Sayfa 1/2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi / Rogue One: A Star Wars Story (14.12.2016)

Durum:
    omayra73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İnce Çizgide
    Konular
    776
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi / Rogue One: A Star Wars Story (14.12.2016)

Yönetmen: Gareth Edwards
    Senaryo:

Oyuncular: Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed, Forest Whitaker.

Bir grup beklenmedik kahraman, İmparatorluğun en büyük imha silahı olan Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelir. Star Wars zaman tünelindeki bu kilit olay, sıradışı şeyler yapmayı seçen sıradan insanları bir araya getirir ve bu şekilde kendilerinden daha büyük bir amacın parçası haline gelirler.

Durum:
    alyaria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    hayalim başka bir galaksi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 38

Bahsedilme
    1 Mesaj

Kimse izlemedi sanirim filmi. Filmi izleyeli uzun zaman oldu baktım yorum yok ben yapayım dedim. Yıldız savaşlarının tüm seri filmlerini izlemiş biri olarak filmi güzel bulduğumu belirteyim. Film, çekim tarihi olarak ilk , kronolojik film olarak serinin ikinci uclemesinden hemen öncesine denk geliyor. Yani iki uclemenin tam ortasina denk geliyor. Çekim tarihi olarak ilk star wars filmi prenses leilaya ulaşan bir asi mesajının etrafında şekillenir. Bu mesajda meşhur ölüm yıldızının planları vardır. Leila imparatorluk gucleri tarafindan yakalanmadan hemen once R2D2 ile bir mesaj gonderir ve bilenler bilir mesaj han solo ve luke skywalker in eline geçer. Asilerin Macerasi böyle başlar.

İşte rogue one Leilaya ulaşan bu ölüm yıldızı planlarınin asiler tarafindan nasıl ele geçirildiğini anlatır. Baslar sıkıcı gelebilir ama sonlara doğru yükselen ve star wars hissiyatını yakaladım diyeceğiniz bir filmdir.

Bilmeyenler için edit: star wars serisinin çekilen ilk üç filmi kronolojik hikaye sıralamaya göre aslında ikinci uclemedir. Hikayenin asıl başı, örneğin darthvaderin nasıl karanlık tarafa geçtiği, jedilerin yok oluşu, cumhuriyetin yıkılıp imparatorluğun yükselişi, leila ve luke'un doğumunu kapsayan ucleme 2000 li yıllar teknolojisi ile çekilmiştir. Tüm seriyi izlemek isteyenler önce 2000 lerde çekilen uclemeyi, sonra rogue one'i, ardından 1977 de çekilmeye başlamış olan uclemeyi ve en son "güç uyanıyor"u izlemeli..

Durum:
    elizabethswann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben bu filmi ilk duyurulduğundan beri bekliyordum.Star Wars filmlerinin hepsini izlememin nedeni bu filmin güzel kadrosu oldu.Rogue One'ı ilk izlediğim zaman çok beğenmiştim ama şimdi anlıyorum ki çok daha iyi olabilirdi.Eleştirilerde bazı izleyicilerin karakterlerle bağlantı kuramadığını okudum,tamamen olmasa da onlara hak veriyorum.İlk 6 film daha çok keyif vermişti(doğal olarak) ama yine de güzel bir film,eğer Star Wars hayranıysanız mutlaka izlemelisiniz.

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 434

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi / Rogue One: A Star Wars Story (14.12.2016)

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 434

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi / Rogue One: A Star Wars Story (14.12.2016)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri