Sayfa 2/19 İlkİlk 12345612 ... SonSon
95 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Suits (USA Network)

Durum:
    anemon_kızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bibliothèque
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Donna çok şefkatli bir kadın ilk başlarda mıke için yardımcı olmayacak gibi davransa da harvey gib o da mıke'a çok değer veriyor. Benim için donna anne harvey baba mıke da küçük haşarı oğulları. White collar'da Peter ve Elizabeth'in ilişkileri gibi donna ve harvey 'i görmek neden mümkün olmasın bunun için 3-4 sezon beklemek istemiyorum. Gelecek sezon zaten 16 bölümmüş hazır bir sinyal yaktılar finalde oradan devam etsin ilişkileri. Dizi bana bazı yönleriyle White collar'ı hatırlatsa da buradaki ilişkileri daha çok seviyorum özellikle Mike ne kadar yalana batarsa batsın kesinlikle harvey'e karşı yalan söylemiyor. Arkadaşını kurtarma meselesinde de ilk yardım isteyeceği kişi her zaman harvey onun için.

Louis, böyle karakterlere sinir olan yanıma inat seviyorum bende bu adamı. Bizdeki burhan altıntop'un daha normal modeli. Donna'yı sekreter olarak istediğindeki tepkileri çok güzeldi. Ayrıca harvey mike için iddiaya girerken donna konusunda daha hassas vermedi louis'e. Eğer donna isterse ancak gidebilir onun yanından.

Gifler için teşekkürler Rachel ve Mıke'ın evli çift numaraları çok güzeldi. Keşke Rachel o zaman ne istediğini bilebilseydi. Bu kadar dallanıp budaklanmazdı mike'ın hayatı.

Durum:
    dream_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    andthenwerunlikehell.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Rachel'ın çok büyük bir hata yaptığını kabul ediyorum ben. :img-hyste Mike ona yemeğe çıkalım dediğinde işyerinden biriyle çıkmam lafını etmeyecekti. Yani adamı geri çevirmek için hiçbir nedeni yoktu, çok saçma olmuştu orası. :img-hyste Prensip olarak düşünsek bile bunu destekleyecek hareketler yapmadı. Ama Mike ve Rachel'ın enerjisinin başka olduğunu düşünüyorum. Çünkü öpüşme sahnesinde çok gerçek bir elektrik vardı. :img-in_lo Üstelik zaten dizi boyunca yaşadıkları olaylarda birbirlerini tamamladıklarını, uyumlu olduklarını gösterdiler.

Donna&Harvey/ Mike&Rachel double date durumundalar şu ara. :img-hyste Tamam çok basit bir tabir, ama Mike gidip kız arkadaş problemlerini Harvey'e açıyor, Rachel Donna'dan tavsiye almaya gidiyor. :img-hyste Şu durumda olgunluklarıyla göz yaşartacak davranışlar sergileyen bir tek Harvey ve Donna kalıyor. :img-grin2

Mike'ın annesi ve babası gibi durdukları kısmına da katılıyorum. :img-grin2 Gerçi dizide işveren olarak bakıldığı için anne ve baba kelimelerini Jessica ve Harvey için kullandılar ama Jessica Mike'ın durumunu öğrense sanki pek şans tanımaz gibi geliyor. :icon_whis Belki Harvey için bir şeyler yapar ama Mike için sanmıyorum..

Durum:
    anemon_kızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bibliothèque
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Jessica'yı çok sevmeme rağmen şirket için genel olarak baktığımda koruyucu/kollayıcı tarzında bir kadın gelmiyor bana özellikle mike için. Ama harvey konusunda kesinlikle onu seven ve koruyan bir anne gibi. Özellikle başı belada olduğunda onun avukatlığını üstlenmesi ve donna konusunda gözünü açması. Harvey'i çok seviyor jessica zaten eğitimini de o üstlenmiş bu yüzden ayrı bir yeri var onda ama dediğin gibi eğer mike konusu ortaya çıksa mike'ı korumaktan çok ben de harvey'e destek olup mike'ı uzaklaştıracağını düşünüyorum. Hem şirket hem de harvey açısından en iyisinin o olduğunu düşünecektir.

Donna'nın rachel'a verdiği tavsiyeler işe yarar da harvey konusunda şüpheliyim.:img-hyste Dizi başladığından beri sürekli kendisini eğlendirecek kadınlarla takılıyor. Düzenli bir ilişkisi olmadı hiç. Bu yüzden çapkın harvey'nin gözünün açılmasını istiyorum artık.

Durum:
    dream_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    andthenwerunlikehell.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Harvey'i çok seviyor jessica zaten eğitimini de o üstlenmiş bu yüzden ayrı bir yeri var onda ama dediğin gibi eğer mike konusu ortaya çıksa mike'ı korumaktan çok ben de harvey'e destek olup mike'ı uzaklaştıracağını düşünüyorum. Hem şirket hem de harvey açısından en iyisinin o olduğunu düşünecektir.
    Aklıma yeşilçamdaki kötü kalpli zengin babalar geliyor. Çeki yazıp yüzüne atar gibi. :img-hyste Ama haklısınız zaten Mike böyle bir durumdan sonra oradaki kimsenin desteğine sahip olamaz. Ama belki hani bir ihtimal.. şu iflah olmaz Rachel&Mike cı yanım Rachel'ın başta ona kızacak olsa da onun yanında olacağını söylüyor. Aynı Mike'ın şirketin tanık listesini rakip firmaya verenin Rachel olmadığını düşündüğü gibi. Yanında olduğu gibi.

Harvey aslında Mike ile çalışmasından mıdır yoksa tesadüf müdür bilinmez ciddi yanını daha çok ortaya koymaya başladı. Donna ile bu ihtimali düşünüp düşünmediğini bilemeyiz ama bir sürü sınavın yaşandığı bu dizide ikisinin hep yan yana olacağının kaçınılmaz olduğunu düşündüğümden bence bu ikiliden bir şeyler yapacaklar. Hani Donna diyor ya geri dönüşü olmaz diye bunu söylerkenki yüz ifadesi çoktan o noktada olduğunu söylüyordu. :img-in_lo

Birkaç çalışma eklemek istedim.

:img-hyste:img-hyste

Mike ve Donna'ya bayılıyorum. :img-hyste

Durum:
    zarpandit34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Istanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben bu iki adamı accayip seviyorum yahu:img-in_lo

Harvey'nin kendine olan müthiş güveni (plus Gabriel Macht'ı kim beğenmez:)) ve Mike'ın duygusal çocuksu tarafları..ayrıca çokta iyi bi kimya var aralarında.Diziyi ilk birkaç bölüm aşk hikayeleri olmaksızın izledik ve ben hiçbir eksiklik bile hissetmediysem,bundan olsa gerektir:)

İşin tek kötü yanı yaza kadar bekleyecek olmak:)

Sayfa 2/19 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri