Sayfa 1/3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İkiz Bedenler (Tess Gerritsen)

Durum:
    cananyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart İkiz Bedenler (Tess Gerritsen)

Yazar:Tess Gerritsen
    Orjinal Adı:Body Double
    Çevirmen:Bahar Çelik
    Sayfa Sayısı:448
    Yayınevi:Martı Kitabevi
    Yayın Tarihi:Şubat 2010

Dr. Maura Isles, deyim yerindeyse hayatının en tehlikeli olayına tanık olmak üzeredir. Yüzleşeceği seri katil beraberinde çok gizli sırları açığa çıkartacak. Cerrah ve Günahkar adlı romanların devamı olan bu muhteşem gerilim romanında Jane Rizzoli serisinin yeni hikayesine tanık olacağız.
    Dr Maura Isles, geçimini kadavraları incelemekle sağlamaktadır. Metropolitan City’de patoloji uzmanı olarak çalışan Isles, normal bir insanın hayatında göremeyeceğinden çok daha fazla ceset görmüştür-bunların çoğu hunharca katledilmiş insanların cesetleridir. Fakat daha önce hiç kanının çekildiği, dona kaldığı, tansiyonunun düştüğü bir vakayla karşılaşmamış olan Maura’nın karşısındaki cesedin duruşu bile onu korkutmaya yetmiştir. Çünkü daha önce önünde uzanan cesetlerden hiçbiri onun cesedi olmamıştır.
    Her şey ortadadır. Gözleri önünde yatan cesetten daha gerçek bir delil yoktur. Jane Rizzoli’de cesedin Maura’nın evinin önünde ölü bulunduğunu söyler. Cesetteki tüm uzuvlar Maura’nın vücudundakilerle neredeyse örtüşmektedir. Daha da korkunç olanı, Maura’nın ve cesedin doğum tarihi ve kan grubu tıpatıp aynıdır. Şoktaki Maura için son seçenek, DNA testi olacaktır fakat testin sonucu daha da şoke edicidir: Ceset Maura’nın ikiz kardeşidir. Şimdiden karanlık, tehlikeli ve rahatsız edici bir cinayet davasına dönen olay arkasında bir çok karanlık sırrı da barındırmaktadır.
    Cevapların peşine düşen Maura, bir sahil ilçesi olan Maine’e gider. Burada da onu korkunç süprizler beklemektedir. Herşeyden daha ürkütücü olanı ise, etrafta kol gezinen seri katilin, cinayetlerine de durmak bilmeden devam etmesidir. Katliamı durdumak ve geçmişi hakkındaki bu karanlık sayfaları aydınlatmaya çalışan Maura’nın ilk işi hiç kimsenin bilmediği, bu güne kadar görmediği gizli annesini bulmak olacaktır.

“Sizi her zaman soluksuz bırakmayı başaran Gerritsen’den muhteşem bir roman”
    –The Philadelphia Inquirer

“Tess Gerritsen’in ne kadar iyi korkutabileceğini göreceksiniz. Eliniden bırakamayacak, sinirlerinizi kontrol edemeyeceksiniz.”
    –HARLAN COBEN

“Hikaye ağlarını örüyor, akıl almaz bir kurgu.”
    –Entertainment Weekly

Durum:
    anemon_kızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bibliothèque
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sonunda yeni kitap çıkmış.
    cananyc başlık için teşekkürler canım.
    Ama açıkçası daha kitabı almadan hayallerim yıkıldı.
    Konu direk sevgili doktorumuz maura ve ölen ikiz kardeşinin üzerine kurulmuş.
    Konu merak uyandırıyor. Ama benim rizzollim olsa daha bi güzel olurmuş. :hıh

Durum:
    R_paTTZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Finn, My Love*
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

daha okuyamadım ama eminim ki çok güzeldir..
    Tess cidden çok başarılı :)
    Hızlı olmakla bir yere yetişilir ve yol boyunca her yeri kaçırırsın.

Durum:
    _catherine_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Dimitri&Jace yanında
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

çok mutlu oldum kitabın çıktığını görünce:happy0064 ama çok da sinir oldum:img-beee: hala şu mauraya ısınamadım.hatun sanki rol çalıp duruyo rizzoliden.
    yinede çıkar çıkmaz alıp okuyacam en beğendiğim polisiye yazarlarından biri gerritsen ve en sevdiğim 3 bayan polis kahramanı
    1-eve dallas
    2-jane rizzoli
    3-kate moran
    rizzoliyi yeniden okumak çok heycanlı olacak.elbette sevgili kocası dean'i de:img-in_lo
    kapağı günahkarın kapağıyla çok benzer sanırım bütünlük yakalamaya çalıştılar.hoş olmuş ama orjinali daha iyiydi bence:icon_whis

Durum:
    cananyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben de daha almadım en kısa zamanda okumak istiyorum.Martı Kitabevi İkiz Bedenler için bir video hazırlamış,baktım Tess de bloguna koymuş."Türkiye benim için özel bir yer bu yüzden kitabın kampanyasını yakından izliyorum." demiş.Çok seviyorum bu kadını ben.:img-wink:
    Artık bir sonraki kitap "Vanish" için Mayıs'ı bekleme vakti:kahve

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri