2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Elimi Bırakma - Künye

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.08.2012
  Yer
  Henry Cavill
  Mesajlar
  5,354
  Konular
  99
  Verdiği Beğeni
  701

  Aldığı Beğeni: 1,119

  Bahsedilme
  3 Mesaj

  Standart Cevap: Elimi Bırakma [2018]  Alina Boz
  AZRA GÜNEŞ
  Büyük bir kebapçının kızıdır.

  Zenginlik içinde büyümüş ama onun içinde kaybolmamış biridir. Vicdanı, merhameti onu değerli kılan özelliklerindendir.
  Babasının iflası ve ölmesiyle hayatı bir anda tepe taklak olur ama güçlü durur. Haline şükreder.
  Amerika’da aşçılık eğitimi almıştır. Okurken çalışmış, kendi parasını da kazanmıştır. Bu yüzden kendi ayakları üstünde durması kolay olur.
  Hayatta en değer verdiği ve büyük hazinem dediği kardeşi Mert’tir. Otizmi bulunan Mert bir müzik dehasıdır. Onun eğitimi için her şeyi yapar. Ancak onu kayıp olması ardına tek amacı kardeşini bulmaktır!
  Yardım sever bir kızdır. Biri iyilik yapması için karşılık ya da çıkar beklemez.
  İnatçı yanı vardır. İnandığı ve doğru olduğuna emin olduğu konularda sonuna kadar diretir.
  Hak yemez ve kendi hakkını korumak için sonuna kadar savaşır. Mücadelecidir.
  Cenk’le arkadaşlığı da inatla, didişmeyle başlar. İkisi de hayatlarına birbirinden soslar katar.  Alp Navruz
  CENK ÇELEN
  Feride Hanım’ın büyük umutlar beslediği ilk torunudur.
  Eğitim için Amerika’ya gitmiş. Uzunca bir süre orada yaşamıştır. Büyük bir zenginliğin içinde doğup büyüdüğü için yokluğun ne demek olduğunu bilmez. Parayla her şeyi elde edebileceğine inanır.
  Amerika’dan dönünce şirketi satıp başka işlere yatırım yapmak ister. Bunun için karşısında en büyük engel Feride Hanım olur. Cenk’in har vurup harman savuran yapısını fark eden Feride Hanım buna izin vermez. İster istemez Cenk ve babaannesinin karşı karşıya gelmesine sebep olur.
  Feride Hanım’ın zoruyla konakta yaşar ama kendi evine çıkmak istemektedir.
  Günübirlik aşkların adamıdır. Cansu ile annelerinin tanışıklığından dolayı liseden beri arkadaşlığı vardır; ancak kıza aşık değildir.
  Her şeyden önce kendini düşünür. Bencildir. Babasından hakkına düşen ne varsa alıp ailesinden bağımsız bir hayatın peşindedir.
  Dünyanın merkezinde olduğunu düşünür. Dünyanın onun etrafında döndüğüne inanır. Taki Azra ile karşılaşana kadar.
  Seray Gözler
  FERİDE ÇELEN
  Feride Hanım 70 yaşlarında büyük bir yemek firmasının sahibidir. Fakir bir hayattan zengin bir yaşama yelken açmış, çok çalışmış, zeki, merhametli, hak yemeyen bir kadındır.
  Küçük oğluyla dul kaldığı günden beri çalışmış, bugünlere dişiyle tırnağıyla gelmiştir. Bu yüzdendir ki iş yerinde çalışanları arasında kadınların önceliği her daim ön plandadır.
  Sosyal sorumluk projelerinde ön planda her daim rol alır. Adeta kanatsız bir melektir.
  Feride Hanım için dokunulmaz şey “aile”dir. Ailesi onun hazinesidir. Oğlu öldükten sonra daha sıkı sarılır ailesine ancak ailesini tanımadığını fark eder. Hayatı boyunca inandığı uğurda emin adımlar atan Feride Hanım ailesini hizaya getireceğine emindir!
  Oğlunun ölümünden sonra durağanlaşmıştır. Olgunluğu, inanışı oğlunun ölümünü kabullenmesini kolaylaştırmıştır. “Allah verdi Allah aldı, bu kadarmış yazısı” der içi kan ağlayarak. Onun bu güçlü tavrı aile içinde tepki almasına sebep olur.
  İyi bir insan olan Feride Hanım’ın hassas olduğu konular arasında insan sağlığı gelir. Yemek işinde olduğu için bu konuda özellikle hassastır.
  Gururlu ve güçlü bir kadındır. Kimseden yardım istemez. Her şeyin üstesinden kendisinin gelebileceğine inanır. Ta ki hastalığı baş gösterene kadar. Güçlü kadın hayatta her şeyle tek başına savaşmıştır. Hastalığıyla da savaşırken bunu yapmak isteyecektir.
  Affedici bir kadındır. İnsanın hata yapacağına inanır. Mühim olan hatanın tekrarlanmamasıdır.  Dolunay Soysert
  SUMRU GÜNEŞ
  Mantık kadınıdır.

  Duygularının onu yönetmesine asla izin vermez.
  Yoksulluktan geldiği için parayı ve gücü sever. Adeta esiridir. Kendi öz kızını bile bu konuda kullanabilecek bir kadındır.
  İki evlilik yapmıştır. Kocasının iflası ve yangında ölü çıkması ardına kocasının çocuklarıyla ilişkisini keser. Bunun asıl sebebi sigorta şirketinden alacağı paradır. O parayı kızının hayatını garanti altına almak için harcayacaktır.
  İstediği şeyi elde etmek konusunda hırslıdır. Gözünü karartıp hedefine odaklanır. Kızı Cansu’nun Cenk ile evlenmesi için elinden gelen her şeyi yapacaktır!  Batuhan Ekşi
  TARIK YELKENCİ
  Tarık, Feride Hanım’ın şirketinin CEO’su Azmi beyin tek oğludur. Annesi yıllar önce Tarık daha çocukken bırakıp gitmiş babasıyla beraber yaşamaya başlamışlardır.

  Bu durum onu güçlü, aynı zamanda yalnız yapmaktadır. Çünkü babası sabah akşam işiyle ilgilendiği için dadılarla büyümüştür.
  Babasının izinden gitmek yerine kendi restoranını açmış orası için kendi emeğiyle çabalamıştır. Çok lüks bir restoran olmasa da emek verilen bir yer olduğu bellidir.
  Feride hanımın gözüne girmiş sağlam karakterli bir çocuktur Tarık. Özel bir ilgiyle sahiplenir Tarık’ı. Fakat Tarık Feride hanımı sevse de onun şirketinin izlediği yolu yada o şirketle ilgili yapmak istediği herhangi bir şey yoktur. Babası yüzünden böyle bir şirkete karşı tamamen soğuktur.
  Feride hanımın ailesine göre ise Tarık tamamen komşu çocuğu olarak lanse edilmektedir. Özellikle Cenk’in hiç sevmediği biri olan Tarık, onun gözünde şirketten para koparmaya çalışan bir serseridir. Ama Tarık bunlarla ilgilenmez, kendi restoranı ve haftada bir kurduğu aş evleriyle açları doyurmaya çalışan iyi niyetli düzgün bir kişiliktedir.
  Koruyucu ve sahiplenici bir özelliği vardır. Azra hayatına girdiği zaman zorluklarını aşması için adımlar atar.
  Burak Tamdoğan
  AZMİ YELKENCİ
  Tarık’ın babasıdır. Karısıyla uzun zaman önce ayrılmışve Tarık’ın da annesinden koparmıştır. Görüşmelerine dahi izin vermemiştir.

  Şirketin içine en alt kademeden girip, Feride hanımın gözüne girerek Ceo olmayı başarmıştır. Şirketin baştan sona her şeyini bilir, ona göre en iyi biçimde yönetir.
  Feride hanımla tek bir sorunu vardır, o da şirketi büyütmek ve kendi konumunu da yetkilerini bu yolla arttırmak istemesidir. Feride hanım ise mesleki yolunu istikrarlı bir şekilde sürdürmeye kararlıdır. Gereksiz büyüme hırsıyla kalitesinden ödün vermeyi hiçbir zaman istemez.Azmi Bey ise bunu engellemek için her fırsatta denese de Feride hanımın fikrini bir an olsun değiştiremez.
  Oğlu Tarık özel bir aşçıdır. Gastronomi okumuş, ihtisas yapmış çok zeki ve terbiyeli bir evlattır. Fakat Azmi Bey oğlunu şirkete sokup kendisinden sonra Ceo olmasını ister. Tarık ise kendi açtığı dükkanı, gastronomik bir yemek restoranı işletmek kendi sevdiği işi yapmak ister.
  Hem oğlunun hem de Feride Hanım bunun sözünü dinlememesi, hırsına yenik düşmesine, şirket için yapacağı hissedarlarla konuşup tek başına şirketi yönetmek gibi bir derdi oluşur. Ortadan Feride hanımın sözlerini kaldırmak, şirketi ulusal bir büyüklükte olmasını sağlamak gibi bir hırs bürür içini. Bu da elinde sonunda birilerine zarar verecektir.
  İstediğini elde etmek için plan yapar ve yaptığı planı uzun vadeye yayar. Sinsidir.  Gökçe Yanardağ
  HÜLYA AKGÜN
  Ailesine karşı durarak Mesut’la evlenmiştir. Zengin bir aileden gelmekte ve Mesut’un parası için yanında olduğunu anlamamaktadır.

  Tek istediği ailesiyle birlikte mutlu ve zengin biçimde yaşayabilmektir. Bunu koruyabilmek için de her şeyi yapmaya hazırdır.  Cemre Gümeli
  CANSU KARA
  Sumru Hanım’ın ilk evliliğinden olan kızıdır.

  Annesini andıran, gücü seven bir kız olmasına rağmen içinde iyilikten beslenen bir damarı olduğunu biliriz.
  İflas ve ölüm olayıyla Mert ve Azra’dan ayrılsa da onlara değer verir. Ancak annesinin korkusundan geri durur.
  Cenk’i uzun zamandır sevmektedir. Aşıktır ona. Cenk’in onu büyük bir tutkuyla sevmediğinin farkındadır. Ama aşk gözünü kör etmiştir bir kere.
  Azra kadar mantıklı, idealist bir kız değildir.
  Cansu’ya göre dış görünüş çok önemlidir. İnsanın dışarıya verdiği mesajdır o ve bu yüzden sürekli kıyafete yatırım yapar.
  İşletme mezunudur.  Ertuğrul Postoğlu
  MESUT AKGÜN
  Kooperatif kurmuş küçük çaplı Müteahhittir…

  Kemal’in çocukluk arkadaşı. Aynı yetimhanede büyümüşlerdir. Kemal’in hayatını kurtarmış ve ömür boyu ona borçlu kalmıştır. Kemal bu sebeple ona kardeşi gibi güvenir, bir dediğini iki etmemiştir.
  Kemal’den aldığı borç sayesinde işini büyütür ancakborcu geri vermek istememesi sebebiyle herkesi işlerin kötü gittiğine inandırır.
  Kemal’in çocuklarına bakmak ister ancak bir anlık öfke ile Mert’e tokat atana kadar. Azra bunun karşısında evi terkeder. Sinsi bir adamdır ardında hiçbir zaman iz bıraktığını düşünmez. İş yerinde sekreteriyle bir ilişkisi vardır. Bu ilişkinin Sumru tarafından öğrenilmesi Mesut’u köşeye sıkıştıracaktır.  Yiğit Kağan
  MERT GÜNEŞ
  Azra’nın kardeşi

  Azra’nın otizmi olan kardeşidir.
  Aldığı eğitim sayesinde müziğe yönelmiş, piyano çalma konusunda yeteneğini konuşturmuştur.
  Durumu gereği özel bir çocuktur. İnatçı, obsesif bir çocuktur
  İstediği olmadığında aşırı tepkiler vererek ortalığı yıkıp dökebilir. Onu anlamak, duygularını keşfetmek için sabır gereklidir.
  Annesi sekiz yıl önce ölmüştür. Sumru hanım hayatlarına girdiğinden sonra onu benimsemiş, bir anne olarak görmüştür. Babasının ölümü, Sumru’nun onlara sırt çevirişiyle iyice agresifleşen bir çocuk olup çıkar.  Cemre Baysel
  MELİS ÇELEN
  Dünya yansa umurunda olmayacak biridir.

  Sosyal medya canavarıdır adeta. Sürekli kendi fotoğraflarını paylaşır İnstagram’da. Fenomen olma yolunda ilerler.
  Gerçek hayattan kopuk yaşar. Tam bir prensestir. Üstelik o gerçekten bir prenses olduğuna inanır.
  Güzel, zengin bir genç olduğu için etrafında onun hayatına girmek isteyen erkekler cirit atar. Tam da böyle bir noktada Efkan kızın hayatına girer. Kızın parasına konmaktır amaç. Melis’te okuluna vereceği parayı Efkan’a verir dükkan açsın diye ve Efkan giderek Melis’in parasını yemeye başlar.
  Ailesine inat evlenir Efkan’la. Ona göre kimse onun mutlu olmasını istememektedir. Yıllar önce annesini nasıl kabul ettilerse gelin diye şimdi de Efkan’ı damat diye kabul edeceklerdir!
  Vaktinin çoğunu Avm’lerde alışveriş yaparak geçirir.
  işletme okur. Ancak hiç birgayreti yoktur. Aile ismi ona kapılar açar. Ancak o bunun farkında değildir.  Emre Bey
  ARDA ÇELEN
  Cenk’in en küçük kardeşi

  Ergenlik dönemi, babasız büyüme ve zenginliğin verdiği güç ile kayıp bir genç olarak yetişmektedir Arda.
  Asi, sorumsuz ve acımasızdır.
  Okulda sevdiği kız uğruna uyuşturucuya başlar. Birlikte içtikleri sırada kız arkadaşı çatıdan düşer ve bir süre yatalak kalır. Cansu okulunda her ne kadar öğretmenlik yapsa da, Arda giderek kötüye gider. Evden para çalmaya, uyuşturucu etkisiyle insanlara kötü örnek olmaya itecek kadar ileriye gider. Ta ki Cenk’in onu zorla düzeltene kadar!  Konu Burçin tarafından (06-11-18 Saat 22:58:03 ) değiştirilmiştir.


 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  CveB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  31.01.2006
  Yer
  dizifilm
  Mesajlar
  659
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  8

  Aldığı Beğeni: 22

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Elimi Bırakma - Künye

  Kenan Acar 'Elimi Bırakma' kadrosuna katıldı

  En son, ‘Meryem’ dizisinde canlandırdığı ‘Güçlü’ karakteri ile beğenileri üzerine toplayan ünlü oyuncu Kenan Acar, Elimi Bırakma’da önümüzdeki bölümlerden itibaren, “Kadir” karakterine hayat verecek.

  Anne ve babasının ölümünden sonra dayı dedikleri Kadırgalı İhsan Çetin ona ve kız kardeşine sahip çıkar. Onları kendi evladı gibi kollar gözetir. Önceleri İhsan tamirhanede işe başlayan Kadir İhsan Çetin’in telkinleri ve ısrarıyla hukuk fakültesine girip avukat çıkar. Bir süre İhsan Çetin’in ve çevresinin avukatlığını yapar. . Ağır, karanlık çevrenin avukatlığını başarıyla sürdürmesi onların düşmanları tarafından tehditleri de beraberinde getirir. Kız kardeşine zarar geleceğini düşünerek iyi bir avukat olarak yıldızı parlamışken mesleği bırakır. Kız kardeşi Ece’yi de eğitimi sürdürmesi için yurt dışına gönderir. Artık onun tek derdi kız kardeşi Ece’dir.


  Tesadüf bu ya, Ece ile Cenk’in yolları yurtdışında kesişir. Üniversitede Ece’nin başına ilerde hayatına mal olacak çok kötü bir şey gelir. O sırada onun yanında olup ona tek yardım eden ise Cenk’tir. Sırf bu yüzden okuldan atılır. Ece yaşadığı kötü günlerden sonra daha fazla dayanamayıp Türkiye’ye geri döner ve bir gün Cenk’in kapısını çalar. Birkaç gün sonrada intihar eder. Kız kardeşi Ece’nin intihar etmesi Kadir’i deliye döndürür kardeşinin ölümüne Cenk’in sebebiyet verdiğini düşünmektedir. Onun intikamını almak için harekete geçer.

  İnsan olmak büyük işçiliktir Kadir için. İyisi de kötüsü de buna dâhil. Düşmanın yiğidi, dostun da hatasına rağmen vefalısı makbuldür onun nazarında.
  “Hayatın başka başka hallerine tanık oldum, her şey kitapta yazmıyor ya… Bana kalsa avukat olmazdım İhsan abi çok vurdu tepeme önce bi yazılı hukuğu öğren yoksa, kendi kanununu nizamını başka türlü kuramazsın dedi… “ İşte Kadir karakterimizin mottosu.
  Konu CveB tarafından (09-10-18 Saat 16:35:46 ) değiştirilmiştir.
  http://forum.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic30143_1.gif

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

webmaster forum
netspor
taraftarium24
yerli filmler
diziizle.blog
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

Mobil Ödeme bahis
cratosslot giriş
vdcasino
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
deneme bonusu
ilbet giriş
bursa escort
kartal escort
maltepe escort
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.