Sayfa 101/201 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
1001 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (12)

Durum:
    misspotter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı 4ewerbrucas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mil tutkusunu adamın bütün yaptıkları unutuldu kennaın hakaretleri onu dibe vurdurdu ve cemil gözde oldu peki onun yaptıkları ne olucak cemil lamiaya belki hakaret etmedi ama hiç bir bayanın affetebilceğini düşünmediğim bir olayı geçekleştirmeye çalıştı ve hala cemili yakıştırıyorsunuz tebrikler:img-tomat
    ben cemillamia cı deilim ama cemil in gerçekten sevgisine inanıyorum şu son bölümlerde kenan ın sevgisini hiç görmüyoruz belki bu bölüm itiraf eder bilemem bu dizide herkes suçlu cemil de kenan da kenan ın son bölümlerde yaptıkları çok kötü resmen melek kenan ımız gitti tanıyamıyorum işte dizi ilerlesin diye saçma sapan şeyler yapıyolar kenan ın sezon başından beri bu kadar değişme sebebi de cemillamia evliliğine zemin hazırlamakmış işte niyetlerini öğrendik ama bundan sonra kenan yine melekleşebilir sonuçta lamia yla birleşmemesi için bi sebep çıktı dizi de bu şekilde uzaar giderr...

Durum:
    gsnaz_90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Arzu&Ali
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben dudaktan kalbe dizisinin başından beri izleyecisiyim ve diziyi çok seviyoru. Bundan 5 bölümden önce kenan lamia yla birleşmesini istiyorum ama hayırrr artık istemiyorum ben kenan kadar PISIRIK bi inzan görmedim yaaa ne biçim bi adamdır buu hemen koşuyooo ÇAKMA PRENSESİNE cavidanda nefret ediyorum....

CEMİL LAMİA diyorum sonuna kadar............

Durum:
    ::Lové's:: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥♥♥
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı GİZO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede canım aşkta gurur olmalı her yapılan hata sırf aşk için affedilirse işimiz var demekki:)Cemil lamiayı ve meleği mutlu etmek için herşeyi yapacak bir insan.Zaten bir umutla bekliyor fazla birşey isteyemez lamiadan.Bende inanıyorum ki cemil&lamia aşkı ilerde olacak.

Sevnurcuğum yazdığın şarkı çok güzel çok anlamlı bende geçen bölümün sonu için bir şarkı sözü yazayım:)cemilden lamiaya:img-in_lo

''Duy şu kalbimin vurduğu sesi,dilerim bitmesin bu tutku sevgi,kulak ver dilimden dökülen sözlere,bir söz bir evet bana versene EVLENİRMİSİN BENİMLE''
    OoOo bebişim buda tam Cemil'lik olmuş :) çok güzel yazmışsın ellerine sağlık..:love05:

Dediklerine aynen katılıyorum..Cemil , Lamia'yı büyük bir sabırla kendisini seviceği zamanı bekliyor..Bu formalite evlilik her nekadar Cemil'e acı vericek olsada onun için bu evlilik bile bir umut , bir mutluluk..:img-in_lo İnşallah en kısa zamanda anlar Lamia , Cemil'in kıymetini..:img-wink:

Alıntı gsnaz_90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dudaktan kalbe dizisinin başından beri izleyecisiyim ve diziyi çok seviyorum. Bundan 5 bölümden önce kenan lamia yla birleşmesini istiyorum ama hayırrr artık istemiyorum ben kenan kadar PISIRIK bi inzan görmedim yaaa ne biçim bi adamdır buu hemen koşuyooo ÇAKMA PRENSESİNE cavidanda nefret ediyorum....

CEMİL LAMİA diyorum sonuna kadar............
    Öncelikle aramıza hoş geldin cnm :) Sana aynen katılıyorum sonuna kadar CemiLamia..:img-in_lo

Durum:
    misspotter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar fragman hakkında bişi yazmayalım çünkü bzm yazdıklarımız silinmiş o da yasak galiba(!)
    bnm anlamadığım burak hakkı facebook a lamia ve kenan ın bu saatten sonra birlikte olması zor demiş ee bu adam aynı zamanda bi hafta önce lamia nın yüzü gülecek dememiş miydi anlayan beri gelsin!
    aslında kenan aşkını itiraf edecek de lamia nın nasıl yüzü güler bunu ben de bilmiyorum

Durum:
    fatma-20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    sariyer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı misspotter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fragman hakkında bişi yazmayalım çünkü bzm yazdıklarımız silinmiş o da yasak galiba(!)
    bnm anlamadığım burak hakkı facebook a lamia ve kenan ın bu saatten sonra birlikte olması zor demiş ee bu adam aynı zamanda bi hafta önce lamia nın yüzü gülecek dememiş miydi anlayan beri gelsin!
    aslında kenan aşkını itiraf edecek de lamia nın nasıl yüzü güler bunu ben de bilmiyorum
    ayy burakcim da nededini bilmior heralde bende aslinda birleseceklerini sanmiyorum ama ins. birlesip mutlu olurlar

kenan&lamia sonsuza kadar :img-yes:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)