İlk filmden çok daha güzeldi. Kaç gündür etkisindeyim çıkamıyorum. Dancing Queen sahnesi ve herkesin bir araya gelmesi muhteşemdi, Donna'nın yokluğu beni çok ırgalamasa da yokluk şekli hüzünlendirdi her sahnede. Bütün oyuncular muhteşemdi. Spot Lights kapanışı da güzeldi. Umarım 2028'de devam filmi gelir,heyecanla bekleyeceğim. Andy Garcia'nın oynadığı karakter Sophie'nin dedesi olabilir diye teori üretmiş bazıları mantıklı. Ruby karakteri iyiydi Cher'i açıklamalarından dolayı sevmesem de komikti güldürdü. İlk film tam bir Broadway müzikali gibiydi bu ise film içine yedirilmiş müzikler tıpkı High School Musical gibi drama ve diyalog aksı daha fazlaydı bu yüzden sevdim sanırım. Bazıları değerlendirmeye bile alınmaz demiş,ön yargıdan kaynaklı bence,on numara filmdi. Babanın Bill olduğunu düşünüyorum nedense tip olarak zaten Donna en çok onunla vakit geçirmiş gençliğinde. Harry ile bir gecelik bir şey yaşamışlar çocuğun ondan olduğunu sanmıyorum. Sam olabilir belki büyük aşkın meyvesi olarak. Aman babanın kim olduğu önemsiz,ben Sophie'nin üç babası olması fikrini daha çok sevdim her ne kadar tuhaf olsa da.