Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Emir'in Yolu - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    Killer50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Bass ツ Sarrafoğlu.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Emir'in Yolu - Bölüm Yorumları (3)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için baslik kapatilmistir.Yorumlariniza bu basliktan devam edebilirsiniz.
    Bir önceki başlığa asagidaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=128018

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Sevgiler
    Bölüm Sorulusu
    Killer50
    Konu NATY&FACU tarafından (03-11-13 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    AK1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Almanya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı esmamüge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birde emirin acısı baydı yani
    ha emirin acısı kısa sürüp emiri cana yöneltselerdi eminim daha da izlenir olur reyting alırdı dizi ama ne yaptılar hemen can olmadı denilip başka bir oyuncu bile demiyorum güneş kızı getirdiler...ee siz şans vermezseniz bu kızı ön plana çıkarmak sizin elinizde.... ne diziler var başrol olmayan oyuncuları öyle bir öne çıkarıyorlar ki millet o kişiyi benimsiyor hemen ve ondan kopamıyor konuk oyuncu iken hop bakıyorsunuz dizinin bir numaralı oyuncusu oluyor...
    afk ya da emirin yolu bir kafasını elinin arasına koyup düşünmesi gerek ....yazık valla acıyorum gelinen noktaya...
    :icon_sorr
    acikcasi ben emirin acisi baydigini düsünmüyorum emirin cektigi aci sekli baydi diyebilirim. allah askina hangi insan tugla tas tahta tasiyarak acisini yasiyor, hangi insan tabak canak yikayarak acisini yasiyor, hangi insan sürekli vukat isleyip acisini yasiyor... bunlar gercekci gelmedi.
    mezarliga gitti tek replik yok... yanina yatiyor kaliyor... dövülme vurulma sahneleride oldu sanki hic olmamis gibi yogun bakim ameliyat hastane olayini tekrar islediler...

yani kisacasi senaryoda is yoktu... diziyi izleyenleri izlemek isteyenleri bile baydi kan kaybetti konsept degisikligine gidilip yaprak dökümü yasandi.
    eskilere yapilan haksizlik bir yana yeni gelenleri bile devre disi biraktilar.

Canla Emirin iliskileri bana göre farkli olabilir - ikisinin farkli dünyalari var hem iliskileri yalan dolan oyun üzerinde degil gercekten saglam temeler üzerine kurulabilir. önce arkadaslikla dostlukla baslar aska dönüsür.

yine diyorum dizinin suan en büyük sorunu samimiyetsiz olmasidir. sunulan seyler cok utopik olmasidir... cam fanus - da nedir allah askina...calis:calis

ama Can gercek bir karakter Emiride gercek bir karakter olarak kabul etmek istiyorum ve kac tane gercek iliski yalan dolan oyunla baslar?
    gercek iliskiler saglam iliskiler sevgi dolu yüklü iliskiler masumca baslamazmi? birisi etkilenir digeri etkilenir sonra mesajlasilir bulusmaya firsat yaratilmaya calisilir - yani tipki Canin yaptigi seyler gibi gercek...

söyle diyeyim Günes Emirden bir cacik olmaz ama Can Emir olabilir diyorum...

Güneşi Beklerken
    OLMAZ...OLMAMALI... O SAÇLAR YOLUNMALI :o)

Durum:
    esmamüge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Denizli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    215

Aldığı Beğeni: 401

Bahsedilme
    6 Mesaj

Alıntı AK1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acikcasi ben emirin acisi baydigini düsünmüyorum emerin cektigi aci sekli baydi diyebilirim. allah askina hangi insan tugla tas tahta tasiyarak acisini yasiyor, hangi insan tabak canak yikayarak acisini yasiyor, hangi insan sürekli vukat isleyip acisini yasiyor... bunlar gercekci gelmedi.
    mezarliga gitti tek replik yok... yanina yatiyor kaliyor... dövülme vurulma sahneleride oldu sanki hic olmamis gibi yogun bakim ameliyat hastane olayini tekrar islediler...

yani kisacasi senaryoda is yoktu... dizi izleyenleri bile baydi kan kaybetti konsept degisikligine gidilip yaprak dökümü yasandi.
    eskilere yapilan haksizlik bir yana yeni gelenleri bile devre disi biraktilar.

Canla Emirin iliskileri bana göre farkli olabilir - ikisinin farkli dünyalari var hem iliskileri yalan dolan oyun üzerinde degil gercekten saglam temeler üzerine kurulabilir. önce arkadaslikla dostluklar baslar aska dönüsür.

yine diyorum dizinin suan en büyük sorunu samimiyetsiz olmasidir. sunulan seyler cok utopik olmasidir... cam fanus - da nedir allah askina...calis:calis

ama Cana gercek bir karakter Emiride gercek bir karakter olarak kabul etmek istiyorum ve kac tane gercek iliski yalan dolan oyunla baslar?
    gercek iliskiler saglam iliskiler sevgi dolu yüklü iliskiler masumca baslamazmi? birisi etkilenir digeri etkilenir sonra mesajlasilir bulusmaya firsat yaratilmaya calisilir - yani tipki Canin yaptigi seyler gibi gercek...

söyle diyeyim Günes Emirden bir cacik olmaz ama Can Emir olabilir diyorum...
    dimi bende öyle isterim böyle ilmek ilmek işlensin aşk arkadaşlıktan aşka dönüşsün dönüşmez demeyin çok da güzel dönüşür...birbirini çok iyi tanıyan iki insan birbirlerini anlayan iki insan ve çok güzel çok iyi yürekli iki insan hep birbirlerini tamamlarlar....:love01::love01::love01::love01::lo ve01::love01:
    can emir sahnesi ama unutulmayacak bir sahne istiyorum...burda yazılanlar oluyorsa bende bunu istiyorum şans verilsin cana...gerçekten aşık olan kıza...

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    936

Aldığı Beğeni: 671

Bahsedilme
    2 Mesaj

[QUOTE=nkada;17651730]
    katılıyorum canım sana ve helal olsunn :):happy0064
    ayrıca uyum bazen bir bakışta,bir gülüşte,bir el ele tutuşmakta olur...biz burda bir kişinin olucak dediği şeylere zorla izlemek zorunda kalıyoruz
    biz emir ve güneşi istemiyoruzzzz....bu bir dizi show yapma dizisi değil....[/QUOTE]

şu yazdığın yer varyaaaa o kadar doğrukii.veee nice dizilerdee o kadar çok örneklerini izledikkiiiiii..hani izlemesek neyse dicem ama olmayıncada hissetmeyincede olmuyor işte

bu arada banlanan arkadaşımız Queenn i en kısa zamanda tekrar aramızda görmek dileğimdir.....selamlar olsun burdan sana..
    Siz Güneş -Emir istemiyorsunuz ama ben Güneş-Emir diyorum
    yani bu uyumu beğenenlerde var.Canla zaten birşeyler olsaydı
    Güneş krakteri diziye girmeyecekti Can ehh işte denildi
    Banada Emir gibi bir adamın cana aşık olması inandırıcı gelmez.
    Şimdi eski rol arkadaşına bakıyorum onla uyumluydular bir çağataya bakıyorum arada dağlar var.Can kusura bakmayın emir bebek suratlı yanında abla gibi duruyor.Bende kendimi zorluyorum elektirk dahi alamıyorum

Durum:
    AK1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Almanya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dimi bende öyle isterim böyle ilmek ilmek işlensin aşk arkadaşlıktan aşka dönüşsün dönüşmez demeyin çok da güzel dönüşür...birbirini çok iyi tanıyan iki insan birbirlerini anlayan iki insan ve çok güzel çok iyi yürekli iki insan hep birbirlerini tamamlarlar....:love01::love01::love01::love01::lo ve01::love01:
    can emir sahnesi ama unutulmayacak bir sahne istiyorum...burda yazılanlar oluyorsa bende bunu istiyorum şans verilsin cana...gerçekten aşık olan kıza...
    katiliyorum zaten Can diziye dahil oldugunda senaristlerin kaleminde daha Emire esas kiz karar verilmemisti... sütkizmi Canmi iki secenek vardi elde...
    iste senaryo tutmayinca sil bastan yapildi sütkiz diziden tamamen cikti, Can kiz arka plana atildi...

ben mesela Can ve Emirin sokakta bir kafede disarda oturdugu bir sahneyi hatirliyorum... bir kere atlaya zipladigim icin replikleri bilmiyorum fakat hatirladigim kadarila o sahneyi ben cok begenmistim, konusmalarini birbirine olan bakislari iyidi... güzeldi...
    bence Can ön plana cikmasi gerekiyor, anladigim kadarila polislik hikayesi bitti ve klubte artik calisacak... umarimki senaristler bu durumu iyi degerlendirir ama özetten anlasildigi gibi bu bölümde Can cok arka planda kalacak... sürekli handenin ofisinde olduguna göre...

Günesle birsey tuttaracaklarini sanmiyorum, tamam bir kac öpüsme sahnesi falan koyuldu cogu seyircinin isteginide vermis oldular ama o kizda görüntü disinda hic birsey yok ve vasat kaliyor vasat kaldigi icinde affedersiniz ama sahnenin icin ediyor... tipki bir zamanlar rüya ve ecenin yaptigi gibi...
    olmayinca olmuyor zorlamanin bir anlami yok...
    Günes diziden ciksin demiyorum gelmis bir kere kalsin ama ön planda olmasi diziye yaracagini düsünmüyorum....

Güneşi Beklerken
    OLMAZ...OLMAMALI... O SAÇLAR YOLUNMALI :o)

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)