Sayfa 138/138 İlkİlk ... 3888128134135136137138
687 sonuçtan 686 ile 687 arası

Konu: Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları

Durum:
    Darmody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    173

Aldığı Beğeni: 917

Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları

Alıntı Heartfilia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dizi bu dönemde olsa çok malzeme çıkarırmış açıkçası 35 - 40 arası ne çok sahne var öyle . Lamia , Cemili hem kıskanıyor hem de aralarındaki iletişim ve bağ çok kuvvetli . Cemilin sayko tavırları da eklenince
    "Zamanı geldinin zamanıdır artık " iyice feleği şaştı . Lamia da alışık Cemile, hiç ses etmiyor o sırada

Bu arada Makbule ve Kenan'ın en büyük Lamia x Cemil shipperı oldukları konusunda da haklısın . Bunların kabusları olmasa , Lamia ve Cemil yakınlaşması görmek çok zormuş harbiden Bir birlik olup intikam almaya çalışmamaları kalmıştı . O da olabilirdi bence eşwfkş

Zamanında başlığı baya hareketliymiş. Şimdi yayınlansaydı sosyal medya ship warlarda telef olan çok olurdu. Lamia'nın, Makbule " Cemil bana yanık " dedikçe, Cemil'in öpmeye çalıştığı anı hatırladığı ahahaah Cemil'in zoraki güvey olduğu bölümler. O yüzden zaten ikinci sezonda Nimet'e diyor ya " Cemil'in bi derdi var, bilirim ben onu " Alışık Cemil'in her haline, dizi sözleşmesinin imzalandığı gün hemen farkediyor bir şey olduğunu. Cemil'le Lamia ilk sezon hafiften bi Bonnie & Clyde gibiler. Hem didişiyorlar hem dipdibeler hem birlikte hareket ediyorlar.

Hiç kimse Kenan ve Makbule kadar Cemil- Lamia shipper olamaz. Attıkları her adım, ikisini birbirine bağlıyor.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Durum:
    Heartfilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    380

Aldığı Beğeni: 100

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Dudaktan Kalbe - Bölüm Yorumları

Alıntı Darmody Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zamanında başlığı baya hareketliymiş. Şimdi yayınlansaydı sosyal medya ship warlarda telef olan çok olurdu. Lamia'nın, Makbule " Cemil bana yanık " dedikçe, Cemil'in öpmeye çalıştığı anı hatırladığı ahahaah Cemil'in zoraki güvey olduğu bölümler. O yüzden zaten ikinci sezonda Nimet'e diyor ya " Cemil'in bi derdi var, bilirim ben onu " Alışık Cemil'in her haline, dizi sözleşmesinin imzalandığı gün hemen farkediyor bir şey olduğunu. Cemil'le Lamia ilk sezon hafiften bi Bonnie & Clyde gibiler. Hem didişiyorlar hem dipdibeler hem birlikte hareket ediyorlar.

Hiç kimse Kenan ve Makbule kadar Cemil- Lamia shipper olamaz. Attıkları her adım, ikisini birbirine bağlıyor.
    Evet bende diziyi yeniden izlerken karıştırdım . Buralarda bayağı ship wars dönüyormuş Özellikle bazı kullanıcıların yorumunu dayanamayıp beğendim . Çok özel bir çaba göstermişler Kenan'ın ne kadar işe yaramaz bir tip olduğunu anlatmaya çalışırken
    Evet dizi bu dönemde olsaymış ortalık bayağı karışırmış . Cenk'i destekleyebilen insan Kenan'ı da destekler

Bonnie ve Clyde tam olmuş bir ikili Cemil ve Lamia için . Hem hemen hemen herşeyde birlikler hem de Lamia tarafından oluşan bir didişme var Çok güzel kimya vardı aralarında.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)