3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Aşk Masum Bir Öpücük (Kathleen Tessaro)

Durum:
    *Zeynep* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ' a l s e l .
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Aşk Masum Bir Öpücük (Kathleen Tessaro)

Aşk tek inandığım gerçek. Yaşamın anlamı. Bu kelimenin yerini tutacak, yaşama bağlayacak başka sihirli bir kelime var mı? Bizi yüreklendiren, bizi bulutların üzerinde dolaştıran, özgürce yaşamaya iten, aşktan başka ne olabilir? Aşk masalı! Belki de hayatım boyunca yaşadığım, yaşamak istediğim buydu. Bir aşk masalı! Buna bir isim bulamıyordum. Çok güçlü bir aşk hikayesi ve aşk üzerine küçük bir el kitabı. - Elle- Bugünü anlatan, ultra keskin ve acı verici bir roman. - Sunday Times- Aşk, masumiyet ve yaşam üzerine ince bir roman. - Woman and Home- Büyük bir canlılıkla yazılmış..dar bir geçitte yürür gibi kalbiniz çarpacak. - Daily Mail- Dostluk, aşk ve vazgeçemediğimiz düşler üzerine sımsıcak bir hikaye. - Cosmopolitan- Zeki, orijinal ve hızlı bir çıkış. - Usa Today-
    Dil</SPAN>: Türkçe Yayın Yılı</SPAN>: 2006 Sayfa Sayısı</SPAN>: 154 Kapak Türü</SPAN>: Karton Ebat</SPAN>: 13,5x19,5 cm Kağıt Türü</SPAN>: İthal
    30%

Durum:
    *Zeynep* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ' a l s e l .
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Romanı bitirdim fakat;anca yorum yapabiliyorum. :)

Öncelikle roman için okuduğum en güzel,en tutkulu,en etkileyici aşk romanıydı diyebilirim.Aşkı o kadar iyi hissettiriyor ki,kitabı bir yana bırakıp gözlerinizi kapatıp sevgilinizi hayal edesiniz geliyor.:)

Evie&Jake'in aşkındaki tutkuya,sevgiye hayran olacaksınız.Tabii ki başlarda.:icon_whis

Roman çok akıcı bir üsluba sahip aslında fakat yazılış tarzı olarak yazar beni hiç sarmayan bir tür kullanmış.Bir geçmişten yazıyor bi gelecekten.İnsanın kafası karışıyor.Çok fazla kopukluk oluyor aralarda.

Sonu mutlu son sanırım anlayamadım.O derece kopuk işte.:img-hyste

Jake'e çok kızdım.Hem uyuşturucu müptelası ve bunu karısından saklıyor,hem de karısının çantasında yıllar önceden kalma bir erkeğin telefon numarası çıktı diye karısına güvenmiyor,çok ağır laflar ediyor.Bişeyler saklayan dolayısıyla güvenilmemesi gereken kendisiyken bir de üste çıkıp Evie'ye güvenmiyor. :kahve

Alex'e gelince.O çocuğa aşık oldum ben ya.:img-in_lo Yerim seni junior Jake.:img-in_lo

Robbie&Evie'ye de değinmeden geçmeyeyim.Robbie'nin öldükten sonra gelmesi falan çok saçmaydı.Ama dostlukları imrendirecek cinstendi.:img-in_lo

Yazar keşke Evie'nin gençlik dönemini yazsaydı sadece.2-3 sayfayla da gelecekte neler olduğunu özetleseydi böyle kafa karıştırıcı bir kitap olmazdı diye düşünüyorum.:img-yes:

Sevgiler...

Durum:
    ishlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    jason'la heryerde :)
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence çok karışıktı ve hiç akıcı değildi kısacası beğenmedim sonunda kimle Piotr'l evlendi mi onu da çıkaramadım annesiyle karşılaşınca eşim müzisyen diyor açıkçası çok soru işareti bıraktı kafamda...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)