Sayfa 1/2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: A Discovery of Witches (Sky 1)

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    65
    Verdiği Beğeni
    307

Aldığı Beğeni: 162

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart A Discovery of Witches (Sky 1)

Matthew Goode ve Teresa Palmer, Deborah Harkness'ın A Discovery of Witches adlı kitabından uyarlanacak dizinin başrollerini üstleniyorlar.Diğer önemli rollerde Owen Teale, Alex Kingston, Malin Buska, Edward Bluemel, Lindsey Duncan,Gregg Chillin yer alıyorlar.

Konu: Oxford'un Bodleian Kütüphanesi'ndeki kitap raflarının arasında araştırma yapan genç akademisyen Diana Bishop, tesadüfen simyacılıkla ilgili eski bir elyazması bulur. Köklü ve seçkin bir cadı ailesinden gelen Diana'nın yaptığı bu keşif yeraltında doğaüstü bir karışıklığa sebep olarak iblis, cadı ve vampirlerin kısa sürede kütüphaneye doluşmasına yol açar. Diana, yüzyıllardır aranan bir hazine keşfetmiştir ve her şeyi yoluna koyabilecek tek kişi de yine kendisidir. Bu zorlu mücadelede en büyük destekçisi ise onu hiç yalnız bırakmayan, her türlü fedakârlığı göze alıp kendi soyunun karşısında duran meslektaşı, vampir Matthew olacaktır.

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 110

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: A Discovery of Witches (Sky 1)

Bu dizideki mekanlar ve ışık çok güzel... Yönetmeni ve görüntü yönetmeni o kadar iyi iş çıkarıyor ki...

İzledikten sonra kitaplara başladım yalnız büyük düş kırıklığı oldu... Aşk hikayesi çok yer kaplıyor... 3. kitap oldu Ashmole 782 hala ortalarda yok...

3. Beğenenler;
    nurdi (24-09-18)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    65
    Verdiği Beğeni
    307

Bahsedilme
    1 Mesaj

Kitaplarını okumadım. Diziyi de bir tesadüf sonucu farkettim ve hemen 2 bölümü de izledim. Gerçekten görsel olarak çok iyi bir iş çıkartmışlar.Oxford ve Venedik harikaydı. Oyunculuklar da çok iyi. Doctor Who'dan Alex Kingston'u, The Crown'dan Matthew'i, Game of Thrones'dan Owen Teale'i görmek güzeldi.Bu yıl favori dizim olacak sanırım. Umarım kitaplardaki gibi aşka abanmazlar!
    Konu nurdi tarafından (24-09-18 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    65
    Verdiği Beğeni
    307

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dizideki mekanlar ve ışık çok güzel... Yönetmeni ve görüntü yönetmeni o kadar iyi iş çıkarıyor ki...

İzledikten sonra kitaplara başladım yalnız büyük düş kırıklığı oldu... Aşk hikayesi çok yer kaplıyor... 3. kitap oldu Ashmole 782 hala ortalarda yok...
    Birinci sezon bitti ve dizi 2 sezon onayı daha almış. Kitaplarda nasıl gelişiyor olaylar bilmiyorum ama dizide epeyce derine inildi gibi.Aşk hikayesinden daha fazlasını anlattılar 1. sezonda.Umarım gelecek 2 sezonda da böyle gider.Bence denge tutturulmuş.Sanırım önümüzdeki sezonda, Diana ve Matthew 1600'lü yıllarda olacaklar. Christopher Marlowe ve Shakespeare dönemi.Marlowe'ın adı geçti bile...Ashmole'nin eksik sayfalarından söz edildi.2.Sezonu merakla bekliyorum.

Bence çok güzel bir sezon oldu. Damon'lar konusunda da daha derine inilirse,dizi epeyce güzel işlenmiş olacak.

Yılın en güzel sürprizlerinden oldu bu dizi.

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    337

Aldığı Beğeni: 118

Bahsedilme
    12 Mesaj

Bu diziyi çok merak ediyorum. Sabrina'dan sonra ona benzer dark bir dizi arayışına girdim. Normalde fantastik dizileri pek sevmem cadıdır, vampirdir vs. Sabrina'yı da beklentisiz izledim ve çok beğendim. A Discovery of Witches'ı merak etmemin en büyük nedeni ise hakkında yapılan övgüler ve dizinin şimdiden iki sezon onayı alması. İzlemem gereken o kadar çok dizi var ama daynamayıp başlayacağım sanırım

7. Beğenenler;
    nurdi (05-11-18)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri