Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (48)

Durum:
    sugary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    106
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (48)

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1.000'e ulaştığı için başlık kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://91.93.103.182/forum/showthread.php?t=81950

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Keyifli yorumlar
    Dizifilm Mod.
    Sugary

Durum:
    eskaram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cemil Paşazade..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence o resimlerde gözümüze gözümüze sokulan yüzükler Cemil'in rüyasının devamında parmaklara geçecek.:love05:
    Ben aynı ortamda geçen, aynı konuda çok rüya görmüşümdür walla..

*mirage*
    *mirage* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı MissCullen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada aklıma gelmişken söyleyeyim dedim.
    JACKismyhero arkadaşımın da dediği gibi şu rüya sahnelerinde Lamia'da da Cemil'de de alyans yoktu arkadaşlar. 4 kez iledim dikkatli dikkatli ama göremedim.
    Bir de Lamia'nın "kırmızı ojeleri" gözümüze çarpan diğer şey... Ama rüyada Lamia'nın tırnaklarında oje de yoktu.
    Galiba bu rğyanın devamı olacak...
    Nitekim de bizlere kısmen rüya denildi... Yani bu ne demek ? Lamia birşekilde o gelinliği gerçekte de giyecek demek.

Gerisi bizlerin tahminine kalmış...:icon_whis

Durum:
    s.eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SER(EN)GİN
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı KınalıYapıncak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi facebook a girdim...ve ne göriim bir grup kurulmuş:

LAMİA ÖLMEMELİYDİ!

grubu kuranlar set çalışanları...üyeleri ise yönetmeninden tutun macidesine,gülayına,enisesine,makbulesine kadar....
    işte gruptaki yorumlar...yorum yapanlar set çalışanları...

Ruşen Küçük wrote
    at 1:54am
    tren kazasımı neymıs adaya gıderken oluyomus hemde. nası cekıces sımdı bunu
    Report

Gokay Akcay wrote
    at 1:38am
    ya o sahneyi nasıl çekicez bilmiyorum senaryoyu okuyunca resmen yıkıldım , hem kitabın sonunda hüseyin kenan ölmüyomuydu bu senaristler neden böyle yaptı ... hepimize kolay gelsin

Write on Gokay's Wall - Report

Ecem Esenkaya wrote
    at 11:06pm yesterday
    yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bnane yaaaa o senaristle konusmak istiorummm (
    Report

Ayla Yağcı wrote
    at 11:00pm yesterday
    nasıl yani lamia ölüyor şok oldum şimdi.ben kenan ölecek diye sanıyordum. ya kovuşamadan kenannına ölüyor kızz bence ikiside ölsün öbür dünyada birleşirler.melekte cemile kalsın ona daha çok yakışıyor babalık...
    Report

Aslı Tuncer wrote
    at 10:28pm yesterday
    ya ölmüyodur yaa sanmıyorumm ......
    Report

Murat Kaygusuz wrote
    at 10:24pm yesterday
    peki melek' e ne olacak.hikayenin orjininde kenen da ölüyo ya ...ne olcak melek'e...
    acaba cemil mi evlat edinecek.cemil baba....
    Report

Ozan Koknaroglu wrote
    at 10:02pm yesterday
    seni unutmayacağım lamiaaa ((((

:img-cray::img-cray::img-cray:

yıkıldığım andır....................tamamen gerçektir isteyene grubun linkini atabilirim:img-cray::img-cray:
    yuhh bu kadarda desteksiz atılır mı bundan 3 yıl önce adada 4 ay kalmıştım ama tren yolu yok adaya giden yani atıyolarda bu kadar nasıl atıyolar bi kişide çıkıp adaya tren yıolu yok diye düşünemiyor mu

oyy karnıma ağrı girdi gülmekten :img-hyste:img-hyste

adaya bostancıdan vapur motor var birde kabataştan deniz otobüsü ama vallahi billahi tren yolu yok hemi vallah hemi billah ama zeplin kazası olursa o ayrı
    hala yuhhh diyorum :img-hyste

Durum:
    JACKismyhero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    gökhan beyin bal gözünde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cemil,

sende bir dizi kahramanısın bilirsin,hani filmlerde mektuplar sen bu satırları okurken ben cok uzaklarda olacagım diye baslar ya..ben gercekten cook uzaklardayım.gercek hayatın icinde.senden,en cok sevdigimden...canımdan uzakta can arıyorum.sırf seni hayal etmeye hakkım olsun diye,seni umut edecek cesareti bulmak icin,birgun istanbul'a gelirde sana rastlarsam beni gorup begenme ihtimalin olsun umuduyla diyet yapıyorum,hergun spor salonlarına,guzellik merkezlerine gidiyorum.bu ugurda harcadıgım paranın haddi hesabı yok.ama olsun..bu umuttur beni yasatan cunku...beni hic tanımayacagını bile bile,benim olmayacagını bile bile umut ediyorum.hayalin nefesimdir benim.

siyah beyaz bir dunyaya actım ben gozlerimi.televizyonum bozulmustu,tamirci goturmustu onu.eski portatif siyah-beyaz bir tv vermisti yerine gecici olarak.yesil,mavi,gri bilmezdim onceden.Jack Lost'la girdi hayatıma pcden.yesili tanıdım adadaki tum tonlarıyla..O'nu da senaristler pasivize ettiler besinci sezonda.ben yine siyah beyaz tvye kaldım...sonra,sen ısık gibi sızdın icime televizyonum tamirden gelince.ısıklar renkler sardı etrafımı..sarılar,turuncular,kırmızılar,morlar..go kkusagı gibiydin rengarenk.erisemezsin birturlu.sen ona kostukca o senden kacar.arada kaybolur.gunesi goren yagmur damlalarıyla yeniden cıkar.acarsın kanalı,diziyi izlemeye baslarsın,karsındadır..elini uzatırsın..soguk ekrana deger.kısacıktır sahneleri zaten.hemen biter.o uyuz kemancıyı gosterirler uzun uzun..aglarsın sinirden..yeter beeaaae Cemil'imi gosterin birazda diye haykırırsın.sen benim gozyaslarıma vuran gunes ısıgımsın.sen benim gokkusagımsın..

nasıl sevdim seni ilk bolumden hic farketmedim once.bir baktım ozluyorum,seni izlemek istiyorum .hep seni...hep gozlerine zoom yapılsın istiyorum.icinde olmak istiyorum,hep en derinde.ask bu amansız,imkansız. ne iyi bir izleyici oldum hayatta ne iyi bir dizi takipcisi nede dizi karakteri sapıgı...sadece sana asık oldum ben. sana asık oldugumda iyi bir izleyici oldugumu hissettim.sen beni iyilestirdin,egittin.bir hayat kazandırdın bana tv basında.dizi takip eder oldum,dizifilm.com'a katıldım.bir dunya verdin bana.bedeli cok buyuk bir yalnızlık olsada,arkadaslarla gorusmeyi kesip tum vaktimi seni dusunerek pc basında gecirmeme sebep olsada bana verdiklerin,iki dakika seni gorecegim diye huken'e,lamia'ya,agfiggfe'ye ve digerlerine katlanmak zorunda kalıp acıların en buyugunu yasasamda,bana kattıkların,ara ara gosterdigin himalayaların icin tesekkur ediyorum sana.seninle acı cekmek bile guzeldi...

sen, seni seven bir kadın tarafından izlenir,nice fantazilerinin kahramanı olur,pacoz lamia'yı severken,ben, benden haberi bile olmayan,olmayacak olan bir adamı sevdim.cok acıydı..cok guzeldi..

seni sevdigine bırakıyorum simdi.rengarenk kanatlarınla mutluluga ucmanı,lamia'yla siz biz arılar vız vızz oynamanı istiyorum simdilik.ben, sırf dusunup, seninle tanısmanın bir yolunu bulmak icin sahile yurumeye gidiyorum.sonrada pilatese gecerim herhalde. herseyimi burda evde bıraktım simdilik.spor cantamı alıp gidiyorum.keske kokunu alabilseydim yanıma ama tvden gecmiyor.neyse onuda hayal ederim artık. seni seviyorum
    JACKismyhero

bir mucizeydi hayatımda tvde sana rastlamam...simdi seni yakından gorup boynuna atlamam icin bana bir mucize gerek....

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri