Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: Midnight, Texas (NBC)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    322

Aldığı Beğeni: 660

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Midnight, Texas (NBC)

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziye baslasayip baslamama konusunda tereddütlüyüm.
    Vampir / yaratik icerikli kac tane diziye basladim ama hepsini de birkac bölüm sonra biraktim. Örnegin The Originals, Being Human, Salem, Supernatural. Son ikisinin ilk sezonunu bitirdim ama gerisi gelmedi. Eger Midnight, Texas de bunlara benziyorsa baslamam gereksiz olur.
    The Originals, Being Human ve Salem dizilerini bende bırakmıştım
    Supernaturalı ise hala izliyorum Supernatural ve Criminal Minds tan bezmiş durumdayım bitmiyorlar ya
    ha bu sezon ha şu sezon derken 14 sezona geldiler, Supernaturala olan ilgimi ise 8 sezondan sonra kaybettim
    şimdide sırf başrol oyuncusu Jared Padalecki yi izlemeyi sevdiğim için izliyorum sadece yoksa çoktan bende bırakmıştım
    neyse Midnigh Texasa gelince dizide vampir var kurt adam kaplan adam tarzı yaratıklar var
    cadı var, melek var iblis var, medyum hayalet var herşey var yani bunlar hepsi Texasta bulunan
    Midnight isimli tuhaf ve gizemli kasabada yaşıyorlar, başroldeki arkadaşımız ise hayaletleri görme yeteneğine sahip birisi
    hayaletleri görebilen başroldeki çocuk onun ölü büyük annesi, cadı kız ve konuşan kedisi favorilerim
    dizi orta bir dizi, ve itiraf etmeliyimki görsel efektleri bazen aşırı kötüydü, hoşuma gitmeyen tek şeyi buydu sanırım
    ilk sezon zaten 10 bölümdü son iki bölümünü beğenmemiştim, şu an ikinci sezonu çok iyi başladı ama reytingleri düşük
    muhtemelen 3 sezon onayı alamayacak neyse demek istediğim izlenebilir bir fantastik dizi ama okadarda çok iyi bir dizi değil
    ben bazı karakterleri sevdiğim için izliyorum ara ara sıkıldığımda olmuyor değil, görsel efektlere çok çok önem veriyorsan
    beğenmeme ihtimalin yüksek her zaman kötü değiller ama bazı bölümlerde çok dandikti...
    Konu dajavu tarafından (14-11-18 Saat 23:27 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 570

Bahsedilme
    25 Mesaj

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    The Originals, Being Human ve Salem dizilerini bende bırakmıştım
    Supernaturalı ise hala izliyorum Supernatural ve Criminal Minds tan bezmiş durumdayım bitmiyorlar ya
    ha bu sezon ha şu sezon derken 14 sezona geldiler, Supernaturala olan ilgimi ise 8 sezondan sonra kaybettim
    şimdide sırf başrol oyuncusu Jared Padalecki yi izlemeyi sevdiğim için izliyorum sadece yoksa çoktan bende bırakmıştım
    neyse Midnigh Texasa gelince dizide vampir var kurt adam kaplan adam tarzı yaratıklar var
    cadı var, melek var iblis var, medyum hayalet var herşey var yani bunlar hepsi Texasta bulunun
    Midnight isimli tahaf ve gizemli kasabada yaşıyorlar, başroldeki arkadaşımız ise hayaletleri görme yeteneğine sahip birisi
    hayaletleri görebilen başroldeki çocuk onun ölü büyük annesi, cadı kız ve konuşan kedisi favorilerim
    dizi orta bir dizi, ve itiraf etmeliyimki görsel efektleri bazen aşırı kötüydü, hoşuma gitmeyen tek şeyi buydu sanırım
    ilk sezon zaten 10 bölümdü son iki bölümünü beğenmemiştim, şu an ikinci sezonu çok iyi başladı ama reytingleri düşük
    muhtemelen 3 sezon onayı alamayacak neyse demek istediğim izlenebilir bir fantastik dizi ama okadarda çok iyi bir dizi değil
    ben bazı karakterleri sevdiğim için izliyorum ara ara sıkıldığımda olmuyor değil, görsel efektlere çok çok önem veriyorsan
    beğenmeme ihtimalin yüksek her zaman kötü değiller ama bazı bölümlerde çok dandikti...
    Görsel efektlere önem veririm, cükü kötü efektlere sahip dizinin genel olarak kalitesi düsük oluyor, senaryosu, oyunculari vs. de kötü oluyor. Bazen de efektler nekadar iyi olursa olsun senaryo vasat olunca o diziyi yine izlemem, örnegin Lost in Space. Denge önemli :-D Sezonun 10 bölümden olusmasi büyük arti, belki önümüzdeki haftalarda sans verebilirim.

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 570

Bahsedilme
    25 Mesaj

Dizinin ilk iki bölümünü izledim. Senaryonun basitligi bi yana dizi bence fena degil, fazla konsantrasyon gerektirmeyen hafif bi is olmus. Sadece iki sezondan olusmasi büyük arti, fazla baglanmadan ve vakit harcamadan izlenir.

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri