Sayfa 2/38 İlkİlk 12345612 ... SonSon
187 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)

Durum:
    merve_polat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

seriyi gerçekten çok özlüyorum ama kesin olarak 4.nün çıkıp çıkmıyıcağı belli diğildi netleşmesine sevindim.tek üzüntüm orli'nin filmde olmaması...
    İmzanız forum kurallarına uygun değildir . Animasyonlu resimler eklemek yasaktır .

DiziFilm Yönetimi

Durum:
    ecr
    ecr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    170
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Uzun zamandır dedikodular alıp başını yürümüştü net aleminde. Hatta Popüler Sinema dergisinde Gore Verbinski'nin Karayipler'in artık devam etmeyeceğini belirten cümlelere yer verilmişti. Ama anlaşılan stüdyo devam ettirmek istiyor. Sevindim bu habere. Umarım son filmden daha iyi olur. Verbinski'nin yönetmesinden yanayım ama Burton da olursa iyi olur, hatta çok iyi olur.
    Knightley ve Bloom'un olmayacak olmaların sevinmedim. Gene de iyi oyuncularla anlaşılması halinde yerleri çok rahat doldurulur.

Bekliyoruz...

Durum:
    xKubrax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ALINTI

Merak edilen soru ise serinin yeni filminde Johny Deep'in rol alıp almayacağı.

Gösterime girdiği ülkelerde izlenme rekorları kıran Karayip Korsanları filminin dördüncü serisinin çekimleri başlıyor.

Hollywood'un asi aktörlerinden Johhny Deep, filmin dördüncü serisinde oynamak için 32 milyon sterline anlaştı. Şu ana kadar film başına verilen en yüksek ücretin Johnny Deep'e ödendiği belirtilirken, Da Vinci'nin Şifresi filminde oynayan Tom Hanks'ın 29 milyon sterlinle ikinci sıraya gerilediği belirtildi.

Film eleştirmenleri Johnny Deep'e verilen paranın adeta bir soygun olduğunu fakat filmi Kaptan Jack Sparrow karakterindeki Deep'siz çekmenin mümkün olmadığını kaydetti. Filmin önceki serilerinde rol alan Keira Knightley ve Orlando Bloom'un ne kadar ücret aldığı ise açıklanmadı. Karayip Korsanları filminin ilk üç serisinden toplam 2.7 milyar dolar gelir elde edilmişti.
    Love is missing someone whenever you're apart, but somehow feeling warm inside because you're close in heart..

Durum:
    melek:D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Limon ;p
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Seriyi gerçekten çok seviyorum ve defalarca izledimm hepsiniii..Tek kelimeyle harika ve kusursuz bir film serisi.. 4. nünde çekilebileceğini önceden duymuştum.Johnny Depp'in kesin olarak kabul edip anlaşmayı imzaladığına çok sevindim :happy0064 4 gözle 4. filmi bekliyorum :)
    Yan deli gönül Bir ASİ AŞK vurgunundan..

Durum:
    captain jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    60
    Verdiği Beğeni
    272

Aldığı Beğeni: 145

Bahsedilme
    0 Mesaj

Question

Pirates of the Caribbean 4 In 2012

Tuesday, November 4, 2008

Back in September is was announced that Johnny Depp would be returning as Captain Jack Sparrow in Pirates of the Caribbean 4, however nothing else was revealed. Now producer Jerry Bruckheimer has given us a small update on the status of the film, along with how National Treasure 3 is progressing.

" As far as approaching the sequels for “National Treasure” and “Pirates of the Caribbean,” Bruckheimer says that both are having scripts written. “We’ve sat with the writers and we’re working up the story and plotlines right now. They’re in the process of finishing ‘The Lone Ranger’ so they’re working on both of those simultaneously, same set of writers, Elliot and Rossio, who did all three ‘Pirates’ and worked on ‘National Treasure (2)’”
    “I think they’re pushing towards 2012,” Bruckheimer told us about the possible release date for this fourth “Pirates” movie. “Hopefully we can make it we’ll see.”"

2012 is a heck of a long time to wait. They could be waiting for Gore Verbinski to finish work on Bioshock and Rango. If they are going to have the same writers they may as well have the same director too.

Sayfa 2/38 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri