Sayfa 17/17 İlkİlk ... 71314151617
83 sonuçtan 81 ile 83 arası

Konu: La vita è bella / Life is Beautiful / Hayat Güzeldir (26.02.1999)

Durum:
    skinny elf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben bi ara ağlayamadığım bi döneme girmiştim. Gerçekten, göz pınarlarım kurumuştu sanki. Duygusuz, odun gibi bişey olmuştum. "Sanırım beni kimse ağlatamaz" diyodum. Sonra, 2010'dan sonra Hollywood'un çerçöp olduğunu fark ettim, ve eski filmlerle nostalji yapmak istedim... sıra 2. Dünya Savaşı'nı anlatan kült filmlere geldi. Piyanist'i izleyemedim mesela, o çok ağırdı. İnsan neden kendi kendine işkence yapsın ki? Ama bu dizide bir Robert unsuru var, Joshua'ye hayat veren o sevimli yumurcak var, yüzünde bir tebessüm izliyorsun çoğu sahnesini, ama o müzik devreye girdiğinde dağılıyorsun... cidden, ağlama sebebidir o müzik. Böylece, benim de robotlaşmadığımı kanıtlatmıştır kendime... Ertesi gün bile ağlamıştım aklıma gelince. Ve bundan yıllar sonra da izlediğimde ağlayacağımı biliyorum, çünkü bu gerçekten aşmış bir filmdir...
    Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır...

Durum:
    GoodMood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    89

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    0 Mesaj

Geç olsa da bugün izledim bu filmi ve gönül rahatlığıyla izlediğim en güzel filmlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Bitireli saatler olmasına rağmen hala etkisinden çıkabilmiş değilim. Gayet sade ve eğlenceli bir ilk yarıdan sonra kampa gitmeleriyle bir anda her şeyin değişmesi... Babanın o şartlarda -ölüme giderken bile- oğlunu korumak için bütün olanları bir oyunmuş gibi göstermeye çalışması... :icon_sorr Gerçekten çok etkileyici bir filmdi. Aldığı ödülleri de sonuna kadar hak etmiş. :good: Hala izlememiş olanlar varsa kesinlikle izlemelerini tavsiye ederim ben de. :img-wink:

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 434

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: La vita è bella / Life is Beautiful / Hayat Güzeldir (26.02.1999)

Sayfa 17/17 İlkİlk ... 71314151617

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri