Sayfa 19/19 İlkİlk ... 91516171819
95 sonuçtan 91 ile 95 arası

Konu: Suits (USA Network)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 570

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Cevap: Suits (USA Network)

4x01

Dördüncü sezona basladim. Mike ile Harvey'i yan yana görememek biraz garip oldu. Beraber daha eglenceli bir cifttiler. Durumun kalici olmamasini umuyorum, Mike'in yeri Harvey'in yani

Harvey'in yeni müvekkili birkac bölüm sonra ortadan kaybolur diye düsünürken hop Rachel ile baglantisi cikti. Sanirim sezonun anti-kahramani bu beyefendi olacak. Ne diyelim game of suits baslasin

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Bahsedilme
    25 Mesaj

4x05

Bugün bir oturusta art arda 4 bölüm izledim ve birakmak icin kendimi zorladim
    Harvey'i ve Mike'i karsi karsi görmek tansiyonumu yükseltse de yan yana olmalarini hala tercih ederim.
    Ikisi de birbirinden inatci. Bakalim restlesmeler daha ne kadar devam edecek. Umarim ikisinden biri siniri gecmeden konu hallolur, her bölüm taraf secmek zorunda kalmak istemiyorum :-D

Logan'in sorun cikaracagini tahmin etmistim, yavas yavas o yolda ilerliyor. Keske Rachel aklini kullansa ve oyununa düsmese… kendine hakim olabilse…

Donna yine herzamanki gibi mükemmel. Sürekli herseyi farkinda olmasini ve etrafindakileri avcunun ici kadar iyi bilmesini cok seviyorum Jessica yeni Senior Partner hakkinda yalan söyleyecekken Donna'nin kanmayacagini fark edip dogruyu söylemesi güzeldi. Donna'dan kacis yok
    Ayrica sürekli baskalarina yardim etmesini de cok seviyorum, ortaligi sakinlestirmek icin elinden geleni yapiyor. Herkese bir Donna lazim.

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Bahsedilme
    25 Mesaj

4x08

Lois bazen cekilmez oluyor bazen egoist davraniyor bazen de aptalligi öne cikiyor ama gerektigi anda insani yani her zaman daha agir basiyor. Mike'i geri almasi onun icin büyük bir adimdi, özellikle kendi düstügü durumu düsünürsek acayip birsey yapti. Umarim en kisa sürede o pisligin tuzagindan kurtulur…

Lois insanin sevilme istegini güzel yansitiyor. Hepimiz etrafimizdakiler tarafindan sevilmek, sayilmak, saygi görmek istemiyor muyuz? Lois bunun icin nekadar Ileri gidilebilecegini gösterdi. Ama ben Lois'den cok Harvey'e kiziyorum, Lois'i bu duruma düsürdügü icin. Bilerek isteyerek yapmadi elbette ama onun takdirini kazanmak isteyen birine bukadar soguk ve kötü davranmamali, sadece yapilan hatalari degil biraz da yapilan iyi seyleri görmeli. Tesekkür etmek, iyi yaptin demek bukadar zor olmamali… Basindan beri böyle davransaydi Lois bu hataya düsmezdi. Cünkü kendini ispatlama geregini hissetmezdi.

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Bahsedilme
    25 Mesaj

4x16

Sezonu cok sevmedim. Son sezonlardaki gibi merakimi uyandiran hikayesi yoktu bu yüzden daha zayif buldum.
    Karakterler acisindan da ne bir ilerleme vardi ne de gerileme, olduklari yerde durdular. Birtek Louis bazi bölümlerde öne cikti ama o da karakterin verdigi kararlardan ve davranislarindan dolayi antipatik oldugu icin öyle keyifle izleyemedim.

Louis senelerdir bekledigi partnerligi böyle kirli oyunlarla kirletmesi güzel olmadi. Kendince kesinlikle hakli, tüm hircinligi hak ettigi degeri görmedigi ve dislandigi icin. Pearson Specter'e ömrünü adadi ama hicbir zaman karsiligini görmedi. Onun gözünden bakarsak hakli. Ama emeginin karsiligini görmemesinin sebebleri vardi.

Jessica ve Harvey'e bakalim, sogukkanlilar, bin düsünüp bir adim atiyorlar, herseyi en ince ayrintisina kadar düsünüyorlar, meslekleri kisisel hayatlarindan önce geliyor (her zaman degil ama cogu zaman)ve duygularina yenik düsmüyorlar. Louis'de bunlarin hicbiri yok. Kolay manipule edilebiliyor ve cogu zaman duygulariyla hareket ediyor. Bu yüzden hem kendine zarar veriyor hem de meslegine. Özellikle sürekli kendini ispat etme cabasi cogu kez ters tepti. Egoist biri, önce kendini düsünüyor.

Jessica'yi bu sezon antipatik buldum. Louis ne Kadar egoistse Jessica da o kadar kibirli ve gururlu. Son sözü hep o söyleyecek, herseyin en iyisini hep o bilir, söyledigi hersey altin degerindedir, kendini digerlerinden üstün görür. Acik acik belli etmese de hal ve hareketlerinden böyle bir karakter ortaya cikiyor.

Özellikle Charles Forstman hikayesini begenmedim. Baslarda güzel islendi ama sonu felaketti. Harvey'in hayatini bukadar zora sokan (ve Donna'yi, Mike'i, hatta Louis'i kisaca etrafindakileri de etkileyen) adamin sonu bukadar kolay olmamaliydi. Yani madem adami yakalamak bukadar basitti neden 14 bölüm önce yapmadi?

1. sezondan sonra sevmedigim ikinci sezon bu oldu. Umarim 5 daha iyi olur, son iki sezonu düsününce diziyi nasil keyifle izledigimi hatirliyorum ve tekrar ayni keyifle izlemek istiyorum.

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Bahsedilme
    25 Mesaj

4x15

son sezona göre bu sezon cok cok daha iyi. Gerci sezonu bitirmeme son 1 bölüm kaldi ama olur da finali begenmessem diye simdiden övmek istedim Özellikle Mike'in etrafinda gelisen olayi büyük merakla izledim.

Daniel Hardman'in yeniden dahil olmasini da sevdim, kücümseyecek bir düsman degildi sonucta hala etkisinin olmasi mantikliydi.

Harvey iyi biri hos biri, acayip akilli falan ok ama kibiri ve egosu etrafindakilere zarar veriyor ve bu yüzden onu baskalarinin sevdigi gibi sevemiyorum.
    Jessica da son iki sezondur gözümden düstü, karakteri git gide antipatik buluyorum. Bir avukat icin para, güc ve kontrol istegi müvekkillerden önce gelmemeli. Gerci dizi artik avukatliktan cikti sirket - holding dizisi oldu ya o baska mesele.

Bakalim son bölüm sezona yakisir sekilde olacak mi.

Sayfa 19/19 İlkİlk ... 91516171819

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri