Sayfa 1/13 1234511 ... SonSon
65 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Benimle Kal (Lisa Kleypas)

Durum:
    putikare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    City Hall
    Konular
    63
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Benimle Kal (Lisa Kleypas)

Benimler Kal
    Lisa Kleypas

Kapı savrularak açıldı. Amelia gölgelerin değiştiğini, odanın içinde birinin varlığını hissetti. Korkuyla döndüğünde Cam Rohan'ın kapıda durduğunu gördü. Kalbi müthiş bir güçle atmaya başladı. Rohan bir rüyadan fırlamış gizemli bir hayalet gibiydi.
    Yavaşça kıza yaklaştı. O yaklaştıkça Amelia etrafındaki her şeyin yerinden söküldüğünü, uzaklaştığını, onu her tehlikeye açık ve savunmasız bıraktığını hissediyordu.
    Uzun bir sessizlikten sonra Cam nihayet konuştu. Romanlar seni çağıran yoldan gitmeni, hiç arkana bakmamanı söyler. Çünkü seni ne gibi maceraların beklediğini bilemezsin.

Hiç beklenmeyen bir miras ailesini sosyetede bir üst seviyeye taşıdığında, Amelia Hathaway, genç kız kardeşlerine ve dik başlı erkek kardeşine göz kulak olmanın, bu mirasın getirdiği karmaşayla ilgilenmekten çok daha kolay olduğunun farkına varır. Bütün bunlarının yanı sıra onu uğraştıran başka bir sorun daha vardır: uzun boylu, esmer ve tehlikeli bir şekilde yakışıklı olan Cam Rohan’a karşı hissettiği çekim.
    Çoğu erkeğin ancak hayal etmekle sınırlı kalabileceği kadar varlıklı olan Cam, toplumun kısıtlamalarından sıkılmıştır ve uygarlaşmamış Çingene köklerine dönmeyi arzu etmektedir. Güzel Amelia ona yardım teklif ettiğinde, Cam öncelikle sadece arkadaş olmak niyetindedir fakat bu niyetlerin ikisini de kör eden tutku tarafından yıkılması uzun sürmez. Fakat gelenekleri katiyetle reddeden bir adam tüm zamanlatın en gelenekselleşmiş düzenine, evliliğe de hayır diyebilecek midir?
    New York Times gazetesinin en çok satan kitaplar listesinin gözde yazarlarından Lisa Kleypas, geleneklere kafa tutan iki âşığın büyüleyici ve baştan çıkarıcı hikâyesiyle ayaklarınızı yerden kesecek.

Epsilon Yayınevi
    Eylül 2009
    Çeviren : Duygu Uğur

Durum:
    Okynss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Theseus.
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Başlık için teşekkürler putikare'cim :love05:

Kapak çok albenili, hoş olmuş. Epsilonun kapaklarını pek beğenmem ama bu güzel :good: Ayrıca konusuda çok hoş.. :img-yes: En yakın zaman da alıp okuyacağım.

Durum:
    Maz!n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Harika konu için teşekkürler
    Devam etti ve Athrmena yeni eserler

Durum:
    *IremCullen* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Fangtasia
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

lisa kleypas'in kitaplari severim..türkceye cevirilmesine cok sevindim :happy0064 genelde dönem kitapi yaziyor..bu kitapi okumadim..dönemdir kesin buda..yanlis hatirlamiyorsam bu kitapda seri kitapi olmasi lazim..hathaway serisi ama bu sefer sanslisiniz 1 kitap bu :good:
    Galiba benim beyaz atli prensimin atini calip sucuk yaptilar,yoksa bu kadar gecikmezdi :)))

Durum:
    1g9s0g5s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    FCBarcelona.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı *IremCullen* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lisa kleypas'in kitaplari severim..türkceye cevirilmesine cok sevindim :happy0064 genelde dönem kitapi yaziyor..bu kitapi okumadim..dönemdir kesin buda..yanlis hatirlamiyorsam bu kitapda seri kitapi olmasi lazim..hathaway serisi ama bu sefer sanslisiniz 1 kitap bu :good:
    Evet , söylediğin gibi Hathaway serisi ve bu sefer gerçekten şanslıyız ... Lisa Kleypas okumaya can attığım yazarlardan biriydi ve internetten kitaplarının e-book'larını bulamıyordum .... Umarım bir an önce raflarda yerini alır ...:happy0064
    Can yoldaşım sana söz.

Sayfa 1/13 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri