Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (52)

Durum:
    BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İzmir
    Konular
    246
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları (52)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=83015

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

Saygılarımla
    Süper Moderatör
    BERNA

Edit: Lütfen çatlayın patlayın, biz kazandık tarzı mesajlar başlığa hiç yakışmıyor (her iki taraf da yazıyor işin daha da acaibi:icon_whis)
    Konu BERNA tarafından (20-05-09 Saat 02:04 ) değiştirilmiştir.
    İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
    Dostoyevski

Durum:
    BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İzmir
    Konular
    246
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Ceyla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korsan işinin arkasından İpek mi çıkacak acaba? Kenan'ın İpek olayınıda mutlak öğrenmesi gerekiyor..Darbe üstüne darbe alması gerek.

Kenan gider arada kısa bir zaman atlaması olur ve Lamia&Cemil evliliği. Döndüğü zaman da başkalarından ya da basından öğrenmek yerine ayağının tozu ile kızını görmek için Ada'ya gitsin ve artık Paşazade konağında yaşadıklarını öğrendiği zaman afallasın akabinde oraya gidişinde de kendi gözü ile mutlu aile tablosuna tanık olsun...

Enise hiç değişmeyecek..Şükrü çok güzel bir cümle telafuz etti.."Kimin kimi rahatsız ettiği belli.." Kimin evinde kime çıkışıyor belirsiz ancak kadının karakteri bu ve hiçbir şekilde değişmeyecek. Yalnız Şükrü'de tam bir hizmetçi gibi kullandı onu..Maşallah Lamia gelince gelen-giden kesilmedi yoksa o kapıyı Enise için kim açsın..Enise limonata taşımaktan, servis açmaktan helak oldu..
    Canım yorumunu yine zevkle okudum :good: Lamia ve Cemil için daha ayrıntılı yorum yazmayı düşünüyorum ancak bu üç konuya senin mesajından alıntılarla gireyim.

Korsan işinin altından İpek'in çıkacağını pek sanmıyorum. Sanki İpek'in işi Lamia'nın o bakışların kendisine özel olmadığını anlamasından sonra büyük ölçüde bitti gibi. Ancak Kenan malum Cavidan'ı suçladı ya korsan işi büyük bir ihtimalle kendi ekibinden birisinin işi olacak. Cavidan'dan özür diler mi bilmem ancak bu suçlaması ile Cavidan'ı da tamamen yitirdiğini düşünüyorum Kenan'ın. Cavidan'a müstahaktı o ayrı ama hırsızlık suçlaması çok ağırdı gerçekten :icon_whis

Son bölümde bol bol zaman atlaması olmasını ben de bekliyorum. Kenan'ın geçen bölümlerde yaptığı özeleştirinin sonucunda hiç değişmemiş olması bana bunu çağrıştı. O silah gösterilmese acaba Kenan intihar etmeyecek mi derdim hatta. Nasıl olsa her durumda bir suçlu buluyor :icon_whis Bu arada Melek'le dans ettiği sahnede yine Melek'e üzüldüm intihar durumundan dolayı. İnsan hiçbirşey olmasa da kızı için yaşamaz mı?

Enise evet sinirdi ancak Şükrü de minnettarlığını gösterme konusunda abarttı, Lamia da bundan rahatsız oldu. Amacı yağcılık değildi, amcası çok samimiydi tüm söylediklerinde ama bu tavrı Enise'yi çok daha fazla sinirlendirdi ve de harekete geçirdi. Ve de katılıyorum Şükrü Enise'ye hizmetçisi gibi davrandı :img-yes: Şükrü çok daha iyi idare edebilirdi bu durumu. Enise yine terslik ederdi ama bu kadar huzursuz etmeyi başaramazdı bence.

Bu arada Lamia Umut'un mu şahidiydi? Bence öyleydi çünkü her ne kadar Nimet ve Lamia çok iyi dost olsalar da, Nimet Enise ile ikisi arasında seçim yapamadığı için aile büyüğünü seçmiş gibi geldi bana. Siz ne dersiniz?
    Konu BERNA tarafından (20-05-09 Saat 12:22 ) değiştirilmiştir.
    İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
    Dostoyevski

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    60
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Kader(ZELAL) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceyla çok güzel yazmışsın canım. Özellikle de Cemil ve Kenan arasındaki farkı çok güzel belirtmişsin.

Cemil zaten Lamia'nın kendisini asla sevmeyeceğini düşündüğü zamanlarda bile onun için elinden gelen herşeyi yapmıştı. Herkese karşı onu koruyup kollamıştı. Şimdi Lamia'nın da artık onu sevdiğini anladıktan sonra Cemil'i hiç kimse tutamaz. Bu yüzden de dediğin gibi canım onu okula kaydettirp, tüm planları Lamia'ya göre değiştirirdi Cemil.
    Lamia hazır dizinin sezon finalinde diziden ayrılmışken yani şöhret yolculuğuna son vermişken keşke senaristler bize ve ona kıyak yapıp Lamia'nın bir üniversiteye girdiğini zaman aşımıyla beraber 4 yılın sonundaki mezuniyet törenini onu sevinçle karşılayan alkışlayan Cemil'i Meleği gösterseler ne süper olurdu. :img-in_lo

Alıntı BERNA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım yorumunu yine zevkle okudum :good: Lamia ve Cemil için daha ayrıntılı yorum yazmayı düşünüyorum ancak bu üç konuya senin mesajından alıntılarla gireyim.

Korsan işinin altından İpek'in çıkacağını pek sanmıyorum. Sanki İpek'in işi Lamia'nın o bakışların kendisine özel olmadığını anlamasından sonra büyük ölçüde bitti gibi. Ancak Kenan malum Cavidan'ı suçladı ya korsan işi büyük bir ihtimalle kendi ekibinden birisinin işi olacak. Cavidan'dan özür diler mi bilmem ancak bu suçlaması ile Cavidan'ı da tamamen yitirdiğini düşünüyorum Kenan'ın. Cavidan'a müstahaktı o ayrı ama hırsızlık suçlaması çok ağırdı gerçekten :icon_whis

Son bölümde bol bol zaman atlaması olmasını ben de bekliyorum. Kenan'ın geçen bölümlerde yaptığı özeleştirinin sonucunda hiç değişmemiş olması bana bunu çağrıştı. O silah gösterilmese acaba Kenan intihar etmeyecek mi derdim hatta. Nasıl olsa her durumda bir suçlu buluyor :icon_whis Bu arada Melek'le dans ettiği sahnede yine Melek'e üzüldüm intihar durumundan dolayı. İnsan hiçbirşey olmasa da kızı için yaşamaz mı?

Enise evet sinirdi ancak Şükrü de minnettarlığını gösterme konusunda abartı, Lamia da bundan rahatsız oldu. Amacı yağcılık değildi, amcası çok samimiydi tüm söylediklerinde ama bu tavrı Enise'yi çok daha fazla sinirlendirdi ve de harekete geçirdi. Ve de katılıyorum Şükrü Enise'ye hizmetçisi gibi davrandı :img-yes: Şükrü çok daha iyi idare edebilirdi bu durumu. Enise yine terslik ederdi ama bu kadar huzursuz etmeyi başaramazdı bence.

Bu arada Lamia Umut'un mu şahidiydi? Bence öyleydi çünkü her ne kadar Nimet ve Lamia çok iyi dost olsalar da, Nimet Enise ile ikisi arasında seçim yapamadığı için aile büyüğünü seçmiş gibi geldi bana. Siz ne dersiniz?
    Bence de Lamia Umut'un şahidiydi. Nimet Enise'yi de çok seviyor ayrım yapmazdı bence aralarında.
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Durum:
    magicalrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever_bim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence trafoların patlaması nihayetinde bir de oğluşları olsun harika olurdu Hasret bacım. Hasret'le bekledik bugünleri senin de bildiğin gibi kuzucum.

Son olarak şunu da söyleyim Cemşit olabilmek bir erdemdir. Sevgi emektir dostluktur cama vuran yağmur damlasıdır sıcaklıktır şevkattir. Cemşit hepsini Asya'ya sunmuştur İlyas'ın kuru aşkına karşılık olarak.
    Ahh Hasancığım keşke keşke bir +18 olmadı +16 bir vuslatımız olsa... Cemil ve Lamia'yı çocuklarıyla birlikte mutlu mesut görebilsek... düğüne bile razıydım ama dünük bölümün son sahnesiyle çok pis gaza geldim ya....

Cemşit... Cemili Cemşite benzetmelerine hıç alınmıyorum ve kızımıyorum. Guruba da yazdım forumada.. bence bu Cemil için çok güzel bir ödül.. keşke herkes Cemşit yada Cemil gibi aşkları için emek verseler...
    Cemşitten farklı olarak ; Cemilin aşkı karışılıklı yalnız bunu da hatırlatmak isiterim...

O keman hala sana mı ağlıyor? Bilmiyorum. Sesi sana ulaştığında gözünden bir damla yaş akar mı? Gözünü kapatıp, dinler misin? Ellerini uzatır mısın yine? Bilmiyorum...

Yiğit yine bu mektubu da çok güzel okudu.. ama özellikle bu satırlar pek bir içime dokundu benim.. onun o umutsuz ve kararsızlığı beni mafetti. Lamiayı ne kadarda iyi tanıyor. Keman sesine olun düşükünlüğünü biliyor.
    ah paşam uzanmaz o eller artık Kemana.. hiç korkoma sen ...

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    60
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aysem_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahh Hasancığım keşke keşke bir +18 olmadı +16 bir vuslatımız olsa... Cemil ve Lamia'yı çocuklarıyla birlikte mutlu mesut görebilsek... düğüne bile razıydım ama dünük bölümün son sahnesiyle çok pis gaza geldim ya....

Cemşit... Cemili Cemşite benzetmelerine hıç alınmıyorum ve kızımıyorum. Guruba da yazdım forumada.. bence bu Cemil için çok güzel bir ödül.. keşke herkes Cemşit yada Cemil gibi aşkları için emek verseler...
    Cemşitten farklı olarak ; Cemilin aşkı karışılıklı yalnız bunu da hatırlatmak isiterim...

O keman hala sana mı ağlıyor? Bilmiyorum. Sesi sana ulaştığında gözünden bir damla yaş akar mı? Gözünü kapatıp, dinler misin? Ellerini uzatır mısın yine? Bilmiyorum...

Yiğit yine bu mektubu da çok güzel okudu.. ama özellikle bu satırlar pek bir içime dokundu benim.. onun o umutsuz ve kararsızlığı beni mafetti. Lamiayı ne kadarda iyi tanıyor. Keman sesine olun düşükünlüğünü biliyor.
    ah paşam uzanmaz o eller artık Kemana.. hiç korkoma sen ...
    Evet Asya minnet sadakat sevgi duymuştu Cemşit'e. Ama aşık değildi. Son sahnede de onu Cemşit'i seçmeye Samet ikna etmişti.

Oysa Dudaktan Kalbe'de Melek vardı ama Lamia Melek için sevmediği bir adama evet demiyor sevdiği adamı seçiyor.

Lamia bu seçimi yaparken de Cemil çok uzaktaydı. Kenan'sa dibinde. Duygusal anlamda ise Kenan çok uzaklardaydı Cemil de kalbinde.

Ne demiş Toygar Abimiz?

Bu aşk saklı içimde...

Bu dizilerin bize en büyük kazanımlarından biri de o kadife sesli Toygar oldu zaten. Kıraç ve anlamsız dizi müziklerinden kurtulduk :)
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri