Sayfa 2/30 İlkİlk 12345612 ... SonSon
150 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Yenilmezler: Ultron Çağı / Avengers: Age of Ultron (01.05.2015)

Durum:
    acardli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Zarifoğlu dizeleri - Loki
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ASIRI merakla beklemekteyim bu filmi.
    Dort gozle degil adeta 24 gozle bekliyorum ...

Marvelerle son bir kaç aydir haşır neşir oldum .... elbette baska izledigim Marveller (Xmenler Wolverineler Hulk vs ) daha onceden olmustu ama Iron Man/ Thor/Captain America ve Avengeri daha yeni izledim diyebilirim... ona ragmen bu 3-4 ay bekleyis inanilmaz uzun geldi bana ... Zamaninda izleyenler icin tahmin bile edemiyorum bana bu denli uzun geldiyse onlar için asir filan geçmistir.

Soylentilere gore Black Widow un geçmisini biraz olsun gorecekmisiz. E bir zahmet anlatsinlar fena olmaz hani :) Avenger 1inde ikide Hawkeye ile Moskova Moskova diyip duruyorlardi. Kod isim gibi sadece ismi geçiyordu neler olup bittigini bimiyorduk ornegin. :img-hyste

Bir diger soylentiye gorede Thorun Heimdalli ve bizim meshur nami deger LOKI de azicik olsa yer aliyormus filmde; hatta bu konuda Loki agirlikli film yapmamalari yerinde bir karar olmus nihayetinde iki defa filmin kotusu ayni kisi olamaz dimi çok sikici olurdu :img-wink: ... her ne kadar karaktere BAYILSAMda izlemeyi sevsemde kabak tadi verirdi ... azcik gorecegimiz kisim içinse soyle bir dusuncem var ya bas yada sonda olurlar Kameo seklinde yani 30saniye filan. :) Marvelin her zamanki yaptigi gibi. Ha gorecekmiyiz soylenti dogru mu degil mi orasi muamma olsada ..

yinede saglam kaynaklar var: Heimdalli oynayan oyuncunun açiklamasindan tutun sette çekilen Lokinin fotosuna kadar var ... ama çok gozukmesede çok uzulmem herhalde :icon_whis

Birde su ikizlere deginmek istiyorum; bildigim kadariyla Magnetonun çoculariymis onlar; Quisilver ve oburunu unuttum ... keske Xmendeki bir iki kahramanlarida gorebilsek :) bir Wolverine fena olmaz ornegin :img-wink:

Herneyse Marvelin basarili filmlerden sonra iki dizi yapmak her baba yigidin harci degil ama bu kadarda el ustunde tutulurken sonuna kadar devam etsinler ... izleyenler hep olucak! :happy0064 :good: bakiniz Agents of S.H.I.E.L.D bakiniz Agent Carter :love01:

Ayrica filmler ve diziler arasindaki baglantilari da es geçmemek gerek ; guzel dusunulup guzelce mantikli bir sekilde isliyorlar her ikisinide Agent of Shield ve Agent Carter uzun gelen bu bekleyis zamanini daha da kolaylastirdi :good: o açidan boyle projeler yapmalarindan oturu emegi geçenlere minettarim. :good:

Nisan ayi gel gel! Bomba gibi gelceginizi biliyorum zaten orasi tartisilmaz :img-hyste

Durum:
    suzaku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sonunda izleyebildim ama ne bekledim ne buldum bilemedim. film harala gürele başladı bitti sanki tamam 2 saat süreli ama ne bileyim bir takım olaylar sindirilemedi gibi misal ikizler burada x-men den bağımsız gibiler winter soldier ın jenerik sonrası kısmından biraz ipucu kaptık ama neyse sonu da ilginçti devamında böyle düşünceli çatık kaşlı kalmamak ümidiyle diyelim ne yapalım

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 434

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Yenilmezler: Ultron Çağı / Avengers: Age of Ultron (01.05.2015)

THOR

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Bahsedilme
    5 Mesaj

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Bahsedilme
    5 Mesaj

Sayfa 2/30 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri