Sayfa 1/3 123 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Siliniş (Tess Gerritsen)

Durum:
    cananyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Siliniş (Tess Gerritsen)

Orijinal Adı: Vanish
    Yazarın Adı:Tess Gerritsen
    Çeviri: Selim Yeniçeri
    Yayıncı: Martı Yayınları
    466 sayfa
    Kasım 2010

New York Times çoksatarı yazar Tess Gerritsen’dan yoğun ve tempolu, yepyeni bir roman daha…

Öldü sanılarak hastaneye getirilen gizemli kadının yaşadığı anlaşılınca tüm ezberler bozulacak…

"Tess Gerritsen benim için her zaman okunması farz olan yazarlardandır. Vampir denildiğinde akla nasıl Anne Rice geliyorsa, tıbbi gerilimde de Gerritsen’ın üzerine yoktur."
    STEPHEN KING

"Tess Gerritsen okumanın bir bedeli vardır: Uykusuz geceler... Bu kitap, hakkında duyduğunuz tüm övgüleri fazlasıyla hak ediyor. Bitirene dek gözünüze uyku girmeyecek.”
    MICHAEL PALMER
    Ölümcül ve Beşinci Tüp’ün Yazarı

"Kitabın kapağını açtığınız anda sizi peşinden sürükleyecek bir hikâye. . . Son sayfaya gelene dek elinizden bırakamayacaksınız; şimdiden tüm randevularınızı iptal edin."
    JOHN SAUL
    Şeytanın Labirenti ve Şeytanın Sağ Eli’nin Yazarı

Kendini bir rehine krizinin yanlış tarafında bulunca, hamile olan cinayet masası detektifi Jane Rizzoli, hayatının en mutlu saatleri olabilecek süreçte kendini tam bir kâbusun ortasında bulur.
    İsimsiz, güzel bir kadın, morga ceset olarak getirilir. Fakat Boston’lu tıp uzmanı Maura Isles ceset torbasını açıp baktığında, unutamayacağı bir korku yaşar: Ceset gözlerini açar!
    Hâlâ hayatta olan kadın hastaneye yetiştirilir, ama tuhaflıklar çok geçmeden ölümcüllüğe dönüşür. Kadın, son derece soğukkanlı bir şekilde güvenlik görevlisini öldürerek hastaları rehin alır… Aralarından biri hamile cinayet detektifi Jane Rizzoli’dir.
    Bu şiddet eğilimli, çaresiz ruh kimdir ve istediği nedir? Gergin saatler ilerlerken Maura, Jane’in kocası FBI ajanı Gabriel Dean’le işbirliği yaparak gizemli katilin kimliğini araştırmaya başlar. Federal ajanlar aniden ortaya çıkınca, Maura ve Gabriel sıradan bir rehine krizinden çok daha derinlere uzanan bir olayla karşı karşıya olduklarını anlarlar.
    Bu gizemin anahtarını sadece silahlı çılgın kadınla kapana kısılmış olan Rizzoli elinde tutmaktadır… Tabii eğer hayatta kalırsa.

Durum:
    cananyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Konunun onaylandığını yeni fark ettim. :icon_whis
    Gerçekten çok çok çok beğendiğim bir kitaptı. Serinin diğer kitaplarına olduğu gibi buna da bayıldım. Önceki iki kitapta ağırlık Maura'daydı, bunda Rizzoli daha ön planda. Bu kitapta beni hüzünlendiren kısımlar da oldu, gerilim kitabı okurken böyle hissedeceğimi düşünmemiştim daha önce. Tess yine mükemmel bir kurgu ortaya koymuş, okumasını öneriyorum herkese. :img-yes:
    Spoiler İçermektedir

Benim için Mefisto Kulübü'ne geçme vakti.:kahve Tess'in beni hayal kırıklığına uğratmayacağını umuyorum.

Durum:
    yesilgozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

maartı kitabevinin neden kronolojik sırayla çevirmediğini hala anlamıyorum. ben başladım çırak cerrah ardından mefisto klubü ardından günahkar hani kronolojik sıra olmadığını bilmesem ne saçma bu derim. birinde rizzoli deanle sevgili sonra evlenmişler 3 yaşında çocuğu bile var sonraki kitapta henüz hamile keşke sırayı takip etseler.

Durum:
    nurtence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Pittsburgh
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gerçektende öyle sıraya göre gidilmemiş :img-cray: bende bu seriyi şimdi alacağım ama sırayı bana yazarsanız çok sevinirim :)

Durum:
    catwoman35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Tam 35
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nurtence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçektende öyle sıraya göre gidilmemiş :img-cray: bende bu seriyi şimdi alacağım ama sırayı bana yazarsanız çok sevinirim :)

evet biri sırasını yazabilir mi acaba rica etsem:img-grin2

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri