Sayfa 1/137 123451151101 ... SonSon
685 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Elveda Derken - Bölüm Yorumları

Durum:
    tebessüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ecemin olduğu heryerden
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Elveda Derken - Bölüm Yorumları

Alıntı UK99_GS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebessümm bu neeeee aayy dehşet bişe bu yaa
    ellerine yüreğine sağlık okadargüzelki defalarca okudum hemen kaydediorum bunu
    okadar güzl anlatmışsınki yaşananları bu kadar olamazdı yani bence bunu yolla senariste ege bunu laleye mutlaka okusun çünkü duyguları anlatmanın daha güzel bi yolu olamazdı çok çok beyendim
    canım çok sağolasın yaaa..bukadar beğendiysen ne mutlu bana
    inan yorumunu görünce bendeee çokkk mutlu oldum yaaa..
    siz beğenin ve bu duygu yoğunluğu olsun diziimizde ben yazarım daha size birsürü şiir:)
    yorum yapan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim benim için çok önemli yorumlarınız insan emeğinin karşılığını alıyor..
    bee kanaldyi çok severdim ama ed izleyicisne yaptığı saygısızlıktan dolayı eskisi gibi sevmiyorum

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ecemin olduğu heryerden
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aslanselda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten dün başlamıştı gözyaşlarım...Şirini okurken yine kendime engel olamadım. Ben hep bu dizide bir annenin penceresinden bakmıştım olaya...şu an gerçekten kötüyüm çok kötüyüm.

bu kadar güzel dile getirdiğin için, yüreğinle yazdığın için seni ayakta alkışlamak istiyorum. Ellerine sağlık, yüreğine sağlık arkadaşım.

dün bölüm boyunca içim içimi yedi, lale çocuklarına veda etti ağladım, ege'ye öyle bir bakışı, boynuna sarılışı vardı ki ağladım, saatlerce odasında oturup heykel gibi dikildi ağladım, eda, ateş isyan etti ben yine ağladım..

noluyoruz ya biri bana anlatsın, bugün son bölüm mü diye ağladım, belki normal değil ama benim için hayatta en kutsal şey annelik...ve ben anne olacağım günü iple çekerken bu kadın da o muhteşem anneliği buldum.

bu kadının yüzü bir gün gülmedi, herşeyin suçlusu ilan edildi, herkes onun üstüne geldi, ege hep sevdi ama sevgisinin bedelini çok ağır ödetti, bu kadın kimseye kötü gözle bakmadı bir gün, kimseye laf demedi, çocukları için yaşadı, çocukları için vazgeçti, çocukları için savaştı ve tekrar vazgeçme konumuna getirildi.

isyan ettim akşam, duvarları yumruklamak istedim, allah'ım hiçbir anneyi bu duruma düşürmesin diye dualar ettim, bir insanın canından bir parçasını kopartıp atmanın acısı kimbilir ne büyüktür dedim.

Her zaman itiraz eden Ege donup kaldı ateş'in sözleriyle, hemen koştu sevdiğine...biliyorum onlar birbirlerini sevmekten hiç vazgeçmedi, birinin fedakarlıkları birinin inadı bu ilişkiyi bitirdi ama sevgi hiç bitmedi.

dün o kadar güzel oyna dı ki lale, her bakışında, her gözyaşında acısını bende hissettim, o kadar muhteşem bir performanstı ki bende onunla bittim.
    inanın yazmakta güçlük çekiyorum. Artık bitsede kurtulsam diyorum, çünkü bu dizi beni çok yıprattı.

senaristlerin tüm seceresini okudum dün gece...lanet olsun boynunuz devrilsin dedim...elimden başka birşeyde gelmedi...

öldürün, öldürün Lale'yi de kurtulsun herkes dedim...

eğer öldürmekte kararlıysanız ne olur, yalvarıyorum size onun öldüğünü bana göstermeyin...lütfen...lütfen...

eğer, ateş'in çoktan yapması gerektiği ve yapmadığı şeyi dün gece yaptırdığınız...ege'ye dön çağrısı yaptıktan sonra, ege ile lale'nin bir araya gelmesinde karar kıldıysanız bile lütfen sakın "son" yazarken lale'yi öldürmüş olmayın.. Onun ölümüne sevinecek olanların sevinmesine sebep olmayın.

nolur, ege kimle olursa olsun hiç umrumda değil ama şu an hayatından vazgeçen Lale'nin eğer yaşama dönmesi için bir mucizeye ihtiyacı varsa, bunu çocuklarından ve eşinden alacaksa lütfen bunu gerçekleştirin.

gerçi nasıl olacak onu da bilmiyorum, lale öğrenmeyecek mi ege'nin neden ansızın geldiğini...demeyecek mi sen ben öleceğim diye geldim...kabul edecek mi... hayır etmez ki...

her ne yapıyorsanız yapın ama YALVARIYORUM ÖLDÜĞÜNÜ GÖSTERMEYİN BANA...KAHROLURUM...DAYANAMAM BUNA.

LÜTFEN....

canım valla dün dizi bana öyle duygular hissetirdiki kelimeler biranda dökülüverdi sağolasın güzel yorumların için.bende senin yorumlarını çok beğeniyorum biliyorsun.lalemin hissetiklerini öyle iyi irdeliyorsunki ve onu öyle iyi anlıyorsunki tıpkı bizim yapabildiğimiz gibi.
    herkes ağlamışş herkes:img-cray: yorumuna sağlık arkadaşım(ama sen ağlama tamammı)...

elasultan lalenin egeye bakışları,onunla konuşurkenki ses tonu herşeyi öyle mükemmelki.öyle iyi yansıtıyorki ece bunu öyle hissetiriyorki.bukadar insanın etkilenmesinin ve ağlamasının sebebi bence ecenin o muhteşem oyunculuğudur.sen yeterli bulmuyormuşssun saygı duyuyorum ama ben dün hissetiklerimi daha önce hiçbir oyuncuda hissetmedim.
    sadece biz ege için söyledikten sonra söylemen biraz garip geldi.ama gene diyorum herkesin özgür düşüncesi:img-wink:

esmer-ezel canım öm atcam şimdi sana bekle...
    Konu tebessüm tarafından (28-05-08 Saat 20:53 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ecemin olduğu heryerden
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elasultan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok yazık diyorum.kısasa kısas yaptığımı düşünmen çok yanlış.ben zaten dün diziyi izlerken çok bariz şekilde hissettiklerimi foruma yazmak için geldim ve aynı konu konuşulmuş.ne yani siz Ege için söylediniz diye ben gerçek düşüncemi yazmayacak mıyım?
    Siz geceden sabaha sabahtan akşama yorum yapıyor olabilirsiniz ama benim yeni vaktim oldu .offff neyse yaaa ne düşünürseniz düşünün.
    ayrıca Ece usluyla ilğili düşüncem başından beri aynıdır(oyunculuğu le ilğli).
    sadece beni duygulandıran bir sahnesi vardı.iki bölüm önce bayılıp çocukların çırpındığı sahne.o sahnede de küçük cadılar oynadı.valla Küçük cadılar oyunculuk konusunda dizinin başrol oyuncularına taş çıkarıyorlar.
    Kutluyorum onları.İnşallah çok başarılı olurlar.
    naz'ın ismini bilmiyorum ama Naz2da Ayça Turan'da çok başarılı.ayça Turan 'ı Kaybolan Yıllar'da izlemiştim ve tek kelimeyle hayran olmuştum.Özellikle ağlama sahnelerinde süper oynuyor şirine.bu dizide gereken önemi ona vermediler ama o yine de çok ama çok başarılıydı.:good:

yorumumlarımızın üztüne gelmiş olmasının garip olduğunu söyledim.ama bilmediğim bir konu için kimseyi suçlamadım suçlamamda.dolayısıyla böyle yaptın demedim.garip geldi dedim.herkesin kendi görüşü.zaten kimin insanları duygulandırdığı kimin ağlattığı yada kimin etkilediği ortada..
    tek katıldığım nokta küçük oyuncularımız.onlar beni kendilerine hayran bıraktılar...
    ayrıca herkes istediği yorumu yapar bunada kimse karışamaz...kendini kanıtlamış bir oyuncuyuda savunmanın bile yersiz olduğunu düşünüyorum
    ayrıca insanların görüşlerine saygı duyulması gerektiğini dolayısıyla beğenirsin beğenmessn senin tercihin..Allaha şükür vbiz sevenleri olarak mutluyuz gurur duyuyoruz..
    Konu tebessüm tarafından (28-05-08 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Hirotaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bir Valinin Yüreğinde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Benim için önemli olan Lale'nin mutluluğu ama tabii Ateş'ide çok seviyorum.Olaki 50.bölüm final olursa,zaman atlanma ihtimali çok yüksek olacaktır.3 ay sonra vs... gibi.
    Ateş ile Tuna evlenmiş,Hemen bölümün başında nihayet Kerim Zeynep evlilik törenini görüyor olabiliriz.
    Ve tabii ki Lale-Ege evliliği.Ama şu Eda konusunda hala muallaktayım.Her an Barış'ı sallayabilir gibime geliyor .Ama yapmaz herhalde.
    Ateş ile Tuna A.B.D ye yerleşmişte olabilir.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ecemin olduğu heryerden
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Hirotaro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim için önemli olan Lale'nin mutluluğu ama tabii Ateş'ide çok seviyorum.Olaki 50.bölüm final olursa,zaman atlanma ihtimali çok yüksek olacaktır.3 ay sonra vs... gibi.
    Ateş ile Tuna evlenmiş,Hemen bölümün başında nihayet Kerim Zeynep evlilik törenini görüyor olabiliriz.
    Ve tabii ki Lale-Ege evliliği.Ama şu Eda konusunda hala muallaktayım.Her an Barış'ı sallayabilir gibime geliyor .Ama yapmaz herhalde.
    Ateş ile Tuna A.B.D ye yerleşmişte olabilir.

hiratooro süpersin ya neden illa A.B.D:)
    benimde umrumda olan lalenin mutluluğu en başta o gelir.
    ama herkes çok acı çektiği için sonunda herkes için mutlu bi final istiyorum.

Sayfa 1/137 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri