Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Elveda Derken - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    busegurses001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Elveda Derken - Bölüm Yorumları (3)

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi Ece Uslu gelecek dönem hastalıktan kurtulur değil mi?Ama kocası Burcu Kara'yla evlenecek peki Ece Uslu doktorun aşkına zamanla mı cevap edecek?Heyecanlı bayağı!
    gerçekten çok heyecanlı bölümler olucak cnm lale kesin iyileşecek zaten ama sonra nolucak çok merak ediyorum yeni sezonda bir sürü olay olucak sanırım ege ve zeynebin evlenmesine lalenin şaşıracağını sanmıyorum çünkü oda başından beri bunu istiyodu ama lale ateşe karşılık veecek mi çok merak ediyorum

Durum:
    cadii_sheker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ç)k)rova :)niversitesi.!.
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragmanı izledim nihayet ve çok sinirim bozuldu off ya zeynep bence egenin evlenme teklifini kabul etmemeli yani inş kabul etmez ben zeynebin hala kerimi sevdiğine inanıyorum ama büyük bi ihtimalle zeynep egenin teklifini kabul edicek bence zeynebnin aileside bu ilişkliye karşı çıkıcak çocuklu karısından yeni boşanmış bi adamla olmaz diycekler ben egenin zeynebi sevdiğine inanmıyorum bu kadar çabuk olamaz
    lalede eminim ateşe karşı bişeyler hissetmiyodur ve hissetmiycektir onunla hep arkadaş kalır bu da egeyi aldatmadığının bi kanıtı zaten
    böyle bi sezon finali olur mu yaa herşey bi anda değişti şimdi gelde üç ay bekle işimiz çok zor

sena57-utku
    sena57-utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı angels18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakın neyapalım arkadaslar bu konuyu kapatalım burada bir daha hiç acılmasın artık kimse kıracak bişey yazmayacak böylece forumumuz güzel yorumlarla devam edecek :img-wink:
    aynn katılıorum arkadaşım.kapatalım en iisi bu konuyu.yarın ne gsl dizimiz var sevdiğimiz oyuncuları görcez,yine süper bi bölüm izlicez..pozitif bakalım olaya:)
    ama dizi sezon finaline girio yaa.icon_sorr :icon_sorr

sena57-utku
    sena57-utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tebessümcüm bnde bi burcu kara fanıyım aynı zmndada ece uslu fanıyım biliosun.ve bu başlığa geldigimden beridir şunu anlatmaya çalışıorum.zeynep ollsun lale olsun hepsi bi dizi karakterinden ibaret.ama bunu gerçekte yaşanıomuş gibi eleştirmenin hiç bi manası yok.ayrıca yani burcu kara bi dizide katil rolünü oynasa yada kötü birini canlandırsa kötü die yorum yapmam bnce saçma olur sadece oyunculuğuna yönelik bi eleştiri yapabilirm.çünkü bunlar bi senaryodan ibaret sadece bunu anlatmak istiorum.orda ne yazılıosa onu canlandırıolar.:img-wink:

Durum:
    tebessüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ecemin olduğu heryerden
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sena57-utku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebessümcüm bnde bi burcu kara fanıyım aynı zmndada ece uslu fanıyım biliosun.ve bu başlığa geldigimden beridir şunu anlatmaya çalışıorum.zeynep ollsun lale olsun hepsi bi dizi karakterinden ibaret.ama bunu gerçekte yaşanıomuş gibi eleştirmenin hiç bi manası yok.ayrıca yani burcu kara bi dizide katil rolünü oynasa yada kötü birini canlandırsa kötü die yorum yapmam bnce saçma olur sadece oyunculuğuna yönelik bi eleştiri yapabilirm.çünkü bunlar bi senaryodan ibaret sadece bunu anlatmak istiorum.orda ne yazılıosa onu canlandırıolar.:img-wink:
    cnm kesinlikle katılıyorum zaten söyledğin yapıldığı için çok kızıyorum...cnm keşke herkes senin gibi olsa..birde şöyle bir durum var cnm dizinin başınadn beri formu takip ediyorsan eğer? laleye sayılmayan kalmadı ama biz burda asla bunu diyemessin şunu diyemesiin demedk tam tersine kim noktalrda evet bencede yapmamlydı dedik..fakat burd senin her yazdğna eleştri gelrse kendi düşünclrni yazmak yerine senn ayzdılarına cvb atmayı hemen olayı snein niyetine vurmayı amaç edinirlerse sende susamassın cnm:) ayrıcaaa ben seninle ırmakla nekadar iyi anlaşyorum sen biliyosun..burcu karaya bir garezimiz osla seinle nasıl böyle olalım dmi cnm? ırmağın senin kübracığmn biraz örenk alınması gerekyor..ırmak mesela cnm laleyi haksız buluyor herdefasndada bunu söylyor ama bugne kadarr tek bir tartışmamız olmadı neden belli bir seviyede yorumnu yapıyor ve karşı yorumlara saygı duyuyor..küboşdesen oda lale yeter artık söylee deli etme derdi heep oda benim en yakınlarımdan sen söyle ben burcuyu karalamk istesem bu kişilerle bu yorumlara rağmen iyi olabilrmydm? senide kutluyorum cnm gerçekten örenk bir burcu fanısın keşke hepsi senn gibi olsa:) neyse cnm sana başka birşeklde açıklamamı yaptım zaten burda bu konunun kapanmasına karar verdik daha fazla bu konuyu konuşmayalım:) sırf aldığınız karara saygımdan sarfettiğinz çaba nedenylede bu konuyla ilgli olan msjmı sildim:)

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri