Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (20)

Durum:
    Messa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    oceanic 815
    Konular
    197
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (20)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığın linki aşağıda verilmiştir.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=72600

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortami olusturmayınız.

İyi Yorumlar
    Dizifilm Mod.
    Messa

Durum:
    s.eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SER(EN)GİN
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever_bim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonunu neden değişsinler ki? Lamia ona bir yaz eğlencesi oalrak bakan ve sonrasında da sürekli hakaretlere boğan Kenan'a neden dönsün ki? Aşkına sahip çıkamayan bu adamı Lamia ne etsin? Kenan 3 kadının hayatına dokundu ve 3'ünü de mahvetti. Lamia bile yeni yeni doğrulup ayağa kalkıyor.

Hasret'cim hoşgeldin. Yorumlarını özlemişim. Özletme bu kadar kendini.
    hoşbulduk canım

ama nedense bu gerçek hep görmezden geliniyor kenan yürüyen bir felakettir kendi kemanı egosu yaşantısı çocukluğu bütün kadınları bunların arasında sıkıştırıp unufak etmiştir
    beter olsundur

makbule ye bayıldım

-seni de mi delirttiler

cavidan nın bakışları nasıldı:img-hyste:img-hyste

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    60
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı HASRETTTTTT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cemil in mazisi karışık tabi bu kadar insan ona bu mazi yüzünden karşı çıkıyor öz babası bile ama o baba bilmiyor ki nimet i elinin tersiyle itti
    ama cemil ben ce kenan a ağzının payını veriyor çok da iyi yapıyor çünkü birinin bunu yapması gerekiyordu
    kenan son yaptıklarıyla lamia gözünde büyüyecceğini filan düşünüyor ama yine yanlıyor önce gidip medeni durumunabi göz atsın hava atmadan önce tırlak cavidan la hala evli ve hatta tırlak cavidan nın tırlamasının ilk ve tek sebebidir
    o na karşı hiç bi zaman olmayacak hislerini bir de nikahla taçlandırmış yetmiyormuş gibi 2 defa da çocuk yapmaya kalmıştır ama kader utanmasıjn ki cavidan ondan daha yürekli ve ciğerli çıkıp bu kadar ayran gönüllü bi adamın nçocuğunu doğurmayı ilk seferinde göze almamıştır
    ikinci sefer de zaten yine başka bi şekilde kenan egolarının kurnbanı olmuştur
    kenan cavidan nın çocuk doğurmasını istemiştir sevmediği halde şimdi ise lamia ya sözde aşkı var diye düşünüyorsunuz
    lamia kenan ı kazayla baba yapmıştır kazayla baba olmuştur ve bundan öteye de geçemeyecektir

cemil ise umutsuz aşkıyla ve yaptıklarıyla her geçen gün daha da büyüyecektir görmek istemeyenlere nispet

1 cemil lamia yı disko ya götürrrrr

Valla ya Cavidan ne asil bir kadındı başlarda. Tam bir prensesti. Namık'ın deyimiyle "ahmaklaştı". O yetmedi tırlattı bir de. Hayır kadın neden Kenan da Kenan modunda onu da anlamış değilim. İstediğinin / isteyebileceğinin fazlası Namık'ta mevcut.

Cemil zaten baya bir aferin aldı benden geçen hafta. Gerek Nimet'i bozmasıyla gerekse Lamia'ya tek kelime etmeden tepkisini ortaya koymasıyla gerekse gece gelince onu bekleyen Lamia'ya söyledikleriyle. Hasret'cim özette de belirtmişler zaten. Cemil kara sevdaya tutuldu artık diye.

2. Cemil ve Lamia yılbaşı akşamı dans etsinler. :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Durum:
    MLATE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    A...'in kalbin'den
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

mrb arkadaslar basligimiz hayirli olsun:)
    Alıntı smbdy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlısı...:) baya bir karışacak sanırım yarın olaylar. peki cemil gözlerinde o öfkeyle lamia ya neler diyor neden diyor ne zaman diyor onu çözebilen oldu mu? ayrıca ne olursa olsun kenan a ettiği o laflar bana eski cemil i hatırlattı .
    mrb smbdy kac zamandir yoksun cnm:)evet cemil yine kenani kiskandi lamiaya nasil bakdi zaten cemil pek susuyodu simdide sakin bi ofkelenecek bi kac bolum ve ya gelicke bolumde iste o zmn cemil cildiricak ustelik bence eski cemil diye bi sey yok cemil ayni cemil benim icin oyle
    Imzanin boyutu 600*110 pikselden buyuk olmamalidir.Lutfen imza kuralina uyunuz.

Dizifilm Yonetimi

Durum:
    magicalrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever_bim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cemil sarhoş olduysa ve onu odasına Lamia taşıdıysa eyvah eyvah :img-in_lo:img-in_lodiyorum ama sanmıyorum. Gene de bu yakınlık beni yarın için sabırsızlandırmaya yetiyor. Öte yandan ben Lamia'nın Cemil'i merak edeceğini ve o yüzden onun yanına gideceğini düşünüyorum. Ordaki konuşma da çok önemli.
    Ya Hasan aslıda olabilir ... ben şöyle düşündüm... fragmanda cemil içki içiyor evde ve sanırım otudma odasında. Yaktak odasındaki kıyafeti ile ordaki kıyafet aynı... ayrıca Lamia'da böyllece ilk kez o odaya Cemil'le evlendikten sonra girmiş oldu bence. Yoksa nasıl girecekti ki. Senarıstları cinlik yaptı bence. ama tabii belli olmaz fraegmandan yanılmış olabilir...

3. Cemil lamia''yı discoya mı götürsün? o da olur vallah.... ben birde Cemil kot giysin artık diyorum....Bunlar 50centle Candy Shop çalarkene dans etsinler bari :img-hyst...

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri