Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Gone Girl / Kayıp Kız (10.10.2014)

*mirage*
    *mirage* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim biraz psikolojimi linç etti bu film açıkçası. Bunu izledikten sonra gece bi türlü uyku tutmadı Yalnız bir yönetmenin bütün filmlerinin kurgusu senaryosu hep mi böyle şahane olur arkadaş. Bir tane vasatını izleyemedim daha. Bu kadar mükemmellik tehlikeli. :)

Kadroyu önce biraz sönük buldum. Ama filmi bitirdikten sonra zaten hangi oyuncular seçilirse seçilsin böyle bişey çıkacağını anladım. Senaryo çok iyiydi. Beklenmedik:) Bi daha olsa izler miyim hayır tabii

Durum:
    Lavinia Lamarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    sirenscall.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Her zaman mükemmel olan Rosamund Pike'ın çılgın attığı film.Ama işte, bana göre, Oscar'ı Julianne Moore alacak.:img-wink:Gerçi ben Rosamund'un ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlamak için bir Oscar'a ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.Bu film önünü açmıştır.

Amy'nin Cool Girl konuşması uzun süre aklımdan çıkmadı.Çok, çok vurucu bir film.Muazzam.
    "Biriyle gitmek, biriyle gerçekten çekip dibine kadar gitmek, arkandaki herkesi öldürmek demek."

Durum:
    GFBusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    toujours pur
    Konular
    272
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

"Enchantée."

Durum:
    Yakup Cemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Gone Girl / Kayıp Kız (10.10.2014)

Bu filmi ilk izlediğimde gerçekten de Seven, Fight Club ve Zodiac ile müthiş işler çıkartan Fincher'ın elinden çıkmış bir film olduğunu anladım. Özellikle kadının kurguladığı olayların gerçekleşmemesi ve senaryanın yeniden toparlanarak farklı bir alana yönlendirmesi film adına hoşuma giden noktalardan biri oldu.
    "Gone Girl konusu itibariyle bakıldığında, mutlu başlayan ve evliliğe dönüşen bir ilişkinin sıradışı değişimini incelerken, evlilikte kadın ve erkeğin rolü, çiftlerin evliliğe bakış açılarında zamanla meydana gelen değişimler ve aldatma kavramlarına da ince dokunuşlar yapar. Buna ek olarak; hikaye kurgusu içerisine yerleştirilen gizem ve çözülmeyi bekleyen ipuçları, izleyicinin merakını yükselterek filme olan ilgi düzeyini arttırma yönünden büyük önem taşır."
    Bence aksiyon, gizem ve gerilim arayan sinemaseverler için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film.

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 434

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Gone Girl / Kayıp Kız (10.10.2014)

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri