Sayfa 3/45 İlkİlk 123456713 ... SonSon
221 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Inception / Başlangıç (30.07.2010)

Durum:
    YMerve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    bradleyjames.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanını izlemiştim ve hayran kalmıştım filme harika bir film olucaktır demiştim..
    Bu gün vizyona giriyor umarım en yakın zamanda giderim :img-cray::img-wink:

Durum:
    N.Şaşmazfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Birce Akalay Unalmis
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Hala etkisindeyim:img-in_lo
    Surekli bir sheyler yazma geregi duyuyorum
    Filmi bir kere izleyip bir kere de cozmek imkansiz adeta
    Gorsel effektler filme ayri bir hava katmisdi
    Surekli o sahne gozlerimin onunde o cumleler kulaklarimda
    Simdi tren gelicek Sen o trenle istedigin yere gidecegini saniosun Ama trenin bizi nereye goturecegini bilemeyiz
    Biz birlikteyiz:icon_sorr

Durum:
    (= JesLice =) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    D.S.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kesinlikle Muhteşemdi.Nerden başlasam,film hakkında neler söylesem bilmiyorum.Verdiğim parayı sonuna kadar haketti,inanılmazdı.

Spoiler İçermektedir

Film boşuna açılış rekoru kırmamış.Sonuna kadar haketmiş.
    Şiddetle tavsiyemdir.

Durum:
    (= JesLice =) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    D.S.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Filmle ilgili Ekşi'de yazan entry ler.

1. ''hangi filmi çekmiş olmak isterdin?'' sorusunun cevabı. filmi izledikten sonra christopher nolan'ın dahi olduğuna karar verdim. yalnız insanı ciddi ciddi intihara sürükleyebilir, dikkatli olmak lazım. depresyondaysanız izlemeyin..
    filmin son sahnesinde salondaki gerilim müthişti. ilk defa film bitmeden salondaki insanların konuşmaya başladığını gördüm.

2. şimdiye kadar izlediğin tüm filmleri topla,onları üst üste koy, bu film etmez.
    öyle bir vurdu ki abi film, şu an cidden anlatamıyorum. hayatımda ilk defa bir filme "şöyle yapsalarmış daha iyi olurmuş" diyemedim. diyemedim.
    "sinemayla ilgileniyorum" diyip de bu filmi izlemeyen ölsün.

3. son yıllarda izlenmiş en iyi filmlerden birisi. hiş düşünmeden birden fazla kez izleyebilirsiniz.

4. film hakkında tek şey söyleyebiliyorum: eğer inception filmse, daha önce izlediklerimiz neydi?

5. çok büyük beklentiyle bir filme gidip, tatmin olup çıkmak ne kadar nadir bir duyguymuş.tatmin olman için elinden geleni ardına koymamış, canım ciğerim nolan.
    eh parası ve yetkinliği olunca ve referansında batman şaşası olunca, aksiyon dozu biraz abartılmış da olsa tam manasıyla izleyenin dibini düşüren bir film çıkmış ortaya.
    rüya içinde rüya kimilerine klişe gelse de, hikayeyi filmin sistematiği içinde izleyiciyi kaybetmeden ve hatta bu tempoyla anlatmak sahiden büyük bir iş.

6. sinemada ve evde defalarca hem keyifle bir o kadar da tedirginlikle izlenmeyi hak eden filmin ta kendisidir

7. film o kadar güzeldi ki, ikinci yarısında çıktım ve birinci yarısından itibaren tekrar izledim

8. beklentimi çok yüksek tutarak gittim ben bu filme, aldığım sonuç ise mü-kem-mel. yani popüler olduğu için şişirilmiş filan değil. imdbnin hakkını verdim ve sevgilerimi gönderiyorum

9. an itibari ile izlemeyi bitirdigim, kosa kosa eve gelip geriye kalan 2 gram aklimla beni entry girmeye zorlayan film.christopher nolan, ezmis birakmis, izleyenleri oldurmus, yerden yuru vurmus.
    konusu inanilmaz, detaylar inanilmaz, mantik hatasi aradim acikcasi bulamadim, ki matrix'de bile onlarca sacmalik hatirliyorum. belki bulamamamin nedeni filmi cok abartmis olup, imdb fatihi film sifati ile izlemis olmamdir, ama dusunuyorum yine bulamadim

10. insanlık olarak on senedir matrix konuşuyoruz. bundan sonraki on sene boyunca da sanırım bunu konuşacağız. öyle bir film işte

11. "işte sinema bu" dedirten filmlerden.izlemeyen kalmasında filmi anlatmadaki başarısızlığımın,tıkanıklığımın sebebi anlaşılsın istiyorum.ha bide christopher nolan'ın ellerinden öpüyorum.

12. izlemeden ölmeyin.

13. christopher nolan ın yükselen sinema kariyerinin şu an ki tepe noktası..müthiş bir film

14. gittim, gördüm arkadaş. kesin alin taşçıyan olumsuz bir yönünü bulacaktır ama ben böyle bir film izlemedim. filmden çıkalı yaklaşık üç saat oldu hala kendime gelemedim. hele filmden çıktıktan sonraki sinemanın önündeki halimi inşallah insanlar görmemiştir. bildiğin mal gibi dolaştım yarım saat kadar.

15. imdb'de puanlama sisteminin değişmesi gerektiğini ispatladı bence.
    açık söylüyorum 10 puan yetmez bu filme!

16. mükemmel kurgusuyla filmden çıkalı 3 saat olmasına karşın hala daha zihnimde oynamaya devam eden aykırı film. belki bir sahne kaçırmışmıyımdır ve kafaya takılan bazı soruların cevabını bulmak için hala daha sözlükte yorumları okuyorum.

17. ne harika bir filmdi bu yahu. 20 dakikada üçüncü entryi giriyorum valla keyiften

18. - leonardo dicaprio aynı yıl içinde hem shutter island hem de inception'da başrol oynayarak -kanımca- rakibi olan tüm yaşıtı aktörleri geçmiş ve johnny depp in neredeyse tek başına oturduğu "ulu aktör" mertebesine adımını atmıştır

19. hakkinda on yuz bin milyon entri girilecek olan film.. sozlukte ikinci bir nutella etkisi yaratmasi bekliyorum.

20. nolan bu filmi 2.5 değil 10 saat da yapsa izlerken acıktığımı veya susadığımı hissetmezdim eminim. hissetsem de bırakıp çıkamazdım. filmden çıkalı 2 saat kadar oldu ama hala nolan'ın bu muhteşem kurguyu hangi kafayla yaptığını düşünüyorum. izleyince hak vereceksiniz, annesi babası insan olan bir canlı bu hayal gücüne sahip olamaz

21. 5 kere daha izlemezsem gözüm açık gider filmidir

22. İçine girip kendimi kaybettiğim mükemmel film.

23. film başladıktan bir süre geçip de, olayları ve mantığı kavradıktan sonra insanı yerinde oturtmuyor. en azından ben her sahnede gözümün daha da büyüdüğünü hissettim. ne zamandır bir film izlerken bu derece heyecan duymamıştım.

24. son zamanlarda izlediğim tek güzel film. tabi tek güzel olması başlı başına şaheser olduğunu inkar ettiğim anlamına gelmiyor. film belli yerlerde nefesimi tutmama neden olmuştur ki öyle kolay kolay kesilen bir nefesim de yok...

Durum:
    .X.
    .X. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Delena Wonderland
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Filmi anlatacak kelimeler bulamiyorum.
    Mükemmelin ötesinde!

Christopher Nolan gene yapti yapacagini, filmleri beni hic bir zaman yaniltmadi (The Dark Knight, The Prestige, Memento v.v).. ama Inception (Baslangic) bir basyapit. Kesinlikle dünyanin gelmis gecmis en orijinal ve en iyi filmlerden biri, herkese siddetle tavsiye ediyorum! Beni resmen büyüledi ve Nolan film konusunda tam bir usta - bir dahi.

Matrix mi? Unutun gitsin! Artik Inception var!

Sayfa 3/45 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri