Sayfa 1/27 1234511 ... SonSon
131 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Olasılıksız - Adam Fawer

Durum:
    muko88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Olasılıksız - Adam Fawer

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar? Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı? Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘OlasılıkSız’ tam size göre bir roman...
    Konu Bristow tarafından (26-10-18 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.
    "Kuzgun, bağda kuzgunca bağırır ama bülbül, kuzgun bağırıyor diye güzelim sesini keser mi hiç?"

Mevlana

Durum:
    rebel_girl83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ' Lost in Alphas '
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu kitabı okudum ve oldukça güzel buldum gerçekten deja vu konusunda çok mantıklı açıklamalar yapıyo.okumanızı tavsiye ederim:img-wink:

Durum:
    ecr
    ecr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    170
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

rebel_girl acaba kitabı okudun mu? Merak ettim, hiç yorumunu belirtmemişsin de.

Ben okuyorum. Çok da güzel bir kitap. 7-8 olayı harmanlayan, kurgusu çok güzel olan, heyecanlı, bilgilendirici, soluksuz okunabilecek nadir kitaplardan birisi. Bu kitabı okumamı sağlayan arkadaşa binlerce teşekkürler.

Okumayanlar için öneririm. Asla sıkılmayacaklar

Durum:
    rebel_girl83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ' Lost in Alphas '
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ecr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rebel_girl acaba kitabı okudun mu? Merak ettim, hiç yorumunu belirtmemişsin de.

Ben okuyorum. Çok da güzel bir kitap. 7-8 olayı harmanlayan, kurgusu çok güzel olan, heyecanlı, bilgilendirici, soluksuz okunabilecek nadir kitaplardan birisi. Bu kitabı okumamı sağlayan arkadaşa binlerce teşekkürler.

Okumayanlar için öneririm. Asla sıkılmayacaklar
    eet cnm kitabı okudum bnde bi arkadaş tavsiyesi üzerine okumuştum ve gerçekten çok beğendim sonuçta o hikayelerin ustaca bi biçimde kesişmesi bni gerçekten etkiledi özellikle sonu.

kafama takılan bazı sorulara uygun cvplar bulduğuma inanıorum oldukça mantıklı yanıtlardı bni tatmin ettii.

aslında tesadüf die bişeyin olmadığını başımıza gelen her olayın yaptığımız seçimler sonunda olduğunu belirtiyor.örneğin yolda uzun zamandır karşılaşmadığımız bi dostumuzla karşılaşmamız tesadüf deil iki tarafında yaptığı seçimler yada yaşadığı olaylar sonucunda olduğunu belirtiyor.
    aslında gelecekte neler yaşayacağımız neler olacağı belli fakat biz bunları tahmin edemioruz göremioruz ama bilemiyo yada göremio olmamız belli olmadığı anlamına gelmez diyor kitap.

yani anlatabildimmi bilmiorum ama bnm anladığım buydu.

Durum:
    efran_albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    nadaan parindey
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    54

Aldığı Beğeni: 182

Bahsedilme
    2 Mesaj

benimde elime yeni geçti bu kitap.en kısa zamanda başlayacağım okumaya.çoğu kimse güzel yorumlar yapmış zaten.iyi bir kitap olduğu belli.

Sayfa 1/27 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri