Sayfa 13/130 İlkİlk ... 3910111213141516172363113 ... SonSon
649 sonuçtan 61 ile 65 arası

Konu: Emir'in Yolu - Bölüm Yorumları

Durum:
    vision - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı 0607100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güneş:img-in_lo..
    Emirle konuşmamak için kendini denize atan kız, adamı merak edip evine gidiyor ama o da ney?? Dizideki her olumsuzluk, mutsuzluk yetmiyormuş gibi emiri göremeden geri dönüyor..anladık can karakedi olucaktı ama keşke onunla ilgilenen güneş olsaydı..bir iki tane yakınlaşma sahnesi yapsanız ölmezsiniz..güneşin üzerine can gelse, güneş de kıskanıp çıksa olmuyor muydu..oluyordu da siz yazmazsınız no noooo:img-beee:..fragmanda güneşe ne kadar kızdıysam bu bölüm ona o kadar üzüldüm..karşısında emir gibi hanzo,kalas gibi bi adam varken ne yapsın kız..enginden medet umması olmadı ama kendini bu aşktan kurtarma isteği çok üzdü ben:icon_sorri..

Emir:img-beee:..
    aslında bu yaptıklarını ‘duygularını’ bastırmadan yapmış olsaydı çok güzel bi bölüm izleyebilirdik:icon_sorr..adam yavuzun evine gitme nedenini ertesi gün ‘iyi olduğunu gözlerimle görmem lazımdı.’ diye açıklıyor ama duvar..yüzüğü gördüğünde tebrik ediyor ama gösterdiği örneklere odaklanamıyor, hepsi aynı diyip yanından gidiyor..arabalara sığmıyor da hiç değilse ‘aaa bak dertlenmiş’ diyoruz.. kızın evine gidiyor yakalanmak umrunda değil..onu merak ettiğini söylüyor ama bu seferde güneşin sertliğine çarpıyor..kız vicdan yaptığını düşünürken ne yapacaktı gerçi..bu hafta bu sahneleri hiç değilse duygularını bastırmaya çalışan ama beceremeyen emirle izleseydik..kırk yıllık oyunculara taş çıkartan emirle değil:img-beee:..

Spoiler İçermektedir

Evet 8. Bölümde böyle bir yakınlaşma kıvranma itiraf edememe olsaydı tadından yenmezdi. O cayı güneş yapsaydı hepimiz erimiş gitmiştik.

Aynı sekilde duygularını bastırmış degil, bastırmaya çalışıp başaramayan. Günesin farkında olmadıgı anlarda ona askla bakan bir Emir'i görmeyi ben de isterdim.

Ben kendinden duygularından emin bir Emir'in Güneş'in karşısına dikilip. "Tamam haklısın, beni su anda afededemeni anlıyorum. Ama bana 100 gün ver. O yüzüğü sahibine iade et ve pişmanlığımi ispatlamam için bana 100 gün ver. O gün geldiginde hala samimiyetime inanmıyorsan, hayatından tamamen çıkacağım" desin.
    Sonra da ask izleyelim artık..

Durum:
    karaşimşekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı kerimedt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osmanlı tokadı attı Aysun ondandır.:865323

Sanem'in ölümüne laf ediyoruz da, Merhaba Hayat da Mert, o kadar doktorun yanında beyin kanamasından ölünce, Sanem'in ölümü pek bir mantıklı geldi. Sanem'in şansızlığı topuklu ayakkabı giymesi. Topuğu kırılmasa ölmezdi.

sanemi öldüren tokat değil başını vurması olacak:img-wink:
    çok olmaz bişey değil olabilir yani:img-wink: ama tabii ben saneme daha farklı bir son beklerdim o ayrı biraz geçiştirilmiş:whistle2

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hala bazı arkadaşlar ferihaya teklif gitmiş ,yok diziye tekrar dönecek falan diyorlar,böyle birşey olması imkansız ölü dirilmez konu çok başka hal aldı feriha falan kalmadı ortada,diğer taraftan daha iki gün önce magazinde yazıyordu hazala soru sormuş gazeteciler emirin yolu dizisine girecekmisiniz diye böyle bir şey yok artık bu soruların muhattabı ben değilim dedi,artık arkadaşlar bırakın hazalıda ,sağ salim şu dizinin 13. bölüme kadar dayanmasını sağlayalım zaten ocakta biteceği kesindi fakat böyle saçma dedikodularla dizi yıpratılıp zara veriliyor artık son 4 bölüm kaldığını bir anlasakta ona göre davransak nasıl olur?

Durum:
    karaşimşekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı bummer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala bazı arkadaşlar ferihaya teklif gitmiş ,yok diziye tekrar dönecek falan diyorlar,böyle birşey olması imkansız ölü dirilmez konu çok başka hal aldı feriha falan kalmadı ortada,diğer taraftan daha iki gün önce magazinde yazıyordu hazala soru sormuş gazeteciler emirin yolu dizisine girecekmisiniz diye böyle bir şey yok artık bu soruların muhattabı ben değilim dedi,artık arkadaşlar bırakın hazalıda ,sağ salim şu dizinin 13. bölüme kadar dayanmasını sağlayalım zaten ocakta biteceği kesindi fakat böyle saçma dedikodularla dizi yıpratılıp zara veriliyor artık son 4 bölüm kaldığını bir anlasakta ona göre davransak nasıl olur?
    ocakta bitecek miydi? bakın bundan da haberim yok:img-hyste ben en son ne olursa olsun sezon sonuna kadar devam haberini duymuştum:img-hyste set var diyolar yeni bölüm yok birde 3 hafta ara meselesi var ama hangi dizi için belli değil:icon_whis

Durum:
    nutaBella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı karaşimşekkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocakta bitecek miydi? bakın bundan da haberim yok:img-hyste ben en son ne olursa olsun sezon sonuna kadar devam haberini duymuştum:img-hyste set var diyolar yeni bölüm yok birde 3 hafta ara meselesi var ama hangi dizi için belli değil:icon_whis
    Sezonun sonu olan ocakta fox tv de 3 hafta ara verildikten sonra bitecek. :img-hyste
    Bu hafta yok bu kesin birde Hazalin dönmeyecegi kesin. Baska aciklama yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)