Sayfa 167/201 İlkİlk ... 67117157163164165166167168169170171177 ... SonSon
1001 sonuçtan 831 ile 835 arası

Konu: Emir'in Yolu - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    ladybirdesso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet Emir aşka yelken açtı, küpeleri geri verdi ama Güneş bir daha ona nasıl inanacak ? İnanması için , Emir in onu ikna etmesi gerekecek ki bu da hiç kolay değil. Hangi kız ne kadar severse sevsin böyle bir oyundan sonra tekrar güvenebilir ki? Aralarında aşmaları gereken gerçekten çok büyük dağlar var. Yavuz ve Engin ancak bundan sonra sorun olabilir. Bizim bildiğimz Emir bu dağları aşmak için de çok uğraşacaktır. Sanırım artık kızın gerçekten bir suçu olmadığını anladı. Bakalım neler yapacak?

Sanırım asıl olaylar şimdi başlıyor. Yavuz un Handeyi beğenmesini hiç şaşırmadım. Çünkü Hande gerçekten çok sağlam bir karakter, bu kadar sevilmeside bu yüzden. Bu kadar olay geçti asla boyun eğmedi, doğru bildiğinden şaşmadı. Ve Emir i koşulsuz seviyor. Tabi şimdilerde arkadaş olarak. Sadece Koray ile olan olayına anlam veremiyorum. Başından beri Koray a bir şeyler hissettiğine inanmamıştım. Sadece Emir i kaybettiği için Koray da kenarında olsun diye istiyor diye düşünüyorum. Şimdiki senaryoda evet Koraya hala aşık görüyoruz. E Koray da aşık. Aslında artık onları durduran hiç bir şey yok. E niye inat ettiklerini anlamıyorum. Hande niye Koray ı istemiyor? Niye kapısını çalıp seni hala istiyorum diyemiyor. Gülsümden çekiniyor değil herhalde.

Koray hem Hande hem Pınar modunda. Pınar biraz daha akıllı çıktı, Koay ı Handeye aşık olduğunu bildiği için numaralar ile Koray ı tavlamaya çalışmıyor. Daha mantıklı gitmek istiyor ama bu bölüm konuşmaları biraz irite ediciydi. Bir de kendi de itiraf etti, Koray Handeyi gördü dağıldı. Belli ki hala çok aşık. Burdan gerçekten ikisi arasında huzurlu bir aşık çıkar mi? Her zaman aralarında Handenin bir gölge olacağı belli.

Can karakteri ne yazık ki artık figuran oldu. O erkek vari kıyafetler , habire hesap soran tavırlar olmadı Emir ile uyuşmuyor, yakışmıyor. Aslında polis rolü için uygun olmadığnı düşünüyorum. Kendi tek başına bir değer oyunculuğu ve görüntüsüyle ama Emir ile uymuyor.

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Diziyi baltalamayın..

Arkadaşlar şu diziyi baltalamaya çalışanlara sesleniyorum,diziyi sadece hazal için seyrediyorum lafına çok kızıyorum ki,hiçbir dizi sadece 1-2 kişi için izlenmez!!!.. Sadece biz öyle zannederiz çünkü hikaye içindeki ilizyon çoğunlukla onlar üzerinden döndüğü için,aslında işin gerçeği diğer oyuncuların ve hikayelerin katkısıyla biz diziyi severiz ve seyrederiz,şimdi hazalla gizemi birbiriyle karşılaştırmanın ne alemi var? Yapılan okadar saçma ve gerksiz ki artık hikaye bambaşka yeni karakterler diziye girdi bunları kabul etmek lazım eski diziyle karşılaştırmak yanlııııııışşşş.Lütfen diziyi baltalamayın ve sadece bölüm yorumları yapalım,o zaman görüceksiniz senaristler bunu dikkate alacak..

Durum:
    nutaBella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı karamelli' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bence de, zaten finalin mutlu son olacağı açık. :img-in_lo Emir 'in ölmesini beklemek esas 'kendini kandırmak'

Koray ne yapmaya çalışıyor anlayabilen var mı ? Bak, Hande 'yi gerçekten arkadaş gibi görmeyi deneyip yapamasa da olur ama deneyip Pınar 'la yeni bir ilişkiye başlasa anlarım. Ama nedir bu ' Pınar seninle yaşadıklarımız anlamsız değil, ama Hande yi de silip atamam ' tribi ? 2. kadın ol demek bu bas baya. Hande 'yi her gördüğünde, melül melül bakmalar, nişanlanması konusunda: umarım bu kez beni kandırıyorsundur demeler, laf sokmalar.. Bir de Hande 'yi canavar gibi anlatması yok mu. Benim hatırladığım kadarı ile bu ilişkiyi esas bitiren Koray 'ın uçkuruna sahip çıkamayışıydı ama anladım ki bu adam bunu beceremez! Zaten, o kafa karışıklığı ile düşünedursun Yavuz Hande 'yi alacak haberi olsun :img-hyste

Pijama partisini hiç anlamadım ki zaten. Toplanıp pijamaları ile oturmaya pijama partisi diyor bunlar sanırım.
    Ölmez Emir, ölmeyecek. :)

Pinara resmen seninle birseyler yasamak istiyorum ama bunun icin Handeden vazgecemem diyor. Hande cok büyük bir pislik ama gönül bu otada konar diyor. Yaa insan sevdigini bu kadar ayaklar altina alirmi ki senin sevdigin kiz hep böyleydi sonradan degismedi sende zaten bu karekter özeliklerine asik olmadinmi ? Yani bir elli balda diger elli yagda olsun istiyor kisacasi. Eger Pinar bunu bile bile göze aliyorsa onada yuh derim.

Gülsümü kimse sevmez ama onuz bu hale getirende bu adam. Uckuruna ilk defa sahip cikamadin tamamda ikinci defayi nasil aciklayacaksin ? O Kaan nasil oldu ? Ya kizla bosaniyorum, bosanmiyorum oyunu oynayip cocuk yaptiktan sonra bosanmak neyin kafasi. Ben demiyorum cocuk icin evli kal ama evli kalmyacagini bile bile cocuk yapmakta pek güzel birsey sayilmaz.

Durum:
    karaşimşekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı nutaBella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Show tvyin bir dizi daha yayindan kaldiracak gücü yok ki zaten. Ellerinde 4 tane dizi var geri kalan günlerde tekrarini veriyorlar. Yani bitirme gibi bir olay olamaz umarim ki olmaz.

Yavuz & Hande vallaha diziye hareket geliyor zaten Korayin bitmek bilmeyen sacma sapan harektlerinden bikmistim iyi oldu bu iyi.
    Simdi iki yasak ask mi izleyecegiz. Koray Handeyi hakketmiyor bu net !

bu oranlarla yayından kalkmaz zaten böyle gider işte bir ileri bir geri:img-hyste
    bu arada bu tns ve sbt ne yahu benim bildiğim total ve ab vardı onlara ne oldu ki:icon_whis
    bölüme gelince yeni izledim atlaya atlaya:icon_whis emir baya abayı yakmış:img-hyste sonu hayır değil bu gidişin:)

Durum:
    molita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nkada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gemir aşkını zaten beğenmiyorum kiiiii EMİRE SANKİ AŞKI İLK KEZ YAŞIYORMUŞ SÜSÜ VERİLMESİNİ İSE HİÇMİ HİÇ BEĞENMEDİM..kocaman nokta

hikayesizlikten yıkılan ve zamanında burda arkadaşlarımızla çok beğendiğimiz sahnelerin dejavusuyla geçiştirilen bir bölümdü..nokta

Güneş karekterindeki duygu AKTARIMSIZLIĞINI GENE İZLEDİĞİM İÇİN BAHTSIZIM ..nokta

DİZİYLE İLGİLİ HİÇ BİR HAYALİM KALMADI SADECE İKİ TANE TEMENNİM KALDI

1 Can karekterinin bir an evvel bu diziden gitmesi...

2 bunu yazmak istemiyorum..çünkü sanatçıyı çok seviyorum ..içimde kalsın

bu dizi için artık yorum yapmayacağım...diziden aldığım tek mesaj var..o da nkada senın yaşın bu diziye uygun değil kalk git nerde yazarsan yaz...:img-hyste:img-hyste(bu mesajıda rezalet ötesi pijama partisiyle bana veren diziye ayrıca teşekkürlerimi borç bilirim ama bu borcu da asla ödemem):img-hyste:img-hyste

gelip yorumlarınız okuyacağım ..ama benden bu kadar..içimdeki ergeni öldürdü ya bu dizi daha ne diiimm:icon_sorr:icon_sorr
    Katılıyorum.

Son sahnede sanki Emir o evde yaşıyor gibi davranmış Güneşi oynayan oyuncu dolayısıyla Güneş.:whistle2 Bir şaşır, bir öfkelen di mi?:img-hysteAnca suratına bön bön bakıyor kusura bakılmasın ama. Bastonlu dede komik duruyor dizide her şeyi biliyor Güneşle ilgili maşallah mı diyim ne diyim?:icon_whis

Mert gelmiştir belki dedim ama gelmemiş. Sanırım gelemesine gerek yok Yavuz var bir de artık. Kim kime dum duma olacak anlaşıldı. Resmen Yavuz harem kurmuş kendine dizide.Önce Ece sonra Sanem sonra Can en son Hande. Çünkü Hande hepsinin toplamı.:)

O kadar absürdlük var ki o nedenle de duygu alamıyoruz bence. Gizem'in Güneş'i çok iyi canladırdığı söylenemez yukarıda da belirttim son sahne örneği ama genel olarak dizide var olan absürd durumlar duyguyu,gerçekçiliği ve inandırıcılığı kaybettiriyor bence.

Spoiler İçermektedir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)