Sayfa 2/2 İlkİlk 12
9 sonuçtan 6 ile 9 arası

Konu: A Discovery of Witches (Sky 1)

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    300

Aldığı Beğeni: 162

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: A Discovery of Witches (Sky 1)

Alıntı Aynur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu diziyi çok merak ediyorum. Sabrina'dan sonra ona benzer dark bir dizi arayışına girdim. Normalde fantastik dizileri pek sevmem cadıdır, vampirdir vs. Sabrina'yı da beklentisiz izledim ve çok beğendim. A Discovery of Witches'ı merak etmemin en büyük nedeni ise hakkında yapılan övgüler ve dizinin şimdiden iki sezon onayı alması. İzlemem gereken o kadar çok dizi var ama dayanamayıp başlayacağım sanırım
    Aslında Sabrina ile pek yakınlığı yok bu dizinin.Tarzları çok farklı! Bu dizi daha romantik,daha az gotik...İngiliz coolluğu hakim.Zaten güzel olan da o bence.Ağır işliyor konusu.Biraz daha yetişkin işi ve ciddiyet hakim.Büyü olayları daha geride başlarda ama sonradan açılıyor.Ben sevdim açıkçası.Cadılar,Vampirler,İblisler ve biraz da politika!
    Konu Aynur tarafından (05-11-18 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: asistan hatası

2. Beğenenler;
    Aynur (05-11-18)

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    333

Aldığı Beğeni: 117

Bahsedilme
    12 Mesaj

Alıntı nurdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Sabrina ile pek yakınlığı yok bu dizinin.Tarzları çok farklı! Bu dizi daha romantik,daha az gotik...İngiliz coolluğu hakim.Zaten güzel olan da o bence.Ağır işliyor konusu.Biraz daha yetişkin işi ve ciddiyet hakim.Büyü olayları daha geride başlarda ama sonradan açılıyor.Ben sevdim açıkçası.Cadılar,Vampirler,İblisler ve biraz da politika!
    Tarzlarının farklı olması aslında daha iyi benim için. Konunun benzer olması yeterli, üstelik ağır işlemesi de güzel. İngiliz dizilerinin o kendine özgü kapalı havası var ya ona bayılırım imdb'den baktım az önce sanırım ilk sezonu sadece sekiz bölüm sürmüş, buna çok sevindim. En kısa sürede izleyeceğim.

Bu arada sevgili nurdi ben mesajınızı alıntıladım zannedip düzenle kısmına basıp mesajınızın içine mesajımı yazmışım. Bu nedenle mesajınızın altında son düzenleme yazıyor yoksa mesajınızda düzenleyecek bir şey yoktu elbette. Lütfen affedin

Durum:
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    333

Bahsedilme
    12 Mesaj

Şu an üçüncü bölümü izliyorum ve diziyi çok sevdim. Gerçekten çok çok güzel bir dizi Resmen film izliyormuş gibiyim. Dizinin sinematografisi müthiş. Ağır havası, kullanılan efektler, koyu renkler sayesinde bas bas bağırıyor ben İngiliz dizisiyim diye

Spoiler İçermektedir

5. Beğenenler;
    nurdi (17-11-18)

Durum:
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    333

Bahsedilme
    12 Mesaj

İlk sezonu bitirdim Son zamanlarda Bodyguard ile birlikte en beğendiğim iki diziden biri oldu A Discovery of Witches. Hatta genelleyip diyorum ki son zamanların en iyi dizilerinden biri. Görsellik harika, ağır işleniş tarzı çok iyi. Çok beğendiğim iki dizi olan Bodyguard ve A Discovery of Witches'ın ingiliz dizisi olması tesadüf mü? Bence değil.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri