Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
21 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Gone Girl / Kayıp Kız (10.10.2014)

Durum:
    lambrusco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

kadroyu fazla beğenmedim ama film güzel olabilir

Durum:
    MissCullen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    249
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir müddettir vizyona girsin diye bekliyordum ve sonunda izleme fırsatı bulabildim. Beğendim mi? Evet. Daha çok beğenebilir miydim? Ona da evet. Sanırım yönetmen David Fincher olunca beklentim de epey yüksekti, ondan oldu. Anlamlandıramadığım ve atlandığını düşündüğüm birkaç husus oldu, keşke onlar da olmasaymış. Bunların dışında oyuncu kadrosunun rollerinin altından başarıyla kalktığını düşünüyorum. Özellikle Rosamund Pike gerçekten de çok hoşuma gitti. Enteresan bir gerilim, tavsiye ederim. :)

Durum:
    Solist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Filmi izledim ve bayıldım. Kitabını okumamıştım. Normalde filmini izlediğim kitapları sonradan okuyamam çünkü karakterlerin büyüsü bozulmuş olur onlara bir yüz belirlendiğinde. Ama bu filmi izledikten sonra o kadar beğendim ki dayanamayıp kitabı da okumaya başladım. Sanırım bunda Rosamund Pike'ın etkisi büyük. Harika oynadı rolünü, çok çok yakışmış. Ben Affleck de oyunculuk olarak iyiydi fakat Nick karakteri etkileyici değildi. Amy ise unutulmayacaklarımın arasında. :)

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

kitabını okudum,filmini de izledim ,başarılı bir kitap uyarlaması herşeyden önce onu söyleyeyim.Rosamund Pike'ın muazzam performansı için bile izlemeye değer.
    benim gibi evlilik kavramını gereksiz bulan biriyseniz,zaten sıcak bakmadığınız evlilikten hepten soğuyabilirsiniz onu da belirteyim.
    ayrıca film kitabın kırpılmış hali,kitabı da şiddetle öneririm.:img-wink:

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

“Nick loved a girl I was pretending to be. Cool Girl. Men always use that as the defining compliment, don’t they? She’s a cool girl. Cool Girl is fun. Cool Girl is game. Cool Girl is hot. Cool girl never gets angry at her man. She only smiles in a chagrined, loving manner and then presents her mouth for fucking. Go ahead. Cum on me! I don’t mind, I’m Cool Girl. The window dressing varies. The personality’s the same. Cool Girl likes what he likes and puts him first and does it all with a fucking smile. I waited years for the pendulum to swing the other way, for men to read Jane Austen and make out with each other while we leer. And then we’d say, yeah, he’s a cool guy. I will admit: For someone who likes to win, it’s tempting to be the girl every guy wants. When I met Nick I knew he wanted Cool Girl. For him, I was willing to try. I wax—stripped my pussy raw and blew him regularly. I drank bourbon and bantered. I laughed at my mistakes. I made fun of myself. I was fucking game. Nick teased things out in me I didn’t know existed: A lightness, a humor, an ease. And I made him smarter, sharper. I inspired him to rise to my level. I forged the man of my dreams. We were happy pretending to be other people. We were the happiest couple we knew. Besides, what’s the point of marriage if you’re not happy? But Nick got lazy. He became someone I did not agree to marry. And he actually expected me to love him unconditionally. Then he dragged me, penniless, to the navel of the country and found * himself a newer, younger, easier Cool Girl. You think I would let him destroy me and end up happier than ever? No. Never. He doesn’t get to fucking win. He needs to learn. Grown—ups work for things. Grown-ups pay. Grown-ups suffer consequences.”
    — Amy Dunne, Gone Girl

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri