Sayfa 3/3 İlkİlk 123
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Big Little Lies (HBO)

Durum:
    n.e.h.i.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    my life
    Konular
    4
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Alınan Beğeni
    0
    Verilen Beğeni
    0

Standart Cevap: Big Little Lies (HBO)

Diziyi hem ekibi hem de okuduğum yorumlardan dolayı sürekli izlemek istiyordum, boş vaktim de izleyim dedim. Oyuncuları çok beğenirim birarada böyle bir hikaye de olmaları çok müthiş. İnternet de okuduğum yorumlar, sürekli ödüller ve haberlerden sonra ilk bölümü izleyince beklentimi yüksek tutup çok başka bir hikaye beklemiştim. Ama şu an ikinci sezon için sabırsızlanıyorum. Oyunculuklar, müzikler, görüntüler, hikayeler hele ki o kumsal evleri okyanus manzaraları beni benden alan bölümler. Birde Meryl Streep geliyormuş daha ne isterim ki... Her kadın şu an favorim ama nedense Reese Witherspoon (Medeline) karakterini sevmeyeceğimi düşünürken sanırım şu anda ona bayılıyorum!

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    345
    Bahsedilme
    23 Mesaj
    Alınan Beğeni
    0
    Verilen Beğeni
    0

Dizi cok iyi. Ilk 3 bölümü izledim ve sezon kisa oldugu icin (7 bölüm) hemen bitirmek istemiyorum.
    ilk bölümde arada sirada cinayet hikayesinin gösterilmesi hangi sahnenin / hikayenin hangi zamanda gectigini cözmesi biraz zor oldu, daha dogrusu kafa karistirici buldum ama alistiktan sonra hosuma gitti. Bir olay yasanirken ileriye gidilip o karakter hakkinda cinayet ile ilgili yorumlar yapilmasi ve tahminlerde bulunulmasi, insani daha cok meraklandiriyor. Karakterleri ve hikayelerini ilgi cekici buldum. Özellikle Celeste ve kocasinin gel-gitli evliligi cok enteresan. Madeline'in birden sinirlenmesi ve kendini doldurarak öfkesini güncel tutmasi izlemesi keyifli birsey. "Severek sinirleniyorum, öfkemi ev hayvani gibi besliyorum" dediginde cok güldüm. Jane'in basina gelenlerin sorumlusunun Perry (Celeste'in kocasi) nin olabilecegini düsündüm ama son bölüm öyle olmadigini gösterdiler. Karakter hikayeye dahil oldugunda Jane'in hikayesi daha da aktif olacaktir.

Kadrodaki oyunculari sadece sinema filmlerinden taniyorum, baska dizilerde oynadilarmi bilmiyorum. Özellikle Nicole Kidman severek izledigim biri. Bu yüzden dizi daha degerli oldu benim icin. Bakalim nasil devam edecek…

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    345
    Bahsedilme
    23 Mesaj
    Alınan Beğeni
    0
    Verilen Beğeni
    0

Sezonu bitirdim ve sonlara doğru daha da beğendim
    Çok kaliteli ve çok başarılı bir yapım olmuş. Kadro zaten diziyi izlemek için yeterli bir sebeb, üzerine merak uyandıran senaryo ve özellikle çok başarılı kurgu eklenince ortaya enfes birşey çıkmış. Sezon finalinin son yarım saatindeki gerilime ve heyecana birşey demiyorum bile. Son saniyeye kadar katilin kim olduğunu gizleyebildiler.

Yalnız Amabele'i hırpalayan çocuğu da Ziggy'nin babasını da önceden tahmin ettim. Bu yüzden sürpriz olmadı ama yine de böyle çıkması iyi oldu, en mantıklısı buydu çünkü.

Ikinci sezonu merakla bekliyorum. Ilk başlarda dizi tek sezonluk mini dizi olarak tanıtıldı ama HBO sonradan (iyiki) ikinci sezon onayı verdi. Hatta Nicole Kidman'e kalsa 3. Sezon bile olabilirmiş.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri