil. Tamam aşkı için kendince mücadele ediyor ama hatalarının farkında olmalı. En basiti o evlilik teklifinin kırıcılığının farkında mı? Buzhane olayında kıza önyargılı yaklaştı bir özür bile dilemedi. Nazlı hep uzatmayan, alttan alan ve sorun çıkarmayan taraf oldu. Sanırım son noktada sabrı tükendi. Gitmeye karar verdi kafa dinlemek için.

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1102
    Verdiği Beğeni
    641

Aldığı Beğeni: 1,438

Bahsedilme
    10 Mesaj

Sayfa 1/97 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri