Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (23)

Durum:
    Messa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    oceanic 815
    Konular
    197
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (23)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=73554

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

Saygılarımla
    Dizifilm Mod.
    Messa
    mevsim rüzgarları ne zman eserse
    o zaman hatırlarım,çocukluk rüyalarım
    şeytan uçurtmalarım..
    öper beni annem yanaklarımdan
    güzel bir rüyada,sanki sevdiklerim
    hayattalarken hala...

Durum:
    misspotter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı HASRETTTTTT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkesin baktığı pencere farklı olduğu için herkesin herkesten etkilenme şekli ve kısmı farklı bana göre cemil bi numaralı aşıktır ama size göre kenan bu kendimizden bişeyler katarak izlediğimiz ve yorumladığıumız için böle tabii bu konuda kimse kimseyi suçlayamaz

neyse benim keyfim kaçtı herkese iyi yorumlar

sevgiler
    ben de zaten kimseyi suçlamadım fikrinize katılmadığımı söyledim bence fırsat verilse(senaristler dolu aşk sahnesi yazsa)burak hakkı bu işin hakkını verir:img-yes:7.bölümde 8 de veya 43 de bunu çok net gördük:img-yes:

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    34
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı trueblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kenan ile Lamia’nın hayallerinin üzerine kara bulut çökmesi yakındır o zaman. Kenan Cavidan için vicdan muhasebesi bu saatlerden öncemi yoksa sonramı yapacak acaba? Önce yaparsa barışma gündemdeyken Lamia ile hayallere dalarsa yine iki yüzlü Kenan mod on tavrında devam ediyordur. O işin sonu gelmez. Yok sonra yaparsa, zaten Kenan için göz görmezse gönül 50 kadınla hoş edilir filminin devamı olur. :img-hyste Her ikisi de başka insanlara bağlı iken hayal kursalar ne kurmasalar ne olur? İcraat – sonsuz olduktan sonra. :icon_sorr
    İcraat – sonsuz olduktan sonra :img-hyste:img-hyste

Bu arada sesli fragmanı bekledim de.. Kanal hala sessizi oynatıp duruyor. Sessiz film oynacayğız sanırım seslisi çıkana kadar.. :icon_whis

Nimetin eli kolu boşdurmaz ama. Cemil'den eminim. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde reddeder Nimeti. Bu arada Nimet aksine çekici değil itici oluyor bu reklam kokan hareketleriyle.. :icon_whis İnsanı iter bir yerden sonra. Zaten Cemil istemiyordu iyicene çekemez olacak.

Lamia bence bu iş gezisinden sonra ayrılma kararı alabilir.. :img-hyste Tabi ilk önce bu bölüm sonunda Kenanı madara etcek. :img-hyste

Durum:
    suri06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Beyaz Gelincik
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

58. Bölüm
    Lamia, hükümlü olarak yattığı hapishaneye gönüllü olarak geri döneceği bir proje hazırlığı içindedir...

valla bu kız zengileşinşe pek bi yardım sever oldu ee saip paşa ile beraber yaşıyo
    Onunda işine geliyordur Melek gibi bir gelin ohoh

Nimet ise, Cemil'i birlikte çıkacakları bir iş seyahati için ikna etmeye çalışmaktadır...
    ha bu gördüğümüz o sahne demekki iş gezisine cıkıyolar belli Cemil zırtbırt lamiya yı arıyordur o tel odur Nimet bu iş gezisinde napcak bakalım
    ikna edebilecekmi Cemili
    Nimet'in Cemil'e yakınlaşma çabaları Lamia'yı huzursuz eder.
    niyeki? allah allah ne iş

Tüm ilgisini Melek'e odaklayan Makbule'nin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan tanıdık bir yüz, eski defterlerin yeniden açılmasına neden olur... Bu karşılaşma en çok, Makbule'den kurtulma planları yapan Saib Bey'i sevindirir.
    Makbuş bu meleğe inşallah bişey yapmaz kacırma gibi felen
    eski yüz kim ya Suzan mı ? Lamyia mı bunlar eski yüz sayılmaz ki
    Bu saip paşayı niye sevindiryo demekki saip paşada tanıyo

Cavidan direnmenin faydasız olduğunu anlamış, evliliğini bitirme kararı almıştır. Cavidan'a da büyük haksızlık ettiğini düşünen Kenan ise vicdan muhasebesi yapmaktadır..
    Geç bile kaldı nihayet
    Ama bir darbede Namıktan geliyo hazır olun acaba namığın evindeki o bacaklar Makbuleyemi ait :img-hyste:img-hyste:img-hyste herkes şok olur heralde hele Cavidan için cok büyük şok olur Kenandan daha cok sarsar kadını

Kenanda dengesiz ha bırak ya cavidan herşeyine karışarak seni mahvetti
    tamam işte ayrılıyonuz daha niye vicdan muhasebesi yapıyon
    valla bu kenan vicdan felen diye yine cavidana dönerse bırakırım bu diziyi izlemeyi

Melek'le Kenan'ın birlikte geçirecekleri saatler, Lamia'nın da onlara katılmasıyla, unutulmayacak anılara dönüşür... Gün sonunda Kenan ve Lamia hayallerine ilk kez bu kadar yakındırlar..
    Lamiya da şaşırdı kenan Cemil ne iş ne olyo Cemil ile nimet yakınlaşması niye bu kadar huzursuz ediyo Kenanı seviyosan
    Cemile karşı varsa bişe Kenan kenan diye niye hopluyosun allah allah

Durum:
    magicalrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İcraat – sonsuz olduktan sonra :img-hyste:img-hyste

Bu arada sesli fragmanı bekledim de.. Kanal hala sessizi oynatıp duruyor. Sessiz film oynacayğız sanırım seslisi çıkana kadar.. :icon_whis

Nimetin eli kolu boşdurmaz ama. Cemil'den eminim. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde reddeder Nimeti. Bu arada Nimet aksine çekici değil itici oluyor bu reklam kokan hareketleriyle.. :icon_whis İnsanı iter bir yerden sonra. Zaten Cemil istemiyordu iyicene çekemez olacak.

Lamia bence bu iş gezisinden sonra ayrılma kararı alabilir.. :img-hyste Tabi ilk önce bu bölüm sonunda Kenanı madara etcek. :img-hyste
    canım bir ara sesli fragmanıları taa pazartesi akşamları izlediğimi bilirim. Yani her an her şey olabilir....:img-yes:

Nimet ... ne kadınmış ya..:img-yes:. valla daha nhiç bir şey yapmadan ortalık toz tuman oldu.
    Bu iş gezisinden sonra Lamia bence de ayrılık kararı alabilir.

ama neden ayrıldığını Cemil'e söyler mi-gerekçesi ne olur?
    -Ben senin Nimet'le aranda bir şeyler olduğunu düşünüyorum , sen kendi hayatını yaşa, mı der (böyle derse kıskandığını açık eder),
    -yoksa hiç bir şey söylemez ve Cemil'i Kenan yüzünden benden ayrılıyor şüphesiyle mi bırakır....

Ayrıca eğer Lamia Nimet yüzünden Cemil'den ayırılır ve Kenan'a doğru bir kaç adım atarsa Kenan burda Lamia'nın teslli aradığı adam konumuna düşer....
    Vay be nerden nerelere geldik.

Cemil-Lamia sonsuza kadar

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)