Sayfa 43/201 İlkİlk ... 333940414243444546475393143 ... SonSon
1001 sonuçtan 211 ile 215 arası

Konu: Emir'in Yolu - Bölüm Yorumları (4)

asidemirim
    asidemirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ...melissa... Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğerlerini bilmem ama ben ilk defa şimdi benzettim bu kızı Rahmetliye.
    Saçı, başı ile ilgili falan değil bu konu. Kabul edin Feriha'da Emirin ego'sundan şikayetçiydi. Şimdi Güneş'te bu konuya değindi. İtmeler, kakmalar,
    bana o minyon Feri'yi hatırlattı.
    Dağ başı sahnesi en çok ta 56.bölüm'de ki Femir'i hatırlattı.
    Aynı laf anlatma çabaları ve aynı inatçılık...
    Her aşkta inatlaşmalar olabilir ki hikaye üzerinden gidildiğinde bir kızın gururu söz konusu...Tabiki kafa tutacak ,meydan okuyacak,ego lafına bence hiç girmeyelim Ferideki ego kimse de yoktu,zaten o egosu,zenginliğe özenişi,yüksek hayat statüsü yüzünden başına herşey gelmedi mi?Herneyse eskiye ben çoktan sünger çektim...
    Sadece hatırladığım Emirin aşkı,ekranda da bunu seyretmek için bunca saçmalığa katlanıyorum...
    Ulaşılmazlık imkansızlık kaçan kovalanır her zaman dikkat çeker bu yönden gidilmek istendi ama yok sahneler yüzeysel kurgular yanlış bu yüzden iç sinmeler gerçekleşmiyor...
    Ben en başından beri Emir için izledim bitene kadar da böyle devam edecek...
    Güneşte hiçbir zaman feriyi görmedim görmekte istemiyorum NOKTA

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    934

Aldığı Beğeni: 671

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bu bölüm gerçekten geçiştirme bölüm olmuş.Sanki 1.bölümü iziler gibi oldum.
    Emir-güneş sahneleri kesinlikle zaten okuduğum yorumlarını ciddiye aldığım arkadaşlar yazmış çok yavan kalmış daha iyi işlenebilirdi.
    Yavuzun her dakka Güneşi yana yakıla araması engin ona eşlik etmesi çok suni ve saçma bu adam bu kadar güçlüyse düşmanı vardır bu kadar saçma sapan davranmaz.Sanki Güneş her dakka kocaya kaçan kız muamelesi görüyor.Güneş bulunamayınca her dakika Emir aranıyor hiçbişey bilinmezken ondan şüphe ediliyor.Bu kız iviçredeyken abisinden uzakta abisi her dakka ne yapıyor zaten bilmiyordu.Mafyalar kızkardeşlerini böyle dakika başı kontrolmü eder.Dadıdan daha akomik absürd bir durum oldu.
    Geçen hafta Yavuz-hande sinyalleri verilirken bu hafta Yavuz Hande yi sahte nişanlıyla tehdit etti.Bu arada Yavuzun heryerde kulağı kolu var ama 1 ay Güneşin Emirle gezmesinden haberdar olamadı.
    Hande gibi güzel alımlı ve şeytana pabucu ters giydiren kız Yavuza boyun eğer mi? Saneme haddini bildirmez mi? Sahte nişanlıya ihtiyacı var mı? ellini sallasa ellisi sonra Korayın hayatında birisi varken o at nalı yüzüğe Hande nin ne ihtiyacı var.Hande ne zaman Bu kadar korkak oldu.
    En güzel sahne son şarkı söylediği sahnede Emirin gelişiydi zaten Emiirn bakışlar harikaydı yıktı geçti sadece pişman bir adam yoktu.Güneşinde bu ne ego seni korumak için enginle birlikte olduğumu düşünüyorsun demesi çok hoştu o replikler güzeldi.Dağevi denildi Emir sadece konuşmak için ıssız bir yol kenarı seçti henüz konuşmak kendini anlatmak istiyor.Kızı evlenmek için kaçırmak istemiyor bu anlaşıldı sanırım henüz daha o kadar ilerlemediler.Tabi izlemden bunu anlayamazsın o zaman kaçacaklar diye beklersin.Adam daha kıza ilgisi olduğunu kendine itiraf edmedi ki Güneşe etsin.
    Konuşma sahnesi niye o kadar kısa ve konuşmadan kesildi Yavuzun gelir gelmez Güneşi aramasıda gereksizdi.Sanki annesini emecek çocuklar gibi Güneş güneş bu ne ya kız sırf bu yüzden İsviçreye kaçsa haklı.

Durum:
    0607100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    nam nam nam
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı asidemirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bundan sonra görüşmeleri daha da zor olucak,nerden bağlayacaklar bilemiyorum doğrusu
    Yavuz daha da içkillendi ve Handeye kadar müdahale etti,ofiste görüşemeyecekler,tesadüf denilen sahneleri mi kalacağız yine :icon_whis bu sahneler de ya Engin ya Yavuz yada hepsi oluyor...
    Emir kendini anlatamassa delirir:img-hyste onu görmeden edemez hale geldi...
    Pişmanlığın altına sığınıyor ama o pişmanlıkla beraber ne kadar beslenen aşk gibi güzel duygular var...

Reytingin böyle gelmesine hiç şaşmadım açıkcası...
    Dünki bölüm cidden çok kötüydü...Son kısımlar olmasa benim nazarımda hiçbir ehemmiyeti yoktu...
    Böyle nekadar devam eder bilemiyorum...:865323
    valla reytingleri yapımcısı düşünsün kuzum, o istedi devam etmeyi, biz keyfimize bakalım..nutebella'nın dediği gibi bu dizi kaldırılmaz, isterse sürünsün:img-hyste..ama dünkü bölüm emirin duyguları dışında bi hiçti.. pişman olan, aşık olduğunu farkında olmayan ya da kabul etmek istemeyen emiri izlemek güzeldi..güneş onu affedince hissettiği bu pişmanlık geçecek sanıyor.. süzme ya harbi süzme bu tatlış:img-hyste.. oğlum sen daha geçen bölüm 'bişeyin' tarifini yaptın ya kuzumm annemm:) acaba güneş onu affedince, emir eee hala neden geçmedi bu 'bişey' diye düşünüp mü bulacak aşık olduğunu..

neyse biz suziyle zorla öpüş yolladık evrene, bakalım hak getire.. bence casperbig'i diziye sokamadık diye bu düşüş:img-hyste

handenin yavızın tehditi altında olmasıyla zaten az olan sahneler yok olacak herhalde..hergünde kızın arabasına atlayamaz ki çocuuuk..bilemiyorum.. burdan senariste sesleniyorum canıms .. 4 sahne planlıyorsanız bu sahneleri 10ar dk.dan az yazmayın, ok?? emir bişiy der güneş kapağı yapıştırır gider..bitti bölüm.. bu ne yaee..bize emir & güneş verin:happy0064

bide gerçekten de hande yavıza bende güneşe senin ne mal olduğunu anlatırm demedi ki?? güneş neden hala emirin bu intikamının ardına bakmıyor.. affetmek istemediği için belki de.. inanmayı istediğinde nedenleri de daha çok araştırır sanırım.. elinde kaybedeceği bi ailesi var..ve onun kalbini bi kıran bi adam..ama güneşin emiri seçeceğine şüphem de yohh..

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar ben bu bölümü beğenmedim, çünkü verilmek istenen duygular birbirine karıştı,emir güneşe karşı sadece vicdan azabı çekiyor ve ona haksızlık yaptığını kabul ediyor. Fakat asla emir güneşe bir aşk ve sevgi beslemiyor bu çok önemli.. Bu bölümde emir sadece vicdan azabını azaltmak için güneşten özür dilemeye çalışıyor. Diğer yandan bence engin artık elini çabuk tutup güneşe olan ilgisini resmiyete dönüştürmek istiyebilir bu yavuzun da işine gelir,çünkü kardeşi asıl ozaman güvende olacağını düşünür.Hande de köşeye sıkışıp bu gidişatı destekleyebilir.Emir güneşe gerçekten bir aşk ve sevgi hissetmeden bişe olacağına inanmıyorum.

Durum:
    karamelli' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    birmelekölürken.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı suzican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bölüm gerçekten geçiştirme bölüm olmuş.Sanki 1.bölümü iziler gibi oldum.
    Emir-güneş sahneleri kesinlikle zaten okuduğum yorumlarını ciddiye aldığım arkadaşlar yazmış çok yavan kalmış daha iyi işlenebilirdi.
    Yavuzun her dakka Güneşi yana yakıla araması engin ona eşlik etmesi çok suni ve saçma bu adam bu kadar güçlüyse düşmanı vardır bu kadar saçma sapan davranmaz.Sanki Güneş her dakka kocaya kaçan kız muamelesi görüyor.Güneş bulunamayınca her dakika Emir aranıyor hiçbişey bilinmezken ondan şüphe ediliyor.Bu kız iviçredeyken abisinden uzakta abisi her dakka ne yapıyor zaten bilmiyordu.Mafyalar kızkardeşlerini böyle dakika başı kontrolmü eder.Dadıdan daha akomik absürd bir durum oldu.
    Geçen hafta Yavuz-hande sinyalleri verilirken bu hafta Yavuz Hande yi sahte nişanlıyla tehdit etti.Bu arada Yavuzun heryerde kulağı kolu var ama 1 ay Güneşin Emirle gezmesinden haberdar olamadı.
    Hande gibi güzel alımlı ve şeytana pabucu ters giydiren kız Yavuza boyun eğer mi? Saneme haddini bildirmez mi? Sahte nişanlıya ihtiyacı var mı? ellini sallasa ellisi sonra Korayın hayatında birisi varken o at nalı yüzüğe Hande nin ne ihtiyacı var.Hande ne zaman Bu kadar korkak oldu.
    En güzel sahne son şarkı söylediği sahnede Emirin gelişiydi zaten Emiirn bakışlar harikaydı yıktı geçti sadece pişman bir adam yoktu.Güneşinde bu ne ego seni korumak için enginle birlikte olduğumu düşünüyorsun demesi çok hoştu o replikler güzeldi.Dağevi denildi Emir sadece konuşmak için ıssız bir yol kenarı seçti henüz konuşmak kendini anlatmak istiyor.Kızı evlenmek için kaçırmak istemiyor bu anlaşıldı sanırım henüz daha o kadar ilerlemediler.Tabi izlemden bunu anlayamazsın o zaman kaçacaklar diye beklersin.Adam daha kıza ilgisi olduğunu kendine itiraf edmedi ki Güneşe etsin.
    Konuşma sahnesi niye o kadar kısa ve konuşmadan kesildi Yavuzun gelir gelmez Güneşi aramasıda gereksizdi.Sanki annesini emecek çocuklar gibi Güneş güneş bu ne ya kız sırf bu yüzden İsviçreye kaçsa haklı.

Böyle bölüme böyle reyting diyorum bende.. :865323
    Üstüne 21.30 da başladı, ve tüm dizilerle de aynı anda bitti. Böyle kötü bir taktik olabilir mi ?

Güneş ve Emir sahneleri dediğin gibi çok geçiştirmelikti. Daha Emir ve Güneş arasında geçen en ufak şeyi bilmeyen Yavuz, Güneşi 1-2 saat geç kalmış görünce hurra Emir 'in evini basıyor, bilmem ne. Odasının kapısı kitli olunca bile çıldırıyor.. Saçmalık. Engin 'e tahammül etmek zaten çok daha güç.

Hande konusunda yapmaya çalıştıklarını da anlamadım.. Gerçi, Yavuz 'un böyle davranmasına da şaşırmadım, zaten Sanem Handeyi öyle bir anlattı ki Yavuza, çok doğal geldi bana o yüzden. :img-hyste Nişanlı olayı tam fiyaskoydu..

Yavuz geldi, Güneşi bulamadı. Güneşi aradı ulaşamadı.. Peki aranması gereken ilk insan Handeyken, yok bara git yok Emirin evini bas, yok Koraya sataş.. Ne kadar yapaydı yahu. En sonunda Handenin evine gitmek geliyor akıla, ona da nedense Yavuz yalnız gitmek istiyor.. Son sahnede Emiri görmeyeceği aşikar Güneş iner, abisinin yanına gider, Emirde yüzünü gizleyerek uzaklaşır.. Hiç bir heyecanda duyamadım bölüm sonuna dair. Vasattı bence fazlasıyla.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)