Sayfa 93/201 İlkİlk ... 4383899091929394959697103143193 ... SonSon
1001 sonuçtan 461 ile 465 arası

Konu: Emir'in Yolu - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    karaşimşekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    1 Mesaj

Güneş, Emir’i korumak için onu Engin’le gerçek bir ilişki yaşadıklarına inandırmak zorundadır.

birde özetin şu cümlesi yani güneş emiri buna inandırmak için daha başka ne yapabilir ki:icon_whis yemeğe de gittiler:865323 bir ''uzaktan'' şarkısı daha eşliğinde engin güneş mi izleyeceğiz nedir yani:img-hyste
    yada emirin göreceği mesafeden enginle güneş öpüşmesiimg-swoon:img-tomat

Ancak Engin bununla da yetinmez ve Emir’le Güneş’i birbirlerinden tamamen uzaklaştırmak için büyük bir adım atar.

birde bu cümle daha ne yapabilir:whistle2
    engin, engin, engin, engin baydııı:865323 bence o adımı yurtdışına doğru atsın artık:img-hyste dizi enginin yolu olmuş çıkmış:calis

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar bıkmadınız mı artık eski diziyle bunu karşılaştırmaktan,artık kabak tadı verdi beğenmeyen izlemesin bir zahmet, izleyenleri de diziden soğutmaya hakkınız yok!!!....Buradaki konu da işleyişte çok farklı henüz aşk falan yok!!.. sadece karışık duygular,intikam ve vicdan azabı var.Eğer izin verirseniz ilerki bölümlerde o imkansız aşkı izleyebiliriz.. Sadece bölüm yorumları yapıp ilerki bölümler de senaristlere biraz ilham verseniz olmaz mı?.

Durum:
    voluntary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kt.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bummer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bıkmadınız mı artık eski diziyle bunu karşılaştırmaktan,artık kabak tadı verdi beğenmeyen izlemesin bir zahmet, izleyenleri de diziden soğutmaya hakkınız yok!!!....Buradaki konu da işleyişte çok farklı henüz aşk falan yok!!.. sadece karışık duygular,intikam ve vicdan azabı var.Eğer izin verirseniz ilerki bölümlerde o imkansız aşkı izleyebiliriz.. Sadece bölüm yorumları yapıp ilerki bölümler de senaristlere biraz ilham verseniz olmaz mı?.

yeni dizi ?? işlerine geldiğinde devam dizisi oluyor 3. sezonu cekiyoruz diyorlar. Herkes işine geldiği gibi davranıyor. :865323
    Senaristlerinde burayı kale aldığı yok. O kadar yazıldı durdu bi tanesi bile yapmadılar. O zaman rahatlardı ne yazsa izlenirdi :img-hyste
    Konu Killer50 tarafından (06-12-12 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: konu disi

Durum:
    melisinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    B♥E♥Ö
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 7. Bölüm Özeti

Emir, ev baskınının hesabını sormak için Engin’in karşısına çıkar. Güneş’in de şahit olduğu hesaplaşma, Emir’i farkında bile olmadığı bir tehlikenin içine atar. Engin’in ne kadar ileri gidebileceğini gören Güneş, ona bir kez daha boyun eğer.

Yanılmadık(m)! Emir,haklı kim oluyo da evine baskın yapıyor.Kaba kuvvet kullanarak.Kıl kurdu Engin manyak herifin teki;elinde silah ,adamı omuzlarından tutarak açsana şu kapıyı diye emir veriyo:calis

Adamları tarafından yolu kesilen sahneden bahsediyor.Boyun eğecek eğmesine de bir kez daha Çokkkk olmasın!

Güneş, Emir’i korumak için onu Engin’le gerçek bir ilişki yaşadıklarına inandırmak zorundadır. Ancak Engin bununla da yetinmez ve Emir’le Güneş’i birbirlerinden tamamen uzaklaştırmak için büyük bir adım atar.

İnandırmak..?! Nasıl yani:icon_whisEmir,biz Engin'le birbirimizi seviyoruz mu ? - Engin,bana aşık senin bana yaptıklarından kadar canımı acıtamaz.Çünkü o senin kadar bencil biri değil ..açıklamasını mı yapacak.

Engin'in atacağı büyük adım Güneş'i tehdit ederek
    'benimle olacaksın' - 'evlenelim' teklifiyle son bulmaz sanırım.Büyük bir adım dediğine göre kozları büyük oynayacak.

Öte yandan Hande’nin Emir’le ilgili anlaşmayı bozduğunu düşünen Yavuz harekete geçer. Hande’nin sahte nişanlı oyunu ortaya çıkar. Gazetelere yansıyan haberlerle küçük düşen Hande ağır bir darbe alırken, öğrendiği gerçek Koray’ı da allak bullak eder. İnsan içine çıkamayacak hale gelen Hande, en zayıf anında Koray’la yüzleşmek zorunda kalır.

Harekete geçen geçeneama sinirden cidden! Birileri çıksada Kıl kurdu Engin'in sır perdesini deşifre etmek için harekete geçse.Yavuz'da daha kiminle savaştığını bilmiyor.Immm--n'derler -atasözümüzdür : Eceli Gelen .. -misali:img-hysteHande-Yavuz sahnelerinde Yavuz'un mağlubiyetini izlemek eğlenceli olacak!

Koray-Hande yüzleşmesini merak
    la bekliyorum..Koray açısından birşeylerin değişeni sanmam ki;Koray : Pınar ben,Hande’yi 3 yaşımdan beri aşamadım. ..Söz veremem..senden bir şeyde bekleyemem..ama bitek bişey bilmeni istiyorum sen anlamsız değilsin dedi Pınar'a.. Koray'ın bilmecesinin denklemini anlatan söz-çok seviyorum bu sözü- Bazen ulaştığın cevaplar, Daha fazla soruya yol açabiliyor... ki Koray için hala yanıtına ulaşmadığı soruları var,bu zamana denk aşamadığı Hande'yi şimdi anlicak,çözecek.

Hande’nin bundan sonraki tek hedefi ise Yavuz’a yaptığının bedelini ödetmektir.

Özeti okurken beni sevindiren yanlarından biri de Hande'nin 'bedel'ödetmesi.Yavuz'a biçdiği intikam yemininde ne denli içinde Yavuz olacak? Özetçi arkadaşımız burada bizleri ters köşe yapabilir.Hande ,hedefine Yavuz'u takmışsa okey! Peki ya planlarında Güneş-Emir ikilisi içinde birşeyler olabilir mi?? Olabilir de olmayabilir de Hande-Yavuz aşkının başlangıcı için güzel neden.

Emir, Güneş’le ilgili şansını zorlamaya devam ederken Güneş’in damarına basacak bir plan kurar. Güneş bir anda kendini hayatını değiştiren teknede bulurken ikili arasındaki büyük yüzleşme tehlikeli bir hal alır…

Emir'in ,Güneş'in 'damarına basacak'olmasına kızdım..Bu defa çok kıracak kızımız:icon_whisÇünkü yine Engin'den başlayarak söze girecek.Vayy...Herşeyin başladığı teknedeler :happy0064Güneş'in içinse oldukça zor bir durum..Özetin son kısmını okurken nedendir bilinmez Engin'in atacağı büyük adım deyince ilk olarak -yol kesen adamları,Güneş'e benimle olacaksın dtehditleri- akıllara geliyor.Ama teknedeki Emir-Güneş sahnesi ve 'damarına basacak' şey ; Emir'in büyük bir pot kırmasıyla gerçekleşebilir..Abartarak yazıcam-kızmayın bana olurmu- Güneş'in canını acıtmanın en kısa yolu, 'sevgilinle beraberkende,onunla teknede buluştun mu'' sözü bomba etkisi yaratır:img-tomat

:img-hyste
    sondaki tehlike de melisinemin tabiriyle dehşet kiss me:love04:

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    953

Aldığı Beğeni: 695

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı karaşimşekkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben daha emirin ne yapmak istediğini anlamadım:img-hyste anlayan arkadaş varsa anlatsın bir zahmet:865323 aşık desem aşık değil, onun söylediği gibi vicdan meselesi desem o da değil:whistle2 güneş seni affettim dese bırakacak mı ki peşini ondan da emin değilim:icon_whis emirin bu hali zaten karışık olan kafamı daha da karıştırıyo o bir gerçek:img-hyste
    Emir kendi ne yapmak istediğini bir anlasa kendi biliyormu ki ne yaptığını niçin yaptığını ?
    Kızdan kendince intikam aldı Güneş cevap vermeyince buna oyun oynuyor dedi.Abi kötü=güneş kötü mantığa bak aslında masum oluğunu bal gibi biliyordu.
    Güneş affettim dese peşini tabiki bırakmayacak.Çünkü o Güneş-Engin muhabbetini merak ediyor.Derdi sözde Güneş tehdit altında mı?
    Ama asıl derdi bu değil KISKANÇ EMİR işte.
    O şimdi Güneşin ağzından Enginle bir alakam yok ona karşı birşey hissetmiyorum lafı duymak istiyor.Neymiş Engin tehdit ediyormuş sanane abisi koruyamıyor mu mafya .Güneş sana kafa tuttu Enginle mi başedemiycek.
    Emir bence kızın Enginle arasında birşey olmadığına emin olmak istiyor emin olacak ki yola devam ede.Emir 2.adam olmak istermi veya o kızn aklının en ücra köşesinde engin adı olsa istemez.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)