Sayfa 19/19 İlkİlk ... 91516171819
92 sonuçtan 91 ile 92 arası

Konu: Düğün Şarkıcısı - Bölüm Yorumları

Durum:
    sukran_kudret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Düğün Şarkıcısı'nı "Eski Diziler" bölümünde görmek.....

Şükran ve Kudret'in romantik sahnelerinden,Bayram'ın komik hareketlerinden,Çiçek'in güzelliğinden,İntizar müziğinden bukadar uzak kalmak.....

Her hafta heycanla Pazar gününü bekliyememek....

Bütün bunlar canımı acıtırken,,bidaha onları hiç birarada görmiyeceğimi bilmek.....

Artık dayanamıyorum ben :img-cray::img-cray:

"Çok abartıyor" diyebilirsiniz ama o benim için diziden başka bişeydi.
    O bana sevginin,dostluğun ve aşkın nasıl olması gerektiğini öğretiyordu!
    O Pazartesi sendromumun öncesini renklendiren tek şeydi!
    O bu hayatta beni en çok güldürebilecek ve de en çok ağlatabilecek diziydi!!!

Salih'in saçmalıklarına gülerken , hemen bir sahne sonra Şükran&Kudret sahnesinde hüngür hüngür ağlardım....
    ...Ve piyasada bukadar çok saçma sapan dizi varken neden böylesine güzel bir dizinin bittiğini anlıyamıyorum!!

KanaL D'nin bitirme nedeni nedir? sorusunun cevabı olarak her kafadan bir ses çıktı!!
    1)Eğer reytingler düştüğü içinse...bu reyting düşüşünü sağlıyan da kanalın ta kendisi !!! 22:15'e DŞ'yi,,20:00'a da bir polisiye dizisini koyarsan tabii ki reyting düşer! Pazar gecesi çoğu kişinin erken yatması gerekir çünkü...

2)Eğer kriz yüzündense....bu çok saçma! örnek veriyorum...binbir gece 2.senesine gerçekten zorlama karakterler ve sürekli birbirinin aynı olaylarla zor dayanmışken 3.seneyi oynatmaya kalktılar! Kriz varsa zorlama bir 3.sene ile köşkler,villalar tutucakları yerde basit bir mahallede geçen ve de onlara hiç bir maddi eksi sağlamıyan Düğün Şarkıcısı'nın devam etmesi çok daha mantıklıydı!!!

3) Eğer sadece Kanal D ile sözleşmeleri bittiği için ise.... bu dizi okadar kötü diyildi arkadaşlar! Hatta bana kalırsa süper ama objektif bakmaya çalışıyorum. Bu dizi bütün bir yaz boyunca kanal d'yi yürütmedi mi!!? Yaz boyunca sürekli reytinglerde 1.olmadı mı?? Oldu!! Ozaman bu dizi en azından iyidir! Ve iyi bir dizi en azından bir finali hakeder!!!]

Burdan bütün kanallara sesleniyorumm!!bnm için ve fan club'taki 5.000'i aşkın üye için hala geç değil!! Lütfen ama lütfen bir kanal alsın!!! Biz ve ailelerimiz bu dizinin peşini ne olursa olsun bırakmıyacağız...Onsuz geçen 1 ay gibi bir sürede onu nekadar sevdiğimizi daha da iyi anladık! Reytinglerin düşmesine izin verir miyiz sanıyorsunuz!!!?? :icon_sorr

Durum:
    Meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    (#Lei+Jos)
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Düğün Şarkıcısı

Bayram bir kızla tanıştı ve sonra onunla yakınlık kurdu ikisi birbirini sevsede bunu bir türlü söylüyemedi sesini çok beğenirdi dinleyen kişiler bunu söylüyordu dizinin sonu nasıl bitti bilmiyorum.

Sayfa 19/19 İlkİlk ... 91516171819

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri