Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: La La Land / Aşıklar Şehri (30.12.2016)

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

All About Eve ve Titanic filmlerinin 14 adaylık rekorlarına ortak oldu. Film yayınlandığından beri tahmin edilen bir durumdu.

Ben-Hur, Titanic ve Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü filmleri 11 oscarla rekoru elinde bulunduruyorlar. Bakalım La La Land bu rekora ortak mı olacak yoksa yeni bir rekor mu kıracak. Merakla beklemedeyim.

Durum:
    Darmody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    VATIKAN
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    155

Aldığı Beğeni: 785

Bahsedilme
    4 Mesaj

Ryan ile Emma'nın şarkı söyleyip,dans ettikleri o araba arama sahnesi tek seferde çekilmiş.

Bu arada ben bu filmi sanata adanmışlığa saygı olarak gördüğüm için sevdim.Jazz ve müzikaller globalleşen dünyada giderek tükenirken, o yok olan sanata saygı duruşu gibi film
    :img-in_lo

Durum:
    ozgenuroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Gingers
    Konular
    24
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 28

Bahsedilme
    0 Mesaj

Filmin renkleri,nostaljisi müthiş.Woody Allen'ın cafesindeki gibi bir benzetmede oldu benim gözümde.

Günümüzün gerçekçiliği ile nostaljiyi harmanlamış.Tek eksik nokta bana göre senaryo.Amerika(Akademi) artık bu noktada büyük tıkanıklıklar gösteriyor.Senaryoyu klişe bulsam da(Ki bu açıdan bana göre yönetmenin diğer filmi Whiplash daha iyi) işleniş muazzam.

Ryan Gosling hayranlığım yoktu,izlediğimde aaaa süper olmadım hiç bir zaman.Olması gerektiği gibiydi benim için ta ki bu filme kadar.Kesinlikle hayran kaldım.Her bir mimiğinden,küçücük bir omuz silkmesine kadar.

Akademiyi filan bilemem(Ki çoğu ödülü alacağını düşünüyorum).İyi bir film.Bu zamana kadar rekor filmleri geçecek kadar değil(Özellikle Ben-Hur ve Lord of the Rings).Ama son zamanlarda ki güzel filmlerin arasında.İzlerseniz pişman olmazsınız
    Puan vermem gerekirse 8/10.

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    277

Aldığı Beğeni: 151

Bahsedilme
    1 Mesaj

Kaç hafta oldu hala,evirip çevirip müziklerini dinliyorum.Filmi de en az 4 kere izledim tekrar tekrar.Daha da izlerim her bunaldığımda.Ha,aman aman bir senaryosu yok ama tam da Darmody'nin yazdığı gibi,sanata adanmışlığı yok mu!Beni bitirdi.
    Müziklerinde favorim özellikle,Oscar'a da aday olan ve epeyce kendimi bulduğum, "Audition". Kaç Oscar kazanacağı filan umurumda değil,şahsen izlediğim en güzel ve özel filmlerden...
    bonis nocet qui malis parcit

Durum:
    perhapss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok iyi yorumlar alan bir film oldu. İzleyip izlememek arasında kararsızdım ama buradaki yorumları da okuyunca seveceğimi düşünüyorum. Hem müzikal hem de en beğendiğim aktörlerden Ryan Gosling başrolde. Üstelik oscara aday.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri