Sayfa 2/11 İlkİlk 123456 ... SonSon
53 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Thor: Karanlık Dünya / Thor: The Dark World (01.11.2013)

Durum:
    deniz devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ten years of pepperony
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    64

Aldığı Beğeni: 21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben filmi çok beğendim klasik bilindik süper kahraman ana fikrinden ortaya çıkıyor ama görsel efektlere savaş kavga sahnelerine diyeceğim yok :img-wink: ilk filmden daha çok sevdim ikinci filmi ve natalie kendisine leon filminden beri hayranım zaten
    chris hem oyunculuk hem fiziksel anlamda maşallah diyelim :img-wink: tam bir thor
    anthony hopkinse söylenecek laf yok zaten bize sadece şapka çıkarmak düşüyor
    neyse filmi genel anlamda beğendim aksiyon sever biri olarak iyi yorumlar
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Durum:
    ffatma12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

bende filmi bugün izledim aslında 1.sini zilemden 2 izlemişiz haberimiz yok izlerken anladım Loki olayı new york olayı falan.ilkinide en kısa zamanda izlicem zira bende filmin adı loki olsun taraftarıyım çok sevdim banane thor dan ya moduna girdim.bir film karakteri sevincede çok mutlu oluyorum.
    Spoiler İçermektedir

Durum:
    deniz devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ten years of pepperony
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    64

Aldığı Beğeni: 21

Bahsedilme
    0 Mesaj

[SIGPIC][/SIGPIC]

Durum:
    acardli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Zarifoğlu dizeleri - Loki
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Filmi izledim geçenlerde. Nasil baslasam nerden baslasam bilemedim ...

Thoru izledikten sonra birde pesinden Avengeri izledikten sonra ... fena sekilde Loki ye karsi bos olmadigimi anladim arkadas!:) :img-hyste

Bir tarafim bakmak istiyor bir tarafim uzuluyor (gerçi Avenger 2 seneye çikacak orasi ayri ama Lokinin olup olmadigi muamma :icon_sorr )

Neyse filme geri donelim ... Avenger olayindan sonra sunu farkettim Tony stark olsun ve diger kahramanlar olsun New York olaylarindan etkilendiler bir sekilde ... Bunun içindede Thorda dahil tabii ... Avengeri ve hemen arkasindan Iron 3 ve Thor 2 yi izleyenler ne demek istedigimi iyi bilirler ... Eski dusmanlar geri donuyor ... ve bizimki (Loki) yine yapicagini yapiyor kipirdamadigi hücresinden ustelik... Ve olanlar oluyor Thorun annesi ölüyor ... ve yine olaylar olaylar ...

O degilde Lokinin tek çizgi karakter olmadigini açik sekilde goruyoruz bu filmde ... o yonunu islemeleri çok iyi olmus :good: Belki kralina karsi bir nefretlik Thora karsi bir kiskançlik besliyor ama filmde açik açik goruyoruz ki gerçek annesi olmadigini bilsede Thorun annesini gerçektende anne yerine koymus o sekilde seviyor ... Zaten kadincagiz oldukten sonra ve Thor yardim için Lokiyi ziyaret ettiginde ilk sinsi kotu gulumsemesiyle konusuyor Thora ama sonradan gerçek halini gosterip her tarafi yikmis saçi basi dagilmis hatta kendini bile yaralamis bir Lokiyi goruyoruz ... Hakkikaten o olay onu derinden uzmus sarsmis etkilemis ... bu yonunu gostermeleri HARIKA olmus :good: tamamen kotulukle dolu bir insan degilmis yani ... bunu gostermelerine çok sevindim :img-wink:

Birde Hücreden çikar çikmaz baya baya konustu gerek Thoru kizdirdi gerek Thorun arkadaslarindan uyari aldi ama çok eglenceli yorumlara yer açti bu "Sakin ihanet etme biliyorum artik kaçinci uyarim bu! " gibiler birde Jane in Lokiyi gorur gormez tokat atmasi ve ondan gelen replik "Bu kizi sevdim!" :img-hyste bu kez hakikaten de ihanet etmedigi ve film çok iyi bitti :img-wink: en azindan benim açimdan :) :img-hyste

Dolu dolu izlenilir tavsiye ediyorum :img-wink:

Durum:
    FZReyMaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Konya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    29
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Thor gerçekten kaliteli bir yapım.
    Mükemmel yani.Oyuncular da çok iyi seçilmiş.
    Ne kadar sevsem de Dünyadaki kısımları dışında sıkılıyorum.
    Biran önce bitsin istiyorum.
    Ama sonuç olarak ikisini de izledim ve herkese önerebileceğim bir film :img-wink:

Sayfa 2/11 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri