Kaderin pin kodu pdf kitabı oldukça farklı, ilginç ve okuması eğlenceli bir kitap. Bu gün sizler için kaderin pin kodu yorum ve konusunu ekledim. Merak edenler bu kitabı mutlaka okumalı diyebilirim.


Doğum tarihinizin ve kaderinizin gizemli matematiği.

Bir çok kişi tarafından Douglas Forbes’in bu kitabı etkileyici bulunmuş sıradan gelişim yada parapsikoloji kitaplarının ötesinde olarak adlandırılmış bir yapıttır. Kaderin Pin Kodu size dünyayı keşfetmeyi sunmuyor fakat kendinizi ve yaşama amacınızı size açıklıyor. İnsan dünyayı kenden öğrenir sözünden çıkarak aslında size yaşam ve hayat hakkında gizli kalmış şifrelerinizi çözmenize yardımcı oluyor.


Kaderin Pin Kodu Konusu

Pin kodu tam olarak nedir, bunu kitaptan, ustadan öğreneceksiniz elbet ama benim için faydası nedir diye sorarsanız, belki tek bir sözcük yetecektir:
Anlamak……..
Tüm hayat bir ‘anlama’ çabası…. Douglas ağbi işimizi çok kolaylaştırıyor.


Kaderin Pin Kodu, doğum tarihinizi kullanarak, kişilik özelliklerinizi, hayatta öğrenmeniz gereken dersleri, toplum önünde ya da beklenmedik durumlarda ne tür tepkiler verebileceğinizi, başkalarının sizi nasıl gördüğünü, dünyayı nasıl algıladığınızı, bir işi nasıl bir ruh ile yaptığınızı açıklarken bir yandan da bu hayattaki varoluş amacınızı keşfetmenize yardımcı olacaktır.