Sayfa 1/19 1234511 ... SonSon
92 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Düğün Şarkıcısı - Bölüm Yorumları

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    1191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Düğün Şarkıcısı - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortami olusturmayınız.
    Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=60902

İyi Yorumlar
    Bölüm Sorumlusu
    İpekaziz

Durum:
    istanbulmasali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    istanbul masalı
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı uğur_böceği Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef artık umutun diziden ayrılacağı kesinleşti..bence artık bunun üstüne gidip kendimizi ve bu foruma girenleri üzmemeliyiz.bu karar onun kendi kararı ve bizede saygı göstermekten başka birşey kalmıyor.alışmak zorundayız.evet zor olacak ama...umarım bayram karakterini diziden çıkarmazlar,gerçekten saçma olur o zaman...eğer bayram karakteri devam edecekse umutun yerine gelecek oyuncuya çok iş düşüyor,hemde çokkkk...
    nee umut ayrılıyor mu
    dizi onun için yapıldı neden ayrılıyor ya
    o zaman hemen uygun bir finalle bitsin bu dizi
    umutsuz olmaz
    olamaz:img-cray:

Durum:
    aslıay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Umut'un ayrılacağı kesin ve dizinin reytinglerinin bu kadar düşmesinin en büyük sebebidir bana kalırsa, artık o kadar 'yok' ki Bayram dizinin içinde, o kadar 'az' ki hiç olmasa daha iyi diyor insan içten içe. Yani Bayram'ın başına bir hal gelecekse- ölüm gibi, zira Bayram'ın çekip gitme ihtimali karakterle o kadar uzak bir davranış ki çok saçma inanırlığı düşük olacak ve hayal kırıklığı yaşatacak tıpkı şu Rojin'in anlattığı hikaye gibi, kan davası (ya da namus meselesi ne derseniz artık) muhabbeti kolaya kaçış yolu gibi geldi bana- bir an önce gelsin ya da Bayram karakteri aynen devam edip yerine birisi geçecekse o geçsin - ki bu intihardan farksız olur kanımca zira dizide başrol değişikliği her zaman olumsuz sonuçlanmış ve dizlerin sona ermesiyle noktalanmıştır- senaryo sürünmesin böyle, bitsin bir an önce bu geçiş dönemi, her olayın o kadar dışında ki Bayram sinirleri de harap oluyor insanın izlerken, haksızlığa uğramış hissediyorsunuz, uygun bir final yakışırdı aslında Umut'un ayrılışıyla, keşke uzatmasalardı bu kadar.

Ben artık diziyi değil de bir, belki iki bölüm sonra göremeyeceğimi bildiğim Umut'u izliyorum sadece. Tabii senaryo sebebiyle izlemek değil de 'görebiliyoruz' sadece o ayrı...

Durum:
    cate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aslıay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut'un ayrılacağı kesin ve dizinin reytinglerinin bu kadar düşmesinin en büyük sebebidir bana kalırsa, artık o kadar 'yok' ki Bayram dizinin içinde, o kadar 'az' ki hiç olmasa daha iyi diyor insan içten içe. Yani Bayram'ın başına bir hal gelecekse- ölüm gibi, zira Bayram'ın çekip gitme ihtimali karakterle o kadar uzak bir davranış ki çok saçma inanırlığı düşük olacak ve hayal kırıklığı yaşatacak tıpkı şu Rojin'in anlattığı hikaye gibi, kan davası (ya da namus meselesi ne derseniz artık) muhabbeti kolaya kaçış yolu gibi geldi bana- bir an önce gelsin ya da Bayram karakteri aynen devam edip yerine birisi geçecekse o geçsin - ki bu intihardan farksız olur kanımca zira dizide başrol değişikliği her zaman olumsuz sonuçlanmış ve dizlerin sona ermesiyle noktalanmıştır- senaryo sürünmesin böyle, bitsin bir an önce bu geçiş dönemi, her olayın o kadar dışında ki Bayram sinirleri de harap oluyor insanın izlerken, haksızlığa uğramış hissediyorsunuz, uygun bir final yakışırdı aslında Umut'un ayrılışıyla, keşke uzatmasalardı bu kadar.

Ben artık diziyi değil de bir, belki iki bölüm sonra göremeyeceğimi bildiğim Umut'u izliyorum sadece. Tabii senaryo sebebiyle izlemek değil de 'görebiliyoruz' sadece o ayrı...
    Evet yazdıklarının kelimesi kelimesine katılıyorum benim de düşündüklerimi yazmışsın valla çok saol :good: kaç bölümdür zaten Bayram karakterini geri plana attılar Bayram sahneleri çok azalmıştı dizide doğru düzgün bayram&çiçek aşkı bile izletmedi senaristler zaten Kudret&Şükran başrol ağırlıklı gitmeye başladı kariyeri açısından Umut'un ayrılmakla doğru karar verdiğini düşünüyorum

Durum:
    çılgın_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart yıldıray vuruldu

evet arkadaslar suan gece yarısı ve bayram gidiyor çiçek arkasında bağırıyor??yıldıray silahlı adamları görüyor çiçek diye bağırdı ve kendini önüne attı iste ben geçen gün söyledim çiçek yıldırayın pesinde kasacak bu 21 bölüm ve bazı kanıtları ve sahneleri umut diziden kesin çıkıyormus herkeze iy geceleri yıldıray ve çiçek yakınlaşmak için bu sahne gerçekleşti

Sayfa 1/19 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri