Sayfa 1/137 123451151101 ... SonSon
681 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Emanet - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Emanet - Bölüm Yorumları

Mehmet Akif Alakurt, iddialı yeni dizinin başrolünde.
    Gold Film’den Faruk Turgut’un yapımcılığını üstleneceği, Nisan Akman’ın yönetmenliğini yapacağı ve Sergin Akyaz’ın senaryosunu kaleme alacağı Emanet dizisinin başrol erkek oyuncusu netleşti.
    Eylül ayında Fox Türkiye’de ekrana gelecek olan dizinin başrolünde, daha önce Sıla, Adanalı, Reis ve Fatih gibi dizilerde rol almış olan Mehmet Akif Alakurt yer alacak.
    Alıntı.

Aslında yine Gold Film’in 2003 yılında çektiği Gelin dizisine benziyor Emanet. Bir kenti yüzbaşı ve Vanlı acılı bir kadın arasındaki aşk hikâyesini konu ediniyor. Ben hikâyeyi dinlerken “Bu Dila Hanım’ın asker versiyonu” dedim ama Turgut “Aslında Kadir İnanır ve Selma Güneri’nin rol aldığı 1974 yapımı Askerin Dönüşü filmini daha çok andırıyor. Tabii ki yepyeni açılımlar yapacağız” diyor. Emanet dizisini Volkan Yazıcı kaleme alıyor, Nisan Akman yönetecek.
    Oya Doğan'dan Alıntı.

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Yapımcı Faruk Turgut: Emanet adlı dizimizin çekimleri 1 Temmuz da kapodokyada başlayacaktır. Emanetin yönetmeni Nisan akman senaristi sergin Akyaz baş rol erkek m.akif alakurt dur.ağustosun 3 haftası Fox tv.de

Durum:
    hndn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hayırlı olsun.çok merak ediyorum .asker filmi nasıl olacak .açıkçası şüphelerim var daha bayan oyuncu bulmadan çekimlerin başlayacagını söylemişler.nasıl olur anlamıyprumay yapım olsun yada başka yapımlar aylar önce oyuncuları şeçiliyor.hazırlanıyorlar .Allah bilir senaryo dahi başlamamıştır. içi boş senaryo ile başlanan diziler hemen kalkıyor.sonra oyuncuların dizisi kalktı diye kötü reklam yapılıyor.maa nın kaderimi bu acaba. umarım güzel bir dizi olur.

Durum:
    *peri* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    EREN.EDA,yım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart merhabalar

Dizinin başlığı açılmış hayırlı olsun umarım bu defa başarılı bir dizi olur.
    Pat diye dizi çekilmez alt yapı çok önemli ama ülkemizde malesef bu işi pek beceremiyorlar nasrettin hocanın göle yoğurt çaldığı misali ya tutarsa hesabı yola çıkıyorlar.:whistle2
    Dizi izlemeyen ben MAA için merakla bekliyorum diziyi .
    Herşey nasip kısmet bazen tutar bazen tutmaz dizinin şansı açık olsun bayan oyuncu aslı tandoğan olsa çok severim onu :img-wink:

Durum:
    alperkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı *peri* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin başlığı açılmış hayırlı olsun umarım bu defa başarılı bir dizi olur.
    Pat diye dizi çekilmez alt yapı çok önemli ama ülkemizde malesef bu işi pek beceremiyorlar nasrettin hocanın göle yoğurt çaldığı misali ya tutarsa hesabı yola çıkıyorlar.:whistle2
    Dizi izlemeyen ben MAA için merakla bekliyorum diziyi .
    Herşey nasip kısmet bazen tutar bazen tutmaz dizinin şansı açık olsun bayan oyuncu aslı tandoğan olsa çok severim onu :img-wink:
    bizim ülkemizdeki dizi sektörü yurt dışıya yarışamaz bile var iki tane yapımcı bunlardan biri timur savcı böyle adamlar maalesef fazla yok yurt dışında bir dizinin hazırlık süreci en az 1-2 yıl tarihi diziler daha uzun bizde 1-2 ayda dizi kadrosu belli oluyor sonra haydi bismillah 3 bölüm sonrada eyvallah

Sayfa 1/137 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri