Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (40)

Durum:
    sugary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    106
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (40)

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1.000'e ulaştığı için başlık kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://91.93.103.182/forum/showthread.php?t=79355

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Keyifli yorumlar!
    Dizifilm Mod.
    Sugary

Durum:
    Lastzany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nimet bebeği aldırdı..ters köşe olmazsak tabii ..zavallı Nimet....Cemilin tüm kötülüklerine..bencilliklerine rağmen onu gerçekten ne çok seviyor ki..bebeği bile kullanmadı..işte gerçek sevgi..zaten bu dizide 4 tane gerçek sevgi gördüm..Kenanın Lamianın Namıkın ve Nimetin çünkü kendinden önce karşısındakini düşünen tek onlar...gerisi hikaye...

Cemil...kendi canından bir bebeği aldırtmasını isteyecek kadar bencil Cemil.. sonrada aldırdı diye nerdeyse göbek atacak bir Cemil...Lamia duymasın diye çırpınan Cemil... bu yalanlarlamı Lamiayı kazanacak da evlilik sürdüreceksin Cemil.. kaybettiği bir can... o bu yalanın üstüne sevgi inşa edecek... diğer yalanların üstüne etmeye çalıştığı gibi..

sen yat kalk seni gerçekten tüm çıplaklığınla tanıyıp seven bir kadın var...başkada kimse olmaz zaten....

Nimeti severim derdim...büyüklüğünü gösterdi...gidip Lamiaya bu lafları etmeside her kadının yapacağı bir şey değil.. o kadar seviyor Cemili hataları sevapları ile..Cemilinde görüp göreceği bu zaten...

Neverland
    Neverland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Lastzany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nimet bebeği aldırdı..ters köşe olmazsak tabii ..zavallı Nimet....Cemilin tüm kötülüklerine..bencilliklerine rağmen onu gerçekten ne çok seviyor ki..bebeği bile kullanmadı..işte gerçek sevgi..zaten bu dizide 4 tane gerçek sevgi gördüm..Kenanın Lamianın Namıkın ve Nimetin çünkü kendinden önce karşısındakini düşünen tek onlar...gerisi hikaye...

Cemil...kendi canından bir bebeği aldırtmasını isteyecek kadar bencil Cemil.. sonrada aldırdı diye nerdeyse göbek atacak bir Cemil...Lamia duymasın diye çırpınan Cemil... bu yalanlarlamı Lamiayı kazanacak da evlilik sürdüreceksin Cemil.. kaybettiği bir can... o bu yalanın üstüne sevgi inşa edecek... diğer yalanların üstüne etmeye çalıştığı gibi..

sen yat kalk seni gerçekten tüm çıplaklığınla tanıyıp seven bir kadın var...başkada kimse olmaz zaten....

Nimeti severim derdim...büyüklüğünü gösterdi...gidip Lamiaya bu lafları etmeside her kadının yapacağı bir şey değil.. o kadar seviyor Cemili hataları sevapları ile..Cemilinde görüp göreceği bu zaten...
    çok güzel yazmışsın canım. ama lütfen cemil istemedi bebeğin aldırılmasını, nimet kandi yaptı bunu. hem o oyurup niemtin başında bekledi.:img-hyste

Durum:
    Lastzany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Neverland Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel yazmışsın canım. ama lütfen cemil istemedi bebeğin aldırılmasını, nimet kandi yaptı bunu. hem o oyurup niemtin başında bekledi.:img-hyste
    tabii nasıl da görmemişim duymamışım...))) insan sevmediği biriyle evlenmez kabul..ama bir canada bu kadar sevinerek kıymaz..

işte Cemilin sevmediğim özelliği...yap et..sonrada üzüldüm ayakları çek...hep aynı terane... ikiyüzlülük bu olsa gerek...

paçasını kurtarıncaya dek nasıl Lamiayı def etmeye uğraşıyordu..baya güldüm.. onun taksiyle gitmesini söylediğinde Lamia bile buna anlam veremedi..eee Cemil paça kurtarma derdindeydi..o anda Lamia umurundamı..))
    ............

Nimetin gözleri yaşlıydı...sanırım Cemilden bir iki tatlı yada destek söz bekledi..ama ne mümkün... yinede Cemile kırıcı konuşmadı.. onun vicdan azabı çekeceği bir şey söylemedi..en çok bunu takdir ettim.. istemiyordum derkende yalandı..aslında çok istedi..hem onu hem Cemili..ama işte.. Cemili çok iyi tanıyor... yapması gerekeni yaptı.. oysaki deseydi cemil bu benimde bebeğim onun suçu günahı yok..sen annelik yapacaksan ben babalık yaparım ama evlilik olmaz..eh işte bunu diyeceğini zaten hiç düşünmedim.. Nimette düşünmedi ki..gerekeni söyledi..tüm suçu üstüne aldı..Cemil üzülmesin diye vicdan yapmasın diye bebeği istemediğini söyledi..koca bir yalan.. ama ben olsam bende aynı şekilde davranırdım.. sahte ilgi midemi bulandırırdı saklardım duygularımı..

Durum:
    monroe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragmani yine izledim, ve migdem bulandi. Bence Lamia Miras pesinde vallahi..Bu ne yüzüslük ya, yerin hala bilmiyor. Tamam hastanede olabilir, ama Elini tutmasi YUH yani! Sanki hersey ondan ibaret! Babasi olsun yaninda. Normalde Kenana son zaman hic hak vemedim, ama su anda o hakli bence. lamia zaten son zamandir Cemille konusmasi da yanlis, o telefona cikmasi dahil, sanki Kenanla oyun oynuyor. Umarim bu saaten sonra Kenan Lamia birdaha yan yana gelmez. Lamia gitsin YINE YINE Kenanin arkasindan aglasin ve melegine yazsin.

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri