Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon
58 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu (Pirates of the Caribbean: At Worlds End)

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    524
    Verdiği Beğeni
    168

Aldığı Beğeni: 608

Bahsedilme
    34 Mesaj

Standart Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu (Pirates of the Caribbean: At Worlds End)

Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısını geçtiği için kapatılmıştır. Mesajlarınıza buradan devam edebilirsiniz.

A.Konak
    Moderatör

Durum:
    captain jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    60
    Verdiği Beğeni
    276

Aldığı Beğeni: 149

Bahsedilme
    0 Mesaj

.

imzalar ...simge... ye aittir...

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    60
    Verdiği Beğeni
    276

Bahsedilme
    0 Mesaj

Karayip Korsanları 3 : Dünyanın Sonu (2007)

Pirates of the Caribbean: At World's End

Yönetmen : Gore Verbinski

Senaryo : Ted Elliott, Terry Rossio

Oyuncular : Johnny Depp, Geoffrey Rush , Orlando Bloom, Keira Knightley, Chow Yun-Fat, Stellan Skarsgard

Filmin Türü : Aksiyon, Komedi

Orijinal Adı : Pirates of the Caribbean: At Worlds End

Yapım Yılı : 2007

filmin konusu: Kaptan Jack Sparrow’u, Davy Jones’un sandığındaki akıllara zarar tuzaktan kurtarıp özgürlüğüne kavuşturmaya kararlı olan Will Turner ile Elizabeth Swann, çaresizlik içinde Kaptan Barbossa ile ittifak yaparlar. Doğu Hindistan Ticaret Şirketi’nin kontrolü altında olan Davy Jones’un ürkütücü görünümlü hayalet gemisi The Flying Dutchman, dünyanın bütün denizlerini kasıp kavurmaktadır. İhanet, vefasızlık ve dönekliğin kol gezdiği vahşi denizlerde yelken açan korsanlarımızın yolu egzotik Singapur’a düşer. Burada sevimli ve kurnaz Çinli korsan Sao Feng ile karşılaşırlar. Dünyanın sonu olarak tanımlanan uzakdoğu okyanuslarındaki bu nihai savaşta terazinin dengeleri ortadadır. Korsanların her biri sadece kendi hayatı ve kaderi için taraf olmakla kalmayacak; aynı zamanda özgürlük sevdalısı korsan yaşam tarzının geleceğini kurtarma mücadelesi verecektir.

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    60
    Verdiği Beğeni
    276

Bahsedilme
    0 Mesaj

KARAYİP KORSANLARI - DÜNYANIN SONU

Johnny’nin Sözleri:

*** ’Sen ne halt ediyorsun?Filmi mahvediyorsun’’gibi panik içindeki telefonlar almamam işimi kolaylaştırdı.Şimdi üçüncü filmi bitiriyoruz ve önümüzdeki birkaç hafta sonunda bu karaktere veda etmek zorunda kalacağım ama kesinlikle onu yeniden canlandırmayı düşünebilirim.

*** Jack’in her zaman bir planı var!Planı olmadığı zamanlarda bile planı var.Her zaman dört ayak üstüne düşüyor.Kesinlikle onda dokuz candan fazlası var.

*** Dünyanın her köşesinden insanların bu seriyi ve karakteri bu kadar benimsemeleri beni çok etkiledi.Bu çok ilham verici.Daha önce bana hiç böyle bir şey olmamıştı.

*** Geoffrey ile birinci filmde de beraberdik ama fazla sahnemiz olmamıştı.Şimdi daha fazla karşılıklı oynama imkanımız oldu ve çok eğlenceliydi.Geri döneceği hakkında hiçbir fikrimiz yoktu bize sürpriz oldu.Döndüğüne çok memnunum.

*** Geoffrey ve ben birbirinin dikiş iğnesini kıskanıp kavgaya tutuşan yaşlı kadınlar gibiyiz.

*** (Keith Richards hakkında)Tanrı onu kutsasın!Geldi ve şahit olduğum en mükemmel cameo’yu yaptı.(cameo:kısa rol)

*** Bu karakteri canlandırmayı hep yüzümde bir gülümsemeyle anacağım.

*** Jack Sparrow benim için patlama noktasıydı.Ona veda edeceğim için çok derin bir depresyona gireceğim.Kostümleri saklayacağım ve evin çevresinde kırıtarak yürüyeceğim.Çocukları eğlendireceğim.Belki 4,5,6 çekilir.Neden olmasın?Belli bir noktada dur demek gerektiğini biliyorum ama henüz bu karakterle işimin bittiğini düşünmüyorum.

Diğer oyuncuların sözleri:

*** Johnny’nin karakterin sınırlarını zorladığını görmek büyüleyiciydi. Terry Rossio-senarist

*** Johnny doğaçlamayı çok seviyor.Seçme hakkın var:Ya korkup kaçarsın ya da ona katılırsın.Jack Davenport-Norrington

*** O,çok tatlı biri.Tanıdığım en iyi insanlardan biri.Bir aktör olarak inanılmaz yaratıcı ve bu çok şaşırtıcı.Eğer onun yanında düz bir karakteri oynuyorsanız ki ben bu işi yapıyorum birlikte nasıl bir iş ortaya çıkardığınızı görmek çok eğlenceli oluyor çünkü o çok başarılı ve zeki bir oyuncu.Jack Davenport-Norrington

*** Sette herkese içten,kibar davranması ve mütavazılığı onun bir Kentucky centilmeni olarak tanınmasına yetti.Aynı zamanda kendini korkunç şekilde ailesine adamış biri.Doğuştan gelen karizması filmin gelişim aşamasını da aydınlattı ve çalıştığı her ortamda eşsiz bir atmosfer yarattı.Yoksa bu Kaptan Jack’in karizması mıydı?Çünkü çekimlerle geçen bir günün ortasında hiç kimse, Johnny’nin nerede bitip Jack’in nerede başladığını kestiremiyordu.İkinci filmin çalışmasının başlayıp son filmin bittiği yaklaşık 2 yıllık süreçte,Johnny Depp’in gülüşü Jack Sparrow’un ki ile aynıydı.Altın kaplamalar ve gümüş dişlerle… Michael Singer

*** Onu Jack Sparrow’u oynarken seyrediyorsunuz,öyle çok keyif alıyor ki,onun dünyasının içinde olmaktan çok mutlu.Hala çok heyecanlı.Bazen şöyle diyordu ‘’Bu sahne iyi oldu mu?Bir daha alalım mı?’’ Ben de içimden ‘’Tabii ki iyi oldu! Sen Johnny Depp’sin,iyi olduğunu sen de biliyorsun.’’diye düşünüyordum.Ama yine de Gore’ye gidip yardım istiyordu.Onun bu yönünü de görmek bir ayrıcalıktı.Heyecan vericiydi.Keira Knightley

*** Tanıdığım en zeki ve kültürlü insanlardan biri.Bu yönü çok hoşuma gidiyor çünkü o da benim gibi okulu bitirmemiş.İnanılmaz cömert ve gözkamaştıracak kadar yakışıklı!Annemin dediği gibi ‘’Gerçekten iyi yetiştirilmiş biri.’’Onunla çalışmaktan büyük keyif aldım.Beni sürekli güldürdü ki altı aylık çekim süreci boyunca bu gerçekten ihtiyacınız olan bir şey.(Keira’nın annesi son filmin çekimleri sırasında sete gelmiş ve Johnny ile tanışmış.)Keira Knightley

*** Johnny çok yakışıklı,beklenmedik şeyler yapan ,dahiyane bir aktör.Ekranda çok hınzır ve sürprizlerle dolu.Geoffrey Rush-Barbossa

*** Johnny yeryüzündeki en karizmatik kişi…Belki sadece Keith Richards ondan karizmatik olabilir.Her projesine dolambaçlı yaklaşıyor ve daha önce kimsenin yapmadığı şeyler yapıyor.Bu korsan filmlerinde onun karakterinin de Barbossa gibi biri olmasını beklersiniz çünkü Barbossa klişe bir korsan.Jack Sparrow ise kimsenin beklemediği şekilde oldu.Depp karaktere müthiş bir şekilde yaklaştı.Aynı zamanda çok kurnaz bir sanatçı.Karakterin eğlenceli yanını size hissettirmeyi çok iyi biliyor,yakın çekimlerde ise iç dünyasını yansıtacak şekilde oynuyor.Onun çabalarının yanında kendimi endüstriyal bir makine gibi hissettim.Geoffrey Rush-Barbossa

*** Ben onun en büyük hayranıyım.Geçen gün birine şöyle diyordum’’Hollywood tarihinde Johnny gibi bağımsız oynayan ve bukalemun gibi şekilden şekle giren birini daha biliyor musun?’’Finansal bir filme tüm bu kaliteleri Jack karakteriyle getirdi ama aynı zamanda diğer filmlere de devam etti:Finding Neverlend,Libertine ve şimdi de Sweeney Todd !Tarihe bakıp düşünürsek, ben ,model olabilecek derecede yakışıklı olup aynı zamanda muhteşem bir aktör olan başka bir insan tanımıyorum.Geoffrey Rush-Barbossa

*** (Beraber çalıştığı aktörler arasındaki favorisi)Johnny Depp!Onunla 4 buçuk yıldır bu seri filmlerinde çalıştık.Başrol oynayan en harika karakter oyuncularından biri ve hayal gücünün yapabildikleriyle hem kendisini hem hem de izleyiciyi şaşırtıyor.Geoffrey Rush-Barbossa

çeviri:johnnylover

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    60
    Verdiği Beğeni
    276

Bahsedilme
    0 Mesaj

gifler orlimanyagı na aittir...

Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)