Sayfa 11/13 İlkİlk ... 78910111213 SonSon
61 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: How to Get Away with Murder (ABC)

Durum:
    Sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    320

Aldığı Beğeni: 214

Bahsedilme
    19 Mesaj

Standart Cevap: How to Get Away with Murder (ABC)

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence kalite her gecen sezon düsüyor. Ilk iki sezon cok iyiydi, 3. sezonu genel olarak begenmesem de bazi seyler yasandigi icin yine izlemesi keyifliydi. Ama 4. sezon tamamen cöktü. Izlediginde ne demek istedigimi anlayacaksindir.
    Şuan kesinlikle anlıyorum. İlk izlediğimdeki hayranlığı kaybetmesem de büyülenmiş halimi sürdüremedim. Sıkılarak izlediğim sahneler olmadı değil.
    Gerçekten de ilk iki sezon efsaneymiş ki ben de olay gecesi bölümlerinden ilk sezonu tercih ederim.

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Laurel ve Franki hiç sevmiyorum inatla Franki iyi adam gibi göstermeye çalışıp Laurela dayamalarına sinir oluyorum
    ayrıca favori çiftime kıydılar allah cezalarını versin o yüzden bu konuda biraz diziye kızgın olucam hep Laurela da öyle....
    Hepsi kötü şeyler yaptı ve yaptıklarını karşılaştıramayız bence. Hepsinin elinde kan olduğu için ııı Frank en kötüsü diyemiyorum ben de.
    Ki Christopher ile ilgileniş şeklini seviyorum ben Frank'in

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aaa 4x08 sevilmezmi yaa bölümün kurgusu bence çok iyidi yönetmende çok iyi iş çıkartmıştı çekimlere bayılmıştım
    sırf yanlışlıkla patlayan silah ve Analise in asansördeki çırpınışları için bile izlenir o bölüm Violanın performansı 10 üzerinden 10 du :)
    4x10'daki asansör sahnesi gerçekten de başlı başına yeterli 4. sezona kötü bir yorum yapmak istememe neden oluyor.

Gelelim 5. sezona. Olay gecesinin ara ara verdikleri sahnesi diğer sezonlara göre en az ilgi çekmeyeni bence. Hem aslında tahmin edemiyorum hem de heyecanlanmadığım için üstünde düşünesim gelmiyor. Ne demek istediğimi anlatabildim mi bilmiyorum ama beklentim yok.

Bonnie'yi sevmiyorum, ne yaparsa yapsın modunda izlediğim için ve onun sahnelerinden dolayı bu sezon beni çok heyecanlandırmıyor olabilir.

Annalise'in diğer sezondaki davaları daha ilgi çekiciydi bence, işlemeye çalıştıkları konular gerçekten ciddiye alınması gereken konular olmasına rağmen toplu dava olayının ruhunu iyi yansıtamadıklarını düşünüyorum. Daha fazla ilgimizi çekip daha etkileyici olabilirlerdi.
    Nathaniel'in davasında son kısma kadar çok etkilenemedim mesela. Son kısım güzeldi klasik beyaz kadına saldıran siyahi adam konusunun farklı açıdan işlenişi ve valinin düşmanca tavrı...Nathaniel'e yaptığı üzücüydü. (Ki ben valinin yaptığına inanıyorum.) Umarım açığa çıkar.

Gabriel kim? Bu sezonda en çok merak ettiğim nokta bu. Herkesin aklına ilk bir acaba Bonnie'nin oğlu mu diye düşünmek gelmiştir ama bu kadar basit olamayacağı da açık. Ki Frank Annalise'e zarar vermesinden korkuyor Bonnnie ile alakalı bir şey demedi. Acaba Wes'le mi bir alakası var diye de düşündüm. Laurel çıldırmadığına göre bu çocuk Wes'le de alakalı değil. Annesinden bahsetmekten çekinmiyor, babasının da terk ettiğini söylüyor. Annesini düşünüyorum ama daha önce bu tanımlara uyacak birini görmedik sanki. Çocuktan çok annesi ile Annalise arasında bir bağ var sanırım.

Tegan'ı izlemeden önce canlı yayın bağlantısına denk gelmiştim, çok sempatik bir kadın istek atanları yayınına kabul ediyordu. Ki o zamanlar 4ü izlemiş olsaydım kesinlikle şansımı denerdim. Michaela Gabriel'le yattıktan sonra ki bunu Asher da seslerden anladı. Asher&Michaela olmasını istemiyorum ben açıkçası... Laurel ne kadar dalga geçse de Michaela&Tegan güzel olabilirdi.

Durum:
    Sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    320

Aldığı Beğeni: 214

Bahsedilme
    19 Mesaj

Standart alıntı

3. Beğenenler;
    Aynur (12-11-18)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 583

Bahsedilme
    26 Mesaj

Sinem 5. sezona yetismissin galiba, artik ben devre disiyim bu sezonu daha izlemedim

Shonda Rhimes (dizinin yaraticisi) Netflix ile 5 dizilik anlasma imzaladi gecen sene. HTGAWM önümüzdeki sezon bitebilir diye düsünüyorum. Reytinglere göz attim pek parlak degil.

5. Beğenenler;
    Sinem (13-11-18)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    86
    Verdiği Beğeni
    338

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

dizinin reytingleri üçüncü sezonundan beri yüksek değil zaten bencede 6 sezonda bitebilir
    ben 5 sezonun ilk 2 bölümünü izleyip bir daha izleyemedim 8 bölümüde yayınlanıp dizi zaten kış arası
    verecek 8 bölüm yayınlanınca bir solukta izlerim artık...

7. Beğenenler;
    Sinem (13-11-18)

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 145

Bahsedilme
    0 Mesaj

3.sezonda kalmıştım,ve 5.sezona kadar geldim,heyecan gerilim merak yine eksik olmadı.Dizinin hiç eksilmeyen ters köşelerini seviyorum,başında ve sonunda gösterdikleri kısa sahneleri seviyorum.10.bölümden sonrasını bulamadım,ara verdi sanırım,bi an önce başlar umarım.
    Spoiler İçermektedir

9. Beğenenler;
    Sinem (23-02-19)

Sayfa 11/13 İlkİlk ... 78910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri