Alıntı dawson'S creek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bi kere ege karakteri çok inişli çıkışlı bi karakter ve ne yaparsa yapsın yine o süper gülüşüyle izleyicileri bağlıyo kendine o karakteri başka biri oynasa bu kadar yakışıklı e tatlı olmasa daha sert karşılanırdı ama çoğu insan ege için izliyo diziyi ve aslında hatalarına rağmen kerimden daha yakışıklı ve daha tatlı olduğu için zeyneple istiyoruz aslında biz burcu sinanı bir istiyoruz. üstelikte zeynep karakteride ilk başta çok hatalıydı ikinci seasonun başlarında çok nefret edilen karakterdide senaristler allahtan sonradan iyi bi insana döndürdüler egede ilk başta çok iyi bi koca baba sevgiliydi onuda şimdi döndürüyolar aslında herkes bi iyiyi bi kötüyü oynuyo dizide ama herşeyin üstünde bence en çok yakışan çift ege ve zeynep
hele kucağına aldığında ege zeynebi ikiside birbirlerine bakıp gülüyolardıyda işte çift bu dedim çok yakışıyolar.

ve kerime gitmeside saçma olur zeynebin madem o kadar seviyodu neden her gel dediğinde egeyi seçti ege o kadar anormel olmasına rağmen neden hep gözlerinde kal zeynep demesini bekledi yüzüğü bırakıp giderken bile gözleri ege lütfen gitme de deek için bekledi. bence egeyi gerçekten sevmişti ama senaristler değiştirdi.
ve benim finalim. bence kerim yaptığı hatanın bedelini çekmeli zeynep ona dönmemeli lale tekrardan hastalanmalı ve busefer kesin bi şekilde çozukları zeynebe vermeli egede zeynebi seviyo ne kadar iyi bi insan olduğunu gördü aşk olmasada yinede mutlu olabilirler o zaman ateşte laleyi unutup çozuğuna sahip çıkabilir çünkü son 9 bölümde tunaya birden aşık olması saçma olur bence bi sonuca bağlanması iin lalenin ölmesi lazım kızlarda zeynebi zaten sahiplendi. ve bence aslında kerime ve egeye aşık değil o bir aİleye aşık çozuklara o yüzdende kerimi seçmesin ve egeyi seçsin çünkü son 9 bölümde zeynebin babası kerimi kabul ederse daha saçma olur benim senaryom bu en mantıklı senaryo bu.
Sana tamamen katılıyorum !! her cümlesine , her kelimesine..:img-wink: Zeynebin ailesi Kerimi kabul ederse gülmekten koparım walla...bu kadarda saçmalık yapmazlar inşallah finale az kaldı diye eski karekterleri tekrar döndürmezler !!

Alıntı peloshh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamamen katiliyorrum:good:
Insallah sonunda Ege&Zeynep olur, pek sanmiyorum ama herzaman icimde bir UMUT var.
Aynen canım tüm Ege & Zeynep'cilerin içinde hala bir umut var bakalım görüzcez inşallah yeni senarist bize uğurlu gelir.:img-in_lo

Bu arada canım ben en son aile imzası yapıcağım zaman en az 30.kişi vardı (hatta daha fazlası daha bilmediğimiz nice fanlar)Ege & Zeynepci yani Ege & Lale'cilerden daha çoktu ama Ege,Zeynebi mutsuz ettiği için genellikle hemen hemen hepsinin fikirleri değişti malesef cnm ama üzülme eğer Ege'yi eski haline çevirirlerse Tekrar çoğulacağız buna eminim..:happy0064:love05:

Sonuna kadar Ege & Zeynep..