Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Emir'in Yolu - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    şilan c.e t.b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman çıkmış.aman ne güzel ne güzel...
    Barış bey yine başlamış hakaretlere.Az önce malum siteden setten videolar izledim 3 tane.
    ve 3 videoda da telefonla oynuyorlar.
    Barış bey sahneyi çekeceğine telefonla oynuyor.
    disiplinsiz bir set.Söylenecek hiç bir şey yok.
    Masum Günenişinizle mutluluklar ve dolu dolu fotoğraflar çekinmeniz dileğiyle(!)
    Batışınızı izlemek büyük bi zevk olacak.
    Femirden ötesi yok bu böyle bilinsin.

Durum:
    Dilara15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    AliAsaf Denizoglu~
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    2 Mesaj

2.fragman'i az önce izledim..yani ne desem
    bunlar kemiride batiriyorlar. Bizim tanidigmiz
    Emir Sarrafoglu Koray'a gidip o intikam oyunundan bahsederdi.
    Yolda Koray'a bile selam vermedi emir'i ne hale getirmisler.
    Sahsen ben Koray olsaydim bende kizardim tabi.
    ama gercekten cok tuhaf bir dizi olmus. Kemir dostlugna ne oldu böyle batirdilar resmen.
    ve söylemeden gecmek istemiyorum ama galiba opüsme sahnesi bizleri bekliyor:img-beee:

Durum:
    edaxeda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    bizdemutsuzolalim.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Boyu boyuna aranan oyuncu bulunmus galiba, gerci bundanda daha uzunlari var, daha iyi bacak sov yapacaklar, belki 5 bolum sonrada oyle biri dahil olur diziye. Emirin haremi oldu haha.:img-hyste

O kiz diziye hic yakismamis, zaten Hazal gibi yuze sahip ve guzel oyunculugu olan oyuncudan sonra zor yakisir boyle batmis diziden gelen biri. Hic elektrik falan vermiyor o iki fragmandada, cok donuk oynuyor bence. Emirin yoluna yildirim da dusermis bir dahakinede Emirin yolu Mecnunun yoluna karisir.:img-hyste

Dizi sosyal medyayi sallamis iyice, tabiiki dalgada. Kaliteli isler konusulur, tartisilir, boyle batakliktakilerde iste alaya vurulur. Kingsiz Fatih amcaaaa:img-eat::img-in_lo

Artik bol bol vuslating izlersiniz cici kiz mercimekler, gozunuz aydin gonlunuz hos olsun:img-hyste Degajede gosterirlerse tadindanda yenmez:img-eat:

Sut kiz gittimi simda, yerine saf kiz geldi haha bu kiz Emirin partisine gelmisdi o nolacak peki. Bu senaristlerin kafalari bence guzel bu diziyi yazarken. Femir askini bunlarin yazdigina inanmiyorum ben:img-hyste

Neyse lafin kisasi: Bu m´Muazez kendi dizisinde ne ise yaradiki burda yarasin. Dizinin bitmesini hizlandiracak sadece, ellerine saglik:img-hyste

Bizlere guluyorsa o bilsin ki millet ona daha cok guluyor ne oldum delisi olmus kiz, oysaki oynadigi en basitinden Emirin yolu yani gelen gidenin yolu.:img-hyste

Iyi forumlar herkese artik Emirin yolu gundemdeki diziler basliginda yer almali, yoksa harbiden adaletsiz olur.

Durum:
    Dizi_Koliq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

O kadar tuhaf geliyor ki emiri ferihasız dusunmek cok koyuyor insana. Bunu zorlama sahnelerle yapılmış fragmanı izleyince daha iyi anlıyor insan Cagatayda ruh kalmamış oyunculugunuda pek begenemedim o kızla oldugu 1.fragmanda gözlerim hep eski emir'den birseyler aradı durdu ama bulamadı. Ayrıca MY'da önce saygısızlıgı mı ogretiyorlar oyunculara anlamadım gitti Gizem hanımın twitten bu anlaşılıyor da dun bir bugun iki daha dur kızım ne bu havalar? Sanki herkes ona bayilmis dizi mukemmelmis gibi davranıyor cok itici ve gereksiz.
    *Kaya & Ulusoy*
    Kural # Hakman # Boz

Durum:
    truman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Emir Sarrafoğlu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evett tek dert bumudur başlık değişmesi gerçekten tuhaf mı komik mii çözemedim:)

neymiş başlıkta kurallara uyulmuş arkadaşlar bu başlıkta hiçbir zaman kurallara uyulmaı oyuncuların özel hayatı da konuşuldu Link de paylaşıldı haberlerde paylaşıldı başka dizilerde konuşuldu hatta başka dizelirin reklamı altında tavsiyelerde verildi eee hopppaaa neoluyoz

hem kurallar yıkılmak içindir:img-wink:

başlığımızdan memnunuz beğenmeyen başka başlıklarda takılır cidden anlayamıyoruz size 1-2 hafta önce de dizinin iismi değişsin denıyordu sıradakı istek nedir nedir acaba nedir nedir:img-hyste

Fragmana gelince Güneş kızımız şimdiden abayı yakmış hiç pişman olmayacağı gün yaşamış yahu King ile takılıyosun pişman olmazsın tabi:)

Emir herzamankı gibi çokk yağuşuukkluuuu intikam pek yakışacak oğluşumuza:img-hyste

Korayın arabada Pınar vardı eee Koray ile Pınar sevgülü müüü bakalım...

Emir selamda vermedi şimdilik intikamdan kimseye bahsetmeyecek tek takılacak ee tesadüflerle birileri öğrenir artıkın

dizimiz güzel özledik Emiri izlemeyi

Yasakların da adaleti olmalı değil mi!!

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri