Sayfa 1/31 1234511 ... SonSon
152 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Thor:Ragnarök (27.10.2017)

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    294

Aldığı Beğeni: 161

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Thor:Ragnarök (27.10.2017)

Thor : Ragnarök

Yönetmen: Taika Waititi

Senaryo: Stephany Folsom, Jack Kirby, Stan Lee, Craig Kyle, Larry Lieber, Eric Pearson, Christopher Yost

Cast: Chris Hemshworth(Thor), Tom Hiddleston(Loki), İdris Elba(Heimdall), Antony Hopkins(Odin), Cate Blanchett(Hela), Mark Ruffalo(Hulk), Tessa Thompson(Valkyre), Jeff Goldblum(Grandmaster), Karl Urban(Skurge)

Konu NATY&FACU tarafından (23-09-17 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    294

Bahsedilme
    1 Mesaj

Marvel filmlerinin tamamını daha yeni izledim.Bu yazı,sayelerinde daha keyifli geçirdim,teşekkür ederim kendilerine!
    İlk izlediğim Marvel filmi Thor'du,aslında!
    Bir kaç yıl önce, "Once Upon A Time"de oynadığı rolüyle dikkatimi çeken,Josh Dallas(Fandal) neymiş,kimmiş,kapasitesi nedir diye bi izleyim dediğim Thor(1) çok sıkmıştı;Loki hariç!:img-eat: Direkt Loki'ye odaklandığımı hatırlıyorum ilk Thor izleme tecrübemden!Sonra Guardians of Galaxy ile Marvel evrenini merak edince,baştan evreni tanımak istedim ki;iyi de yapmışım! Iron Man ve Loki favorim oldular,serinin 12 filmden oluşan tamamını izleyince.
    Bu filmde Loki geri dönüyor.Zaten,son Thor filminde görmüştük;Odin'in yerine geçmişti bir şekilde! Çizgi romanlarda Loki'nin kızı görünen ama oyuncusu Cate Blanchett'in yaşı düşünülünce kafa karıştıran (Cehennem Tanrıçası)Hela karakteri ile işbirliği yapıp;Odin'i "Dünya'ya sürgüne yollayan,tahtına el koyup,Thor'u etkisiz kılan" biri olarak geri dönüyor,Loki,bu filmle!Bununla da yetinmiyor ve Hulk'la Thor'u;bu,gelmiş geçmiş;-en sınırsız-2 gücü, bir dövüş arenasında kafa kafaya getiriyor!2017 yılının;Doktor Strange ile birlikte,en merak edilen,en heyecanlı ve en "Serinin kaderine etki eden" filmi olacağını düşündüren bu yapımı merakla bekliyorum ben,kendi adıma!

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nurdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marvel filmlerinin tamamını daha yeni izledim.Bu yazı,sayelerinde daha keyifli geçirdim,teşekkür ederim kendilerine!
    İlk izlediğim Marvel filmi Thor'du,aslında!
    Bir kaç yıl önce, "Once Upon A Time"de oynadığı rolüyle dikkatimi çeken,Josh Dallas(Fandal) neymiş,kimmiş,kapasitesi nedir diye bi izleyim dediğim Thor(1) çok sıkmıştı;Loki hariç!:img-eat: Direkt Loki'ye odaklandığımı hatırlıyorum ilk Thor izleme tecrübemden!Sonra Guardians of Galaksi ile Marvel evrenini merak edince,baştan evreni tanımak istedim ki;iyi de yapmışım! Iron Man ve Loki favorim oldular,serinin 12 filmden oluşan tamamını izleyince.
    Bu filmde Loki geri dönüyor.Zaten,son Thor filminde görmüştük;Odin'in yerine geçmişti bir şekilde! Çizgi romanlarda Loki'nin kızı görünen ama oyuncusu Cate Blanchett'in yaşı düşünülünce kafa karıştıran (Cehennem Tanrıçası)Hela karakteri ile işbirliği yapıp;Odin'i "Dünya'ya sürgüne yollayan,tahtına el koyup,Thor'u etkisiz kılan" biri olarak geri dönüyor,Loki,bu filmle!Bununla da yetinmiyor ve Hulk'la Thor'u;bu,gelmiş geçmiş;-en sınırsız-2 gücü, bir dövüş arenasında kafa kafaya getiriyor!2017 yılının;Doktor Strange ile birlikte,en merak edilen,en heyecanlı ve en "Serinin kaderine etki eden" filmi olacağını düşündüren bu yapımı merakla bekliyorum ben,kendi adıma!
    Sevgili Nurdi,

Bende bu filmi sabirsizlikla bekliyorum. Ozellikle Loki'yi tekrar izleyebilecegim icin. Yoksa filmin yuzune tekrar bakmazdim sanirim. Tom Hiddleston icin katlandim o filme. Gecen kendisinin The Night Manager dizini izledim Hugh Larie ile. Bir sanat saheseri resmen. Tekrar hayran oldum. Izlemediysen tavsiye ederim :img-wink:

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    294

Bahsedilme
    1 Mesaj

Filmin afişi de çıktı sonunda
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler tumblr_odgwhog2Qu1vvvh56o1_540.jpg‎  

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu filmde doktor strange de olacak mi? Tupludeki fragman, fanmadeden beterdi de ondan soruyorum.

Sayfa 1/31 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri